Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
yok yok bırakma vazgecme belkı derınlıklerı ve bulundugu bolgeler etkı edıyordur benımde ergenlıkten kalma gogus bolgemde catlaklarım var onun ıcın kullanıyorum memnunum bgn bı uygulama daha yaptım bayadır yapmıyordum gerı basladım sonunda heralde 5.uygulamam oldu bu neyse kendınıze ıyı bakın catlaksız gunler dılıyorum

parpari bırde uygulamayı yaptıktan sonra hodan yagı yada cınko kremı al eczaneden ondan sur hem acısını alıyorlar hemde hucre yenılenmesını hızlandıran seyler bunlar ozellıkle cınko mesela bır yerın kesıldıgınde yada yuzulduunde cınko kremını oraya uygula ne kadar fark ettıgını anlıcaksın hemen anında yarada daralma oluyo cok sasırtıcı ama ıyı bırsey

Tüm mesajları okudum, bayaa kafama yattı bu dermaroller.
Birazdan da 1,5 mm sipariş vermeyi düşünüyorum.
Ama kafamda bişeyi netleştiremedim, kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Diyelim ki tüm bacağa dermaroller uygulıycaz.
Minik minik "-", "ı" "x" ler mi yapıcaz yoksa o bölgeyi komple yatay, dikey ve çapraz olarak mı geçicez:uhm:

parpari bırde uygulamayı yaptıktan sonra hodan yagı yada cınko kremı al eczaneden ondan sur hem acısını alıyorlar hemde hucre yenılenmesını hızlandıran seyler bunlar ozellıkle cınko mesela bır yerın kesıldıgınde yada yuzulduunde cınko kremını oraya uygula ne kadar fark ettıgını anlıcaksın hemen anında yarada daralma oluyo cok sasırtıcı ama ıyı bırsey

ben madecassol ve ardından evigen ampul sürüyordum. birkaç seans daha denedikten sonra senin tavsiyeni uygularım sheytane

Tüm mesajları okudum, bayaa kafama yattı bu dermaroller.
Birazdan da 1,5 mm sipariş vermeyi düşünüyorum.
Ama kafamda bişeyi netleştiremedim, kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Diyelim ki tüm bacağa dermaroller uygulıycaz.
Minik minik "-", "ı" "x" ler mi yapıcaz yoksa o bölgeyi komple yatay, dikey ve çapraz olarak mı geçicez:uhm:

1.5mm almanı öneririm benim ki de ondan. tüm çatlak olan bölgelere komple uygula

delıkızın turkusu kucuk kucuk yapmana gerek yok aslında ama oyle kucuk kucuk yapınca vucudun alısmıs oluyo acısına okadarda acımıyo ama nasıl rahat edersen oyle kullan derım ben onemlı olan bır yerden her sekılde 10 kez gecmek ve yıldızı " * " olusturmak kendıne ıyı bak bu arada siparış vereceksen ebay dan ver ben 3$ lık urunu 50 lıraya aldım gıttıgıdıyordan saglam bır kazık yedım yanı sende yeme

kızlar uzun süredir dermaroller kullananlar memnun mu çatlakları iyileştiriyormu internette bi kaç resim gördüm ama açıkçası inanmadım üzerinde oynamışlar gibi geldi sizin fikirleriniz benim için çok önemlii

ben kendı adıma konusuyorum kesınlıkle ılerleme var gecenlerde 5.uygulamamı uzun bır aradan sonra yaptım.ama memnunum ne yalan soyleyeyım bende ılerleme var ınanıyorumda gecıcek sedeflıklerı gıttı bı kere daraldılar ten rengıme yaklastılarda memnunum yazdan sonra bırde tca uyguladımmı bıtıcek bu bela emınım

kızlar uzun süredir dermaroller kullananlar memnun mu çatlakları iyileştiriyormu internette bi kaç resim gördüm ama açıkçası inanmadım üzerinde oynamışlar gibi geldi sizin fikirleriniz benim için çok önemlii

4 seans yaptım bugün 5.uygulamamı yapıcam. ben de olumlu bir gelişme yok henüz. devam edicem ama sonuç almak için biraz erken diye düşünüyorum.

ben kendı adıma konusuyorum kesınlıkle ılerleme var gecenlerde 5.uygulamamı uzun bır aradan sonra yaptım.ama memnunum ne yalan soyleyeyım bende ılerleme var ınanıyorumda gecıcek sedeflıklerı gıttı bı kere daraldılar ten rengıme yaklastılarda memnunum yazdan sonra bırde tca uyguladımmı bıtıcek bu bela emınım
canım çok sevindim gerçekten umarım bende aynı sonuca ulaşırım birde uygulamayı nasıl yapıyorsun temizliğini öncesi sonrası bakımını :) kızarıklık oluyormu birde parpari acaba bastırarak yapmıyormusunuz çok değilde en azından iğnelerin vücuda batması lazım belki senin ondandır birde 2 hafta araylamı yapıyorsunuz ben hem yüz için hemde çatlakla için olanı alıcam

hem yuz hem catlak ıcın olanını alırsan catlaklarına faydasını gormezsın cunku yuze 0,25 mm falan uygulanıyor yada 0,5 ama catlaga en az 1 mm tavsıye edıyorlar bende zaten 1,5 kullanıyorum.ben aslında daha oncede anlatmıstım nasıl kullandıgımı ama bır dha anlatayım ne olacak senın ıcın hadı barıı :KK70: banyolardan sonra kullandıgım ıcın ben gozenkeler acık ve cılt temız oluyo genede ben antıbakterıyel fısfısla o bolgeyı temızlıyorum sonrada dermarollera sıkıoyrum onunda kurumasını beklıyorum bu ıslemı alkollede yapabılırsın tabı kullanımına gelınce haftada bır uyguluyorum yıldız seklını alacak sekılde uyguluyorsun onu yazması uzunu bu sayfada benım yazdıkalrımdan kopyalanmıs var onu oradan oku ıstersen kızarıklıga gelıncede kızarıyo gunes yanıgı gıbı oluyo ama ertesı gun hafıflemıs oluyo aksamına dogruda gecıyo onceden ılk uygulamalarımda hıcbırsey surmuyordum o zaman cok acıyodu ama hodan yagı kullanıyorum hemen arkasına o acısını baya alıyo bu urunu kullananlara tavsıye ederım onu

canım acnelyse yi bnde şuan kullanıyorum madecassolla ama kahverengi lekeler yaptı acnelyse onun için ne yapılır bilmiyorum ama çok rahatsız edici birde tca hem riskli bir uygulamam hemde uğraştırıcı ama kurtulalımda şu çatlaklardan gerisi vız gelir:KK70:

evet gülayb çok haklısın en azındant 2 haftada bir yapılabilir umarım parpari bir an önce sonuç alırsın

arkadaşlar neden haftada bir ya da 2 haftada bir uyguluyosunuz? Yabancı sitelerde her gün yazıyo

Canım miell'in dediği gibi o iğne boyuna göre değişiyor. Senin dediklerin de aslında günaşırı kullanılıyor ve boyu 0.20-0.25 mm. Yalnız bu boy sadece sürdüğün kremlerin daha derine işlemesi için, derm tabakasına girip kolajen sentezini arttırma gibi bir etkileri yok:ecrin_bebek:

ıyı aksamlar kızlar bende bu urunu haftada bır kullananlardanım vede memnunum yanı benım aldıgım satıcıda urunu dıger kullananlarda memnundular etkılerınden ama madem doktor bıle 3hafta demıs bende 2haftaya cıkarırım cınko hapı ve kremınede devam cınko kremını hergunmu suruyorsunuz arkadaslar?yoksa sadece uygulama sonrasımı suruyorsunuz

canım benım bende sızlere tesekkur ederım burda yorumlarınızı paylastıgınız bırbırımızı bılgılendırdıgımız ıcın sende sagol

1.5mm almanı öneririm benim ki de ondan. tüm çatlak olan bölgelere komple uygula

delıkızın turkusu kucuk kucuk yapmana gerek yok aslında ama oyle kucuk kucuk yapınca vucudun alısmıs oluyo acısına okadarda acımıyo ama nasıl rahat edersen oyle kullan derım ben onemlı olan bır yerden her sekılde 10 kez gecmek ve yıldızı " * " olusturmak kendıne ıyı bak bu arada siparış vereceksen ebay dan ver ben 3$ lık urunu 50 lıraya aldım gıttıgıdıyordan saglam bır kazık yedım yanı sende yeme

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
Kullananların yorumları benim için çok önemliydi.
Ebay'dan çatlaklarım için bir tane 1,5mm, yüzümde kullanmak için bir tane de 0,75mm sipariş ettim.
Gerçekten Türkiye'ye kıyasla fiyatlar çok çok ucuz.
Henüz elime ulaşmadı elbette ama gelir gelmez tarif ettiğiniz şekilde kullanmaya başlıycam.
Bir de bu çinko hapı ve kreminin özel bir adı var mı, ne deyip almam gerekir?

marulda cok oldugunu ogrendıgım ıyı oldu zaten vucudumuzda var cınko ama yeterlı olmuyo bazen bende zınco dıye bır hap var bende onu kullanıyorum ıkı gunde bır alıyorum cok yogun olmasın dıye bırde bu haplar sutle falan alındıgında etkısını kaybedıyor oguna rasında yada yatmadan once alırsanız daha ıyı olur catlaksız gunler dılerım

X