Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 yıldır hiç ara vermeden çatlaklarımı geçirmek için hem araştırma yapıyorum hemde bir çok yöntem deniyorum.bende dermaroller siparişi verdim ve cumartesi elime ulaşacağınıı söylediler umarım bir faydası olur çünki bu çatlaklar geçmediği sürece en azından azalmadığı sürece psikolojim hep bozuk olacak.ne kadar ciddiye alırsınız bilmiyorum ama denediğim için söylüyorum daha öncede yaazmıştım madacasol tamam ama lütfen ACNELSEY KULLANMAYIN!!!.o kadar çok tahriş ediyorki ara verdiğinizzde düzeldi sanıyorsunuz ama tamamen bıraktığınızda hem çatlaklarınızın aynen kaldığını hemde kremi sürdüğünüz kısımdaki derinizin her zaman diğer yerlerden daha hassas ve ince kaldığını göreceksiniz 1 yıl bile geçmiş olsa üstünden güneşe çıkardığınızda o bölgenizin daha çabuk renk değiştirdiğini kaşındığını yada tahriş olduğunu göreceksiniz.bende ayı dertten kafayı yiyen ve bunu test edip onaylayan biri olarak uyarmak istedim ama yinede kararsizin çünki çatlakların geçeceği umudu insana herşeyi yaptırıyor.dermarollerim elime geçtiğinde bende gelişmeleri yazarım.çatlaksız günler.

dermarolleri uygulayan bi güzzellik merkezi bilen var mı kendim alıp uygulamaya korkuyorummafoldumben

bende madicassol ve contrantubex jel kullanıyorum.acnelyse kullanmadım bir ara düşündüm ama senin yaşadıklarını duyunca kullanmayacağım galiba.
beş senedir neler uyguladın peki.diyororumki rejene kremi yada liarac kremi denesem nasıl olur acaba.dermaroller kullanıyorum bende.titanyum iğneli olandan aldım.2.seansı dün yaptım.vücüdum toparlandığını hissediyorum ama çatlaklar hakkında diğer seanslardan sonra sonuç alacağımı düşünüyorum.

sena_nur karboksiterapi,mezoterapi,tca peeling,acnelyse ve madacasol,vishy çatlak kremi,thalgo isminde çatlak görünümünü düzelten yurt dışından getittirilen bir krem 3 kutu kullandım ondanda,kahve limon uyguladım bunların dışındada birçok yağ karışımı falan ama sonuç hep sıfır.dermarollerim yarın gelecekti ama bugün öğlen elime ulaştı ancak biraz denedim çok acıtıyo yapamıycam sanırım:1no2:

kızlar ya bnm çatlaklarım artıyoo neden bilmiyorum ama eylüle kdr beklememi söyledi doktor ondan daha alamıyorum.neden artıyolar ztn çok varlar :

kızlar ya bnm çatlaklarım artıyoo neden bilmiyorum ama eylüle kdr beklememi söyledi doktor ondan daha alamıyorum.neden artıyolar ztn çok varlar :

benim de aynen çoğalıyo napıcamı şaşırdım artık tek umudum dermarollerdi onuda acıdığı için yapamıyorummafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Arkadaşlar yazılanları baştan sona okudum neredeyse sizlerden kesin bir yanıt almak istiyorum, herkes farklı yerlerden farklı boyutlarda alıyor ben özellikle bacak arkası olan çatlaklarım için kullanacağım nerden kaç mm almalıyım gerekirse özelden link adresi atabilirsiniz acil alıp denemek istiyorum ama sahte vs risklerden korkuyorum kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız çok memnun olurum hepinize kolay gelsin

kızlaaaaaar eyvahedigeldismile
azcık uyuyum diye uzanmıştım uyuyakalmışım of bi rüya gördüüm
ter içinde uyandım
her yerim bembeyaz çatlaktı
ay çok kötü oldum derin derin nefes alıyom kabuslarıın en büyüğüüüü
psikolojim ne kafar bozulmuş artık düşünün

kızlar şöyle söyliyim dermaroller da 1. uygulamamı 15 temmuzda yapmıştım kızardı haliyle yandı şuan bakıyorum çatlaklarım ten rengine yakın bir renk aldılar ilk uygulamada tamamen geçmesini beklemedim çok sabırsızlanıyorum çok üzülüyorum ama tek çözümünde dermaroller olduğuna inanıyorum silikleşti biraz ben krem sera kullandım ardından ve her gün medacassol sürüyorum bakalım umarım geçer

ay cnm umarımmm .ben lierac serumun iyi geldiğini duydum eylüle kdr onu mu kullansam ?

hmmm ben kararsız kaldım şimdi bütün mesajları okuyunca..daha doğrusu kafam karıştı...

doktorum (dermatolog kendisi) kendisinin de bu tedaviyi yaptığını, 3 seansın yeterli olduğunu söyledi.bir de dermarollerin evde de yapılabildiğini öğrendim incelediğimde ama evde yapıldığında seans sayısı çok daha fazla oluyor ayrıca ilave ürünler de kullanmak gerekiyor.
peki aynı tedavi olmasına rağmen seans sayısı neden farklı ve doktorun yaptığı ile evde yapılan arasındaki başka fark ne? hangisi daha iyi ve mantıklı?

doktor olduğu zaman insan psikolojisi işte kendini daha güvende hissediyor emin ellerdesin sonuçta ama ikisinin arasındaki tek fark maaliyet diye düşünüyorum doktor daha tuzlu bi hesap çıkarır ben ise evde kendim yapıyorum 4 tl ye aldığım kremle şuan da da farkı görebiliyorum inanın ama istersenizde doktora gidip yaptırabilirsiniz hatta single needles vardı o daha hızlandırıyordu iyileşmeyi onu doktorların yaptığını duymuştum evde onu yapmak zor ve sağlıksız bi iş doktora gidicekseniz ikisini bi arada yaptırın

cnm doktorun ismini ve yerini söyler misin gidip konuşmak istiyorum ben de yaptırabilirim ona.kaydirigubbakcemile5

cnm çatlakların kaç yılllık yarık yarık mı:1rolleyes:

kızlar ben bir türlü yapamıyorum kan gelene kadar denmiş ama ben ne kadar batırırsam batırayım en fazla 3 yeva 4 tane yerden minicik kan geliyor sanki iğne batmıyor mikrokanallar açılmıyor gibi geliyo daha fazlada bastıramıyorum çok acıyor yardım edineyvahedigeldismile

maaliyet evet farklı..doktor da 3 seansın 500 tl oldugunu söyledi tabii her şey dahil ama değecekse bu miktar fazla değil.evde yapıldıgında yaklaşık 8 seanstan bahsedilmiş..bir de evde yapılan riskli gibi geldi bana.tabii doktorun yaptıgında güvenli hissetmek dışında işin ticarete dönüşmüş olabilecegi düşüncesi de yok değil açıkçası.
neyse biraz daha araştırıyım bakalım.sonunda maddi ve manevi riskleri göze alarak bana göre en mantıklı geleni yapıcam artık..

canım benim ince çizgi olanlarda var yarık yarık olanlarda epeyce kilo verdikten sonra oluştu 1 2 yıllık çatlaklar yarıkların çok düzeliceğini sanmıyorum ama çizgilerden ümitliyim

Son düzenleme:
kızlar lütfen sonucları yazın. ben sanırım almak için biraz daha bekleyeceğim çünkü kimse kesin bişey demiyor

kızlar bende derma roller aldım ilk başta dedim buda boşa gidicek ama hiçte öle diil kesnlkle etkili daha benim 3, seans oldu ama çok umutluyum başkada çare yok zaten mecburum yani

acca single needle ları bende duydum onun etkisini biliomusun almayı düşünüorum ben cnm ne diosun ?

imparatoriçe canım doktorlara bisürü para vereceine kendin al yap evinde ne gerek var

single needles lar çatlakların üzerine doğrudan uygulanıyomuş ve iyileşmeyi hızlandırıyomuş ben onu kullanmayı düşünmedim dermaroller la idare edicem ama sanırım forumda alan arkadaşımız vardı hatta o bahsettmişti single lardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…