Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
bence biraz abartı yani hergün yapılması zaten cilt tazelenmesi bakımından uygun değil ayrıca 6 hafta da zor gibi ama keske gerçek olsa :)

bence biraz abartı yani hergün yapılması zaten cilt tazelenmesi bakımından uygun değil ayrıca 6 hafta da zor gibi ama keske gerçek olsa :)

aynen . gerçek olduğunu düşünmüyorum ben 6 haftada bu kadar ilerleme sanmıyorum mümkün değil burda 5. seansını yapan arkadaşlarımız var sonuçta parpari ydi sanırım.
keşke gerçek olsa geçiverse hemen birde burda hergün yaptığını söylemiş ama yalnış :/

Son düzenleme:
acca teşekkür ederim paylaşımın için.ya bana da gerçek gibi gelmedi...keşke olsa da yani.ne biliiim hemen iyileşirse böyle yaşadık resmen

hergün uygulamak da bana yanlış geliyor
cildin kendisini yenilmesine izin vermeden nasıl bu kadar iyleşme kaydedilmiş ki

kızlar dün çatlaklarıma uyguladım tekrar
öncesinde madecassol ve acnleyse dolayısıyla çok kızarıklık vardı tam yapamamıştım kanamıştı hep
dün güzel güzel uyguladım her yerden geçiş yapmaya çalıştım yetişebildiğim kadarıylakaydirigubbakcemile3
bakalım 3 hafta sabredicem
zaten cilt kendini 2-3 haftada falan yenilermiş heralde
beklemekten başka çaremiz yok
yapanlar gelişmeleri aktarın kızlar nasıl deişimler varmı
malum miell bizi kandırdı kaçtı klava:
gelişmleleri kullanan arkadaşlardan alalım guclubacismile

ben 10 gün veya 2 hafta arayla yapmak istiyordum.bu süre az mı olur acaba?denildiği gibi cildin kendini yenilemesi gerekiyor.aksi halde hergün veya hafta bir yapılırsa tahriş olacağını düşünüyorum bende.birde bir yerde arayı ne kadar uzun tutarsan o kadar fayda eder diye okumuştum.

ya o kararmalar geçermi acaba..bi de öyle renk değişimi olup öyle kalırsa kötü olur ya...aklıma ne geldi biliyomusunuz kızlar .. hani kalıcı makyaj varya... cildin altına istenilen rengi enjekte edebiliyolarsa bizim çatlaklarımızada ten rengi enjekte etseler... belkide vardır... ama yoksa ve ileride olursa siz şahidimsiniz bu fikir ilk bana ait...))

evet arkadaşım benim göbeğim o kadının ki gibi. 6 seans yaptım ama ben o kadın kadar şanşlı değilim çünkü aynen yerinde duruyorlarmafoldumben iyileşme 2 aydan sonra başlar 2 yılda tamamlanır diye okumuştum bir sıtede. acele etmemek lazım.

kızlar kararma nasıl oluyor ya
bende olmadı
acaba çok derine mi batırıyorsunuz iğneleri
ben sadece gezdiriyorum üzerinde
kuzenim (doktor olan )çok batırmadan sadece gezdir dedi çünkü
siz nasıl uyguluyorsunuz

ben çok bastırarak yapmıyorum aslında diz çevremde belli bi kararma oldu göğsümde yok ama anlamadım neden olduğunu bende

diğer yüz forumunda da bazı kişilerin uyguladıkları yerlerde kararma olmuş
bende okuyunca şaşırdım
acaba doğru uygulamıyormuyum diye
yada acaba onlar çokmu bastırdı
dünde boyun bölgeme uyguladım
biraz acıdı ama olsun dayanırım bensempatiksalakcinni
ilk uyguladığımda yüzüme uygulamıştım 3-4 gün oldu
daha sonra dün çatlaklarım için basen bölgeme uyguladım
ve yine dün boynuma
işte böyle kızlar
gelişmeleri yazarım
sizlerde durum nasıl kaydirigubbakcemile5

kızlar banada bugün geldi.artık yarın uygularım.bende sizinle paylaşacağım.adam bana sarı olanı göndermiş.normalde 99 tl idi onun fiyatı.bakalım nasıl sonuçlar alacağız.ben madicassol süreceğim.birde yaz günlerin olduğu için buz uyguluyorum.inanırmısnız vücudum sıkılaştı.
bilsem ergenlikten bu yana hergün krem sürerdim.eğer bir kızım olursa erkenden uyaracağım onu alıştıracağım krem sürmeye.sizde söyleyin kızlarınız olursa.banyodan sonra bebe yağı da sürüyorum.

kızlar benimde ürünüm geldiii zemuszemus
yarın uygulayacağııım
çok heycanlandııım alkisalkisalkis

kizlar burda önemli olan ürün degil ürünle kulanilan krem cünkü bu alet deri altini uyardigi icin kremlerin etkisi 40 kat fazla etki ediyor.yani kremle catlaklar yüzde on sa böyle yüzde kirk internetteki bayanlarda eminimki bu islemi güzellik salonlarinda yaptirmistir .cünkü orada bu islemler farki .ama yinede bende almayi düsünüyorom burda ebay de 8 euro benim kafam simdi hangi kremi kullanicagima takildi

yanliz deri alti yapilandirici krem kullanmak gerekiyor .ama marka konusunda fikrim yok yardimci olurmusunuz.

basak79 çok haklı konuşuyosun burda kremde çok önemli kolajen üretimini arttırıcı yada peptit içerikli kremler olmalı gibi bunuda araştırmak lazım aslında kuzeni doktor olan arkadaşımız kimdi hatırlıyamadım o sorabilir belki birde şeker fazla tüketmeyin kolajenlerin yapısını bozar onları sertleştirerek esnekliklerini kaybettirir kızlar benden söylemesi:)

Son düzenleme:
kızlar benimde ürünüm geldiii zemuszemus
yarın uygulayacağııım
çok heycanlandııım alkisalkisalkis

rain ürünün hayırlı olsun canım
ürünün nasıl bizimki gibi yeşil saplımı

kızlar evet krem konusu önemli aslında
ben bugün kuzenime sorucam sizlerede bilgi veririm
ben hala madecassol ve acnelyse ye devam ediyorum
kuzenim bana çatlaklar için madecassolun mucize bi krem olduğunu söylemişti
içindeki bi madde çatlakları onarmada çok iyiymiş
belki o da olabilir
bugün sorucam mutlaka
sevgiler herkese hayalindeki çatlaksız günler kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…