Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
kızlar bence korkmayın çünkü aynı ürünü ucuza satıp amacı reklam yapmak.tabiki yaptığı sahtekarlık ama üründe sorun olduğunu sanmıyorum.zaten ben satıyorum dese ondan alırdık neden numara yapıyor anlamadım.sahtekarlık yapmadan gerçekten içtenlikle getirtip sattığını söyleseydi ondan alırdım.bende aldım ama başka satıcıdan.59 tl olandan aldım ben.

kızlar dermaroller de aralıkları kısa tutunca işe yaramıyormu
ben sabırsızlanıyorum da sempatiksalakcinni

kızlar dermaroller de aralıkları kısa tutunca işe yaramıyormu
ben sabırsızlanıyorum da sempatiksalakcinni

internette bi kadının roller günlüğü var rastlamış olmanız lazım her gün yapıyor ve 6 haftada düzeliyo resimleride var ben pek inanmadım ama hergün de yapılmaz diye düşünüyorum:)

doktor olan kuzenim de bana hergün asla yapılmaz diyor
ne kadar ara verilirse o kadar düzelirmiş cilt ama ben sabırsızlanıyorum
sen ne kadar aralıklarda yapıyosun acca
bide ne ile strelizie ediyosun

acca o kadının günlüğü nerde link verebilirmisin
ben görmedimde onu bi bakayım merak ettim

selam kızlar bi süredir girmemiştim... ben de kurabiye den almıştım... iyi bi kadındı aslında ne biliyim yaaa neyse... inşallah ürünlerde bi sorun yokturda paramız ve umudumuz boşa gitmez... benimkide 3-5 gün önce geldi... tatile gidicem diye başlamadım daha...

Günaydın kızlarrr! Ben girmeyeli çok şey olmuş...Ben kurabiye9 dan almamıştım...59 Ytl ye başka kullanıcıdan aldım..Hatta benim aldığım satıcıyı biri kötülemişti...Ama kimin olduğunu hatırlayamıyorum...Neyse çok takmayın kafaya...Ben etkisini görüyorum...Ama çok bariz değil...Cildim kurumaya ve kaşınmaya başladı...Hani bir yara iyileşirken kurur ve kaşınır ya işte öyle...Haftada bir yapıyorum...Ama hemen çok güzel sonuçlar alınacak bir yöntem olmadığı belli...Uzun vadede gerçekten işe yarıyacak gibi...Öpüyorum sizleri.Aldığım ürünün resmini tekrar ekliyorum.

slm kızlar.ben ilk seansımı 30 haziran da yapmıştım.2.seansımı da 10 unda yapacağım.yani 10 gün sonra yapılmış olacak.ben ilk kullanımımda herhangi bir şeyle dezenfekte etmemiştim çünkü bulamamıştım.şimdi bu ikinci seansımda roll diye bir antiseptik aldım.ilk önce uygulayacağım yere sürüp,kurumasını bekledikten sonra dermarolları kullanıcam.yalnız devamlı yapanlar bu antiseptikle dermarolları da temizliyorlar.bilgi alırsam sevinirim.

ebrushka sende soyulma oldumu
bende soyulma falan yok
yüzüme bile yaptım
sadece ilk 1 saat hafif kızarıklık oldu okadar
ne soyulma ne diğerlerinin dediği gibi kararma hiçbişey olmadı
amma deri varmış bende de katır derisi mübarek

yok cnm yaa bende de bişey yok.ilk yaptığım gün feci kızardı ve kabardı.ama ertesi akşama çoğu kızarıklıklar geçmişti.ne soyulma ne başka bişey.bende bu anlattıklarım haricinde bişey yaşanmadı.ki benim cildim çok hassastır.
peki sen derma rolları neyle temizliyorsun?korkuyorum da hani mikrop felan kaparım diye.

ilk gün aceledim kullanmadan öncesempatiksalakcinni
sonrada sabunlu suyla falan yıkadım zaten bi daha da kullanmadım
eczaneden alkol almayı düşünüyorum
önce bi sabunlu suyla yıkarım sonra da alkolle temizlerim
40 derecede yıkayın diyordu bi yerde :hulya:

Ben de antiseptikle temizliyorum kızlarr...Bu ara da Ace'de iyiymişkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Ace iğneleri bozbilir gibi geldi bana. Ama gel gör ki mantıklı bir açıklama da aklıma gelmedi..Ya aslında doktorların kullandığı sıvı dezenfetanlardan bulmaya çalıştım ama bulumadım...

kaydirigubbakcemile3annemde çok kızdı zaten
görünce çığlık attı acelenirmi o diye
benden de bi sırıtık gülümseme çıktı o ankaydirigubbakcemile3

kızlar yüzünüzü yapmak kaç dk sürüyor
cilt bölümünde ilk sayfada okuduğumda 20-25 dk denilmiş
çok deilmi o kadar yaa
kutuda 10 ar geçiş diyor
5 dk bile sürmemesi gerekir
siz nasıl uyguluyorsunuz

Ben yüzüme uygulamıyorum ama bana da 20-25 dk çok gibi geldi..Bence 5-10 dk iyi...Sonra iyi yapıyım derken kötü olur falan....Senin yerinde olsam 10 dk geçmem...Yüzümün verdiği yanıta göre zamanı kısaltırım ya da arttırırım...

kızlar my dermaroller diary yazarsanız çıkıyo yalnız ingilizce dili

kızlar cilt kendini 21 günde onarır daha alt katmanlarda yaklasık 30 günde sık yapmanız bu açıdan doğru değil o yüzde lütfen bir arastırın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…