Dermapen yaptıranlar??

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
24
Kızlar merhaba dermapen yaptıran var mı aranızda? Faydasini gordunuz mu? Sadece dermapen mi yoksa prpyle mi iyi olur? Doktora yaptırmak daha sağlıklı diye düşünüyorum sizce?

Merhaba dermapen yaptirdiniz mi? Sonuçlarını merak ediyorum

Merhaba dermapen yaptirdiniz mi? Sonuçlarını merak ediyorum
Evet 4-5 kez yaptırdım memnunum ama düzenli senede iki üç defa yaptırmanızda fayda var cildinizde bişey yoksa şahane yapıyor ama ufak tefek leke çukurluk iz vs varsa üç beş seansta geçiyor ama cilde çok faydası var prpyle beraber daha güzel ama tavsiye ederim devam etmezseniz soluklasiyor düzenli olduğunda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz 😊 yazın yaptırmayın ama tavsiyem yanabilir yüzünüz kışın yaptırın güneş zararlı çünkü evde dursaniz bile gün ışığı etkiliyor kış daha iyi soğuk hava

Evet 4-5 kez yaptırdım memnunum ama düzenli senede iki üç defa yaptırmanızda fayda var cildinizde bişey yoksa şahane yapıyor ama ufak tefek leke çukurluk iz vs varsa üç beş seansta geçiyor ama cilde çok faydası var prpyle beraber daha güzel ama tavsiye ederim devam etmezseniz soluklasiyor düzenli olduğunda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz 😊 yazın yaptırmayın ama tavsiyem yanabilir yüzünüz kışın yaptırın güneş zararlı çünkü evde dursaniz bile gün ışığı etkiliyor kış daha iyi soğuk hava
Çok teşekkür ederim. Harikasiniz. Yuzumde belli bir iz leke yok. Olmayan kirisikler hicc olmasij diye yaptirmak istiyorum. :KK66: ise yaarar mi sizce

Çok teşekkür ederim. Harikasiniz. Yuzumde belli bir iz leke yok. Olmayan kirisikler hicc olmasij diye yaptirmak istiyorum. :KK66: ise yaarar mi sizce
Tabiki yağ bezeleri kırışıklık göz altı torbası ve göz çevresi morluğu hepsine bire bir ama size tavsiyem güzellik merkezinde değil işinin ehli bir doktorda yaptırmanız yönünde tavsiyem prp + dermapen müthiş ikili yüzünüz ölü deriyi attıktan sonra mutluluktan durduk yere herkese iyilik yapasiniz bile geliyor :KK70: o kadar mutlu ediyor yani

X