Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
hepınıze cok tesekkur ederım ıyı dıleklerınızden dolayı valla ben zaten kıllanma ve sıvılceden gıttım pko cıktı sonra bu hapa basladım bununla gecıcek hepsı falan dedı naneyı bende duymustum ama onuda cıgnedım ıyıde yutamıyorumkı ya bı acayıp oluyo mıdem :) genede tekrar denıcem cok sagolun ıgneler konusuna gelınce bende 1,5mm lık kullanıyorum ılk sıparısın verıdıgımde satıcıyada yazdım cetvelden bakıyorum cok kalın 1,5mm genıslık normal enjeksıyon ıgnesının kalınlıgına bakıyorum 1,5mm den ınce eyvah yandık kalın degılmı falan dedım ama sonra urun geldı bende arstırmamı yaptım tabı bu arada 1,5 olan genıslıgı degıl boyu oluyo sımdı 0,25mm olunca derının sadece ılk katmanına delık acabılecek uzunlukta oluyo ondan sadece krem emılımı ıcın falan kullanılıyo 1,5mm olunca derının 3,tabakasına dogru ulasım saglanabılecek kadar derınlık açıyo yanı ıgnenın kalınlıgı sabıt ama boyları degısıyor boylarıda etkı alanlarına etkılerını arttırmak ıcın degısıyo sadece korkacak bırsey yok ıgneler mınıcık ve epılasyon gıbı bır acısı var ınce bır acı yanı kasıntı gıbı toplu ıgneyı cok bastırmadan vucudunuzun bır kosesıne hafıf hafıf degıdırın orda boyle bı kasıntı yanma gıbı oluyo dermarollerda aynen oyle aıyı verıyo zaten ılk vucuda temas ettırdıgınızde hıssedıyorsunuz sonra alısyo zaten aynı epılasyondakı gıbı

googleda dermarollerı gorsellerde aratırsanız bır suru resımle karsılasırsınız orda zaten fark edıceksınız ıgne kalınlıgı aynı ama boyu dahada uzun oluyo mm sı degıstıkce guzel bır urun yaaa ben begenıyorum yanı aldıgımada hıc pısman olmadım tavsıyede ederım sadece catlaga degıl cok seye ıyı geldıgıde benı sevındırıyo zaten yuzume falanda cok bastırmadan uygulucam ama ıste kızartıyo ertesı gun bıryere gıtmemek lazım catlaksız gunler kızlar

Dün ggde kurabiyeyi buldum mesaj attım.Yolladığı cevabı aynen yapıştırıyorum:

2 hafta bekleyeceğiz artık :))

------------------------------------------------------------------

Flood olmasın diye buraya yazıyorum..

Ben bu kurabiye9 nickli yine mesaj attım..

Cevabı da şudur:

Bilginize :1rolleyes:

Son düzenleme:
herkesee iyi geceler bu benim ilk msajımiki gün önce bir doktora gittim çatlaklarım için bana önerdiği tedavi şekli şöyleydi:dermaroller,tca peeling.lazer(adını hatırlayamadım).bu üçünü de uygulayacakmış tedavi bir bütünmüş yazın yapılamayacak işlemlermiş ve yüzde yüz geçmeyeceğini çatlak olan yerlerde ince çizgiler olacağını söyledi.olsun ona bile razıyım dedim.ama ama doktorun verdiği fiyat çok uçuk geldi 10 cnmlik bi yer 670 liraya olur dedi
.siz ne düşünüyorsunuz başka yerlerle görüşüp fiyat araştırması yapsam çok daha uygun yerler bulabilir miyim forumlardan takip ettiğim kadarıyla dermarolller gayet uygun.ve daha önce böle 3ü bir arda bi tedavi deneyen oldu mu memnun kaldı mı merak ediyorum.

Lazer dışında diğer 2 tedaviyi kendin de evde rahatlıkla uygulayabilirsin. Dermaroller ile GG'dan alacağın TCA toplam 100-150 tl'yi geçmez. Hem de izler geçene kadar sana yetecektir canım...

merhba kızlar.
ben hafta sonları çalışmadığım için internete de girmiyorum.brsnz ,cnm bana özel mesaj atmışsın ama yeni olduğum için ben sana atamadım.mesajını gördüğüm de bu siteyede girmemiş olduğum için kurabiye ye hemen msj atmıştım.tel nosunu istemiştim.ama sonra girdim ve okuduğumda zaten senin ulaşmış olduğunu gördüm.yalnız bir çelişki var.sana 1-1,5 mm likler 3 hafta bir uygulama demiş,bana 2 hafta da bir demişti.hangisi doğru bilemedim.ben ürünüm geldiğinde 15 günde bir yapmayı düşünüyorum.

şeytane tatlım,
ilk önce geçmiş olsun sana.yasmin doğum kontrol hapıdır.ben 1 yılı geçkin sürede kullandım.bana bunu doktorum en az kilo aldıran d.kontrol ilacı diye vermişti.(bu hap reglide düzenliyor.düzensizliğin varsa her ayın aynı gününde aynı saatinde reglin olur.zaten en iyi tarafı da budur :) )bunu kullanırken yediklerine içtiklerine dikkat et,ayrıca çok fazla selülit yapıyor.ben bıraktıktan sonra 1 yıl sonra kadar normale döndüm.selülitlerim çoğalmıştı yasmini kullanırken..ayrıca bu kullandığım 1 yılı aşkın sürede dikkat etmeme rağmen 2-3 kilo almıştım.
o yüzden cnm kullanan biri olarak nacizane,bu tür ilaçlar kullanırken daha fazla kendinize ,yediklerinize ,içtiklerinize dikkat edin...

kızlar ben de kullanmak istiyorum ama cesaret edemiyorum ya enfeksiyon falan kaparsak malum iğne bu sonuçta eyvahedigeldismile zaten çok da korkuyorum acır diye
dermaroller kullanıp contractubex sürmeyi planlıyorum umarım işe yarar bayanssulusmile

meraba kizlar bende almayi düsünüyorum siz nasil uyguluyosunuz ?uygulamadan önce yüzünüze biseyler sürüyomusunuz ve uyguladiktan sonra ?

youtube deki videolarda uygulamadan önce ve sonra biseyler sürüyolar bende merak ettim bizim kizlarda sürüyomu acaba diye :uhm:

ggde bir tane var şu an o da 65-75 arası satılıyor 0.5mm . Daha önce 49tlye satan bayana ben mesaj attım 15 gün sonra dedi..O 65e satanında nicki ha bire değişiyor yav. Bir yildirimozden oluyor şimdi de mustafakorkmaz68 olmuş. Kafam karıştı .

GGde teklif ver diye bir seçenek de var ben buna 49 tl diye teklif versek ne olur ki :))

Birde zaten çatlaklar tamamen geçmez sadece derinliğini azaltabiliriz, görüntüsü hafifleyebilir. Ben ona da razıyım :)

Enfeksiyon için eczanelerde satılan spreylerle vslerle aleti hep temizleyeceğiz, yüzü de uygulamadan önce temizleyeceğiz..Birde kimseye kullandırtmayacağıııııız :))

D.rollerla ilgili ayrıntılar yüz estetiği kısmında kızlaarrrrr.. Kullanan arkadaşlarımız yazmış nasıl kullandıklaırnı onlar memnun kalmış...

Lazer dışında diğer 2 tedaviyi kendin de evde rahatlıkla uygulayabilirsin. Dermaroller ile GG'dan alacağın TCA toplam 100-150 tl'yi geçmez. Hem de izler geçene kadar sana yetecektir canım...

cevabın içinn çook teşekkürler cnm peki nasıl kullanmalıyım yani dermarolleri ve tca yı aynı zamanda kullanabilirmiyim önce dermadol hemen ardından tca kullansam olur mu.CADIARZU

cok tesekkur ederım selulıt ha bır problemım eksıktı oda olur tamam kılo almadım ama kılo almıs gıbı duruyorum zaten sısırdı vucudumu valla gobek gogus her bır yer ayrı duruyo napalım gecsınde katlanıcaz artık ah ah :sinifsinif: kadın olmakmı zor yoksa bızmı hayatımızı zorlastırıyoruz bılmıyorum su hayatta zaten tek ıstegım erkek olmaktı ooohhhhhhh yan gel yat kadın herseyını yapar sana guzel gorunmek ıcınde ugrasır cocugada bakar karıyerde yapar temızlıkte yapar yemekte yapar senın arkanıda toplar sen sadece gıt ekmek parası kazan gel oh ya ooohhhhhhhhhhhhhhhhh bızım yerımız cennet arkadasım evet aksam aksam femınıst damarım kalkmıs basınızı sısırmeyeyım ben sızın en ıyısı catlaksız gunler

cevabın içinn çook teşekkürler cnm peki nasıl kullanmalıyım yani dermarolleri ve tca yı aynı zamanda kullanabilirmiyim önce dermadol hemen ardından tca kullansam olur mu.CADIARZU
dermaroller ardından tca uygulayabılırsınız ama tcadan sonra olmaz cunku catlagın ustu kabuk falan baglıyo bu konuyla ılgılı paylasım yapan arkadaslar var tca kesın cozum olabılır baslıgının altında paylasılmıs ama bence yaz bıtımıne kadar dermaroller sonrada sonbaharda tca en uygun tedavı sahsen ben oyle yapıcam bırde tcayı beyaz tenlıysenız uygulayın dıyorlar gercı forumda esmerlerde uygulamıs ama ben sonuclarını falan takıp edemedım

meraba kizlar bende almayi düsünüyorum siz nasil uyguluyosunuz ?uygulamadan önce yüzünüze biseyler sürüyomusunuz ve uyguladiktan sonra ?
ben gogus bolgemdekı catlaklara uyguluyorum uygulamadan once bır krem falan kullanmıyorum sadece sterıl amaclı speryle temızlıyorum okadar uyguladıgım bolgeye daha sonra hodan yagı yada cınko kremı uyguluyorum youtubedakı o vıdeoları bende merak edıyorum acab ne suruyorlar dıye ama sanırım dermarollerın kendı bayılıgıne aıt sıtede dermarollerın yaslanma karsıtı hucre yenıleyıcı serumları falan var onlardan kullanıyorlardır heralde dıye dusunuyorum

sheytane tatlım senin derma roller nasıl gidiyor? sanırım ilk başlayan ve başlatan kişi sensin.ara verdiğini biliyorum ama göğüs bölgendeki çatlaklar ne durumda?derinlikleri azaldımı ayrıca renkleri ten rengine dönmeye başlıyor demiştin yanlış hatırlamıyorsam.....
açıkcası bu bekleme süremde benim iştahım kaçtı derma rollera karşı.(biliyorsunuz sipariş vermiştim ve bekleme sürecindeydim.)
son dönemlerde hiç kimse derma rolların nasıl gittiğini gelişmeleri yazmıyor! yada ben de kaçırmış olabilirim.(öyleyse kusura bakmayın lütfen )
kızlar kullananlar gelişmeleri yazarsa çok sevinicem.çünkü iptal etme aşamasına geldim diyebilirim

merhaba hanımlar bende 8-10 gün kadar önce gg den kurabiye09 adlı kullanıcıdan 49 tl ye sipariş verdim...ama elinde kalmamış ...ancak 10 gün sonra gönderirim dedi...tamam dedim ödemeyi yaptım..bugün yarın gelir diye bekliyorum..inşallah bi aksilik çıkmaz...çok ilgili birine benziyor sorulara mesajlara cevap veriyor sağolsun ama inşallah bir an önce gönderir....

slm kızlar bende bugün gg dan dermarol siparişi verdimkaydirigubbakcemile2 bakalım gelince nasıl deneyeceğim korkuyorum aslında acıyacak diye gerçi emla süün demiş bazı arkadaşlar ama yined eiğne olduğunu bilince insan tırsıyor.ama varya geçtiğini gözlerimle göreyim çatlak ve sellitlerin 1.5 mm değil 15 cm iğne bile batırırım sempatiksalakcinni şaka tabi ama ben çok umutlandım bu dermarolelrden ama hiç kimse benim tamammen geçti yada bilmeyenin anlamayacağı seviyye geldi demiyor nedennnkızlar dermarolüm gelince extra gel almayı düşünüyorum selülitler için dermalog yengem benim o bana extra gelin gerçekten işe yaradığını söyledi.çatlaklar içindeönce bacaklarımı banyoda kabak lifiyle keselicem sonra Badem, kayısı ve kakao yağları,gliseri ,çörekotu yağı,kırmızı kantoron yağ ,zeytn yağı,keten yağını karıştırcam ve sürcem.sürdükte sonra streç filmle sarıp 1 saat bekletcem sonra streç fimi açacağım ama yıkamicam bacaklarımı.ben aslında bunu yapmaya başladım ama demarolüm gelince yaparım yağlarım biitmesin diye ara verdim.kızlar bacakalrınız öyle yumuşak oluyo ki ten renginiz canlı oluyo günlerden beri bacaklarım yumuşacık ellemeye doyamıyorum ki ben çok kuru tenliyim ayrıca bu yağların bazıları selülite de iyi geliyor.kızlar gelişmeleri yazalım iyi oluyooo öpülünüzzzz:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…