Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
şaka gibi terbiyesiz roller satıcısından biridir kesinlikle ve bence gg deki kurabiye9 onu çok övüyor herkese onu tavsiye ediyor bulmalarını sağlıyordu bence kesinlikle o

şaka gibi terbiyesiz roller satıcısından biridir kesinlikle ve bence gg deki kurabiye9 onu çok övüyor herkese onu tavsiye ediyor bulmalarını sağlıyordu bence kesinlikle o

Evet, ben de ondan şüphleniyorum. Üstelik ben de ürünü ondan aldım en uygunu o diye. Onu ortaya atan da ''miell'' kullanıcı nickli kişiydi. 'Cookie226'' sonradan ortaya çıkmıştı galiba.

ala ala suraya bak ne gerek vardıkı sımdı boyle seylere yaaa ayıp ama eger ohıc yakısmıyor kocaman ınsanlarız burda ya sahtekarlık yapınca ne degısıyokı zaten alan alır almayan almaz ınsanların umuduyla oynamaya ne gerek varkı yaa arkadaslar konuyu ben acmıstım ama bu olaylarla ve reklamla hıcbır ılgım yok arkadaslar adınada ozur dılerım bende bu konuyu acarken daha almamıstım belkı kullanan vardır belkı ıse yaramıstır dedım ama kımseden cevap cıkmayınca ben kullanıp yazayım barı dedım kı nıtekımde oyle devam ettı konu zaten kımseye asla satıcı ısmı falanda verdım neyse ayıp ettı ama gercekten bu arada ben yarın tatıle cıkıyorum uzun bır sure gıremem kk ya kızmayın hemen olurmu nerde bu konuyu acan kacmıs gıtmıs demeyın :) ben burdayım ama tatıldeyım hoscakalın herkese ıyı tatıller gene arasıra gırerım gercı herkes kendıne ıyı baksın catlaksız gunler dılıyorum herkese

kızlar neler oluyor
miell adlı kullanıcı sahtemiymiş
bende o satıcıdan almıştım
satıcıyı tanımam etmem ve diğer satıcılarda 65 tl onda 49 tl diye ondan aldım
sahte dermaroller mi benim aldığım

şimdi gg dan o satıcıya baktım tekrar yine ürün koymuş ilana
miele baktım yazdıkları silinmiş
acaba kendisi mi sildi yazıklarını anlaşılınca yoksa ne oldu anlamadım
eğer sahteyse kadın bana telefonunu bile vermişti arayıp çok feci kavga ederim
yolladığı kargo poşetinde adresi de yazıyor
ne yapmalıyım , başka alışveriş yapan varmı o kadından

ben yaptım alışveriş
nerden bilebilirdik ki aramızda zeka olarak geride kalmış insanların olabileceğini forumdan atılınca yorumlarıda gitti rosebatum ben ve bi kaç kişi o satıcı olduğunu düşünüyoruz çünkü bana satıcıyı bulmamda çok yardımcı olmuştu o zamanda şüphelenmiştim ve çıktı bana göre o satıcı

Yazıklar olsun hepsıne. ınsanların duygularıyla oynadılar. Aynısı kendı baslarına gelse naparlar acaba. Para ugruna onurlarını sattılar .

yani şimdi bu ürün işe yaramıyor mu?moralim çok bozuldu (
bende çarşamba günü 2.uygulamamı yapacaktım.alt üst oldum

kızlar bizim aldığımız ürünle diğerleri aynı sanırım
çünkü diğer satıcıların ürünlerine de baktım aynı ürün
dermarollerin sitesinde biraz inceleme yaptım iğnelerin sayısı önemliymiş
zaten 2 çeşit iğne oluyormuş ya titanyum yada çelik
iğneler cildimizde kanallar oluşturduğu için kollajen oluşuyormuş
yani aldığımız ürünlerin plastik saplı yada tahta saplı olmasının bi önemi yokmuş sanırım
ürünün iğnesi aslında önemli olan
benim kuzenim ankara üniversitesinde plastik cerrah onunla da konuşucam ben iyce öğrenicem hakkımı sonuna kadar ararım haberleşiriz kızlar
benim ürünüm şu şekilde
http://www.kadinlarkulubu.com/attachment.php?attachmentid=47914
diğer satıcıdan alanlarınki nasıl kızlar yardım edin

merhaba kızlar,sizi uzun zamandır takip ediyordum tam bende almaya karar verdim hatta kurabiye9 ile konuştum ama daha sipariş vermemiştimki bunları gördüm
çok can sıkıcı cidden ama benim aklıma sey geldi bu miel aldı kişi bulamamştı ggde arıyodu kurabiyeyi sizin için yani o olsa hemen söylerdi size,bilemiorm aklım karıştı iyice
almalımıyım sizce o kadından ?

koydugunuz resımle bırebır aynı benım urunumde rengınden kutusuna kadar hemde ıgnelerı plastık gıbı olmasın gercek ıgne olsun yeter bencede sapı onemlı degıl

aynen benimki de öyle.kurabiye 9 dan aldığım ürün bu.sahte olacağını sanmıyorum kızlar.sadece satışı artırmak için yapmışlar.illaki bi yararını göreceğiz.sheytane görüyordu.

bana gg de aradım ettim buldum profilini sonunda dedi ve burdan yazdı ay dövesim geldi vallahi

aynen benimki de öyle.kurabiye 9 dan aldığım ürün bu.sahte olacağını sanmıyorum kızlar.sadece satışı artırmak için yapmışlar.illaki bi yararını göreceğiz.sheytane görüyordu.

sahte falan değil tabikide işe yarıcağına eminim ben bir çok yabancı sitede okudum önemli olan o kendini akıllı zanneden kişiliksiz kullanıcın sahtekarlık yapması klava:

sadece iğne sayısı önemliymiş kızlar
eve gidince oturup sayacam vallasempatiksalakcinni
onun dışında sapının plastik olması falan bunlar önemli deilmiş
kuzenime sordum içini rahat tut dedi genellikle bu şekilde oluyormuş zaten önemli olan yüzlerce iğnenin ciltte delikler açmasıymış
okadar iğneyi bir araya getirip batırma şansımız olmadığı için bu alet bunu yapıyormuş sadece
onun dışında başka önemli bi esprisi yok dedi
içim rahatladı
ama yine de hakkımı helal etmiyorum miell ve diğer sahtekar üyelere
biz burda birbirimizle bişeyler paylaşıyosak insanların duygularıyla kimse oynamamalı
çatlaklar için özel olarak uygulanan merkezler varmış yaptıkları aynı şey dedi kuzenim ama çok dikkatli kullan tahriş etme dedi
işte böyle kızlar
demekki o sahte kullanıcılar sadece satış yapabilmek için üye oldular ve foyaları ortaya çıkınca da defolup gittiler
o satıcıdan benle beraber alan kaç kişi var acaba
4-5 kişi oluyoruz saydığım kadarıyla :gitme:

Merhaba,
Ürüne sahte demedim sadece satmak için böyle terbiyesizce bir yöntem seçmesi bizi rahatsız etti. Hadi ürünü öv yönlendirme yapta rakibini neden pahalı diye yerden yere vuruyorsun ? Zaten vuruşların belden aşağı birde bu hiç olmadı. Ürün hakkında yorum yapmadım sadece yapılanı etik bulmadım. Bu siteyi böyle kandırmacalara mümkün olduğunca alet etmemeye çalışıyoruz. Sizlerden gelen şikayet sonrasında bunu tesbit ettik. Takdir edersiniz ki günde 15.000 yeni mesaj yazılan bir sitenin kaontrolü anlık olması çok zor.
Bilginize

miell kullanıcısından alıntı:
kızlar ben uzun süredr yapıorum bunu çatlakları geçirdiği falan yok ama selülite çok ii gelio ve yumuşacık yapıo cidli :) o yüzden bırakmıorum çatlaklarnz için derma roller kullanın diğer forumdan takip edeblrsinz ben inanlmaz bir ilerleme kaydettm ve diğer arkadaşlarımda öle hepmz kurtulalım ben bunun için epey uğraştım bi ark derma rollerı tavsiye etti cnm benm saolsun burda okudum müthiş :)[/

Kızlar, bu alıntı miell kullanacısının ''çatlakta neymiş torunum'' başlığında yazdığı mesajtır. Orada ve diğer çatlakla ilgili bölümlerde nornal bir kullanıcı gibi girip kendi fikirlerini belirtirken araya derma rollerı ekliyor. Bunu okuyanlar da ''aaa! bu derma roller ne oluyor bir bakayım'' diyor ve derma roller başlıkla bölüme giriyor. Burada devamlı aynı satıcı ismi geçtiğinden yeni ürün alcaklar direkt oraya yönleniyor. Az önce bahsi geçen satıcının kaç adet sattığına baktım. 16 adet satmış görünüyor
ıyi pazarlama-satış stratejisi anlayacağınız.

Son düzenleme:

evet aynen birde o da ankara yazmıştı şehrine bakarsanız kurabiye9 da ankara ikiside aynı şahıs taktiğe bak yahu gurur kalmamış gurur

aaa neler olmuş öylelmaz: ben dermarollerde 6. uygulamamı yaptım. ilk 5 uygulamamı haftada 1 gün yaptım. sitedeki arkadaşların tavsiyesiyle uygulama aralığını 2 haftada bir yaptım. henüz olumlu diyebileceğim bir gelişme yok. uygulama sonucu 2 aydan sonra alınmaya başlanırmış o yuzden devam edicem gelişmeleri yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…