Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ben az önce bitirdim uygulamamı. şu bacakların arkasına yapmak resmen zulüm yahu epey kalori yaktırıyo adama kızardım gene cayır cayır yanıyorum

ebrucum canını sıkma hayatım sennkiler daha eski olduğu için daha geç sonuç alablrsn acca benden daha erken aldı mesela ama mutlaka etki edicektr sabredelm

acca hayrlı olsun cnm :)) ii hbrlerni beklioruz senn epey önce iileşicek galba

valla bu sefer çok kızarmadı yoruldum uğraşmaktan diyebilirim bakalım nolucak

güzel şeyler olsun cnm :)) annem dioki bendemi başlasam hiç inanmıodu bana deişklkleri farkedio çok mutluyum :) onunkiler baya baya eski tabi

kızlar o diilde selülitlere daha hızlı etki edio bu alet ya bacaklarına deneyen oldumu ??

ben deniyorum ama çok yapamıyorum acıyo baya :) emla alıp yapmayı düşünüyorum

dene bebeim çok bastrma kan dolaşımını hızlandırıo galba deişim çok güzel :)) inş sütun bacaklara sahp olcam yakında

Merhaba kizlar ben de 3 haftada bir uygulamaya basladim. Babe kremi yazmislar burda, hemen soyliyim elimde var suanda 2 hafta once Turkiyeye geldigimde dermatologa gittim o verdi. Ama bana soyledigi babe sadece goruntuyu hafifletir, sikilastirir, gecirmez dedi. Ben daha baslamadim.

mrb arkadaşlar 2 gün önce 3. uygulamamı yaptım bu sefer biraz fazla bastırdım özellikle kollarıma ilk iki seferdepek bi fark yoktu ancak bu sefer cidden incelme ve silikleşme var yanılıyor muyum acaba diye sürekli kardeşimede gösteriyorum oda fark var dedi alkisalkisalkis umudumu kaybetmek üzereydim ama etkisini görmeye başladım zamanla daha ii olacak inş

ben hala alıp almamakta kararsızım

satın mı almalıyım doktora mı yaptırmalıyım bir türlü karar veremiyorum.benim cildim çok hassas.kanatmaktan falan bahsedilmiş evde yapmak çok riskli gibi geliyor

uzun süredir kullanan arkadaşlar ortadan kaybolmuşlar..en azından onlar olumlu ya da olumsuz bir şeyler söyleselerdi benim gibi muallakta kalanlar bir karar verirdi!!

c

Tatlım bu birazda cilt yapısıyla ve çatlakların ne kadar yıldır var olduklarıyla alakalı benim yeni oluşmuş çatlaklarım daa dermaroller daha etkili oldu ve silikleştirdi 2 3 yıllık çatlaklarım da da 2. uygulamamda silikleşme olduğunu farkettim ben şimdi 4 hafta sonra 3. uygulamamı yapıcam ve dermarollerdan çok memnunum burda 8.uygulamasını yapıpta çok çok iyi sonuç alamayanda var deneyipte görmek lazım

berem bebeim çabuk söle o kremler ne işe yarıooo :)))) hiç hbrm yok cildimi sıkılaştırıo

canım yenı gordum mesajını o kremler bırı oht peptıd leke ıcın almıştım guneş lekesi dıgerıde gece bakımı alpha derma c dmae içeriyor cılt ıcın faydalı ıkısınıde kullanıyorum ara ara

Kızlar bu dermaroller gerçekten işe yarayacak gibi ben kollarıma ikinci kez uyguladım bir kaç gün önce... benim çatlaklarımın üzerinde tca dan kalma izler var sanki onlarda etkili oldu rengini açtı gibi demekki gerçekten renk dengesini sağlıyor derinin altında yada üstünde bişeyleri harekete geçiriyor.

göğüs altı renk açmak için mi koyulaşmaya karşı
acısı nasıl oluyor acaba?

pardon kollarda sarkmaya karşı mı kullandınız toparladı mı yani? kaç seans kaçlık derma roller kullandınız?

kızalar bende çok memnunum 5. uygulamamı yapıcam ve resmen inceldi benmkiler zaten yannda single needle da kullanıorum ben genel olarak çoğu kişi memnun okuduklarım beni dahada umutlandırdı asi senin adınada çok sevndm :)

imparatoriçe canım kendin al 50 lira ya ne gerek var millete seans başına bisürü para döküceksin

heyyo canım 1,5 mm al ben çatlaklarım için kullandım ama aynı zamanda bacaklarda sarkma ve selülite karşıda kullanıorum arkasndan nivea sıkılaştırıcı jel varya yeşil onu sürüorum sonuç mis

pardon kollarda sarkmaya karşı mı kullandınız toparladı mı yani? kaç seans kaçlık derma roller kullandınız?

çatlaklar için kullanıyorum ben ama toparlanmada söz konusu bakalım ben yaptıktan 2 hafta sonra sonuçları alıyorum 2. uygulamam bu bakıp görücem artık ama genel olarak çok memnunum.1,5 olanını kullanıyorum

canım 0,5 kullananlarda var ama ben 1,5 mm kullanıorum yüzümede daha etkili olur kırışıklıklarda muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…