Derin ve sert cinsel ilişki sonrası kasık ağrısı

Tamamını almadan olmaz ki zaten yav. Bilemedim.
Bazı pozisyonlar tamamını almıyor mesela kelebek pozisyonu g noktasına ulaştığı için kadına çok zevk verir ama pozisyon nedeniyle penisin tamamı vajenin tam derinine inmez. Siz tek pozisyon sevişiyorsunuz sanırım misyoner ve doggy gibi

Farklı bir pozisyon denediyseniz veya biraz fazla zorladıysanız kasık ağrısı yapar hele bi de yeni evliymişsiniz süreyi çok uzun tutup sürekli sert yapmayın arada kontrolü siz alın. Kontrolün sende olduğu pozisyonlar tercih edebilirsiniz cowgirl pozisyonu gibi. Senin anlattığın duruma tıp dilinde deep penetration deniliyor.

Yetiyo şükür ikisi. Siz aerobik hareketlere devam edin.

Bilgili yorumu bilgili insan yapar burayı da teyzeler sarmış Facebook gibi. Daha kökleme tabirini bilmeyip bi de üstüne dalga geçmişler tek tip sevişen insanlar her pozisyonu derin penetrasyon sanmışlar çok güldüm bi de bunlar çoluk çocuk sahibi ne yazık ki Türkiye’de cinsel bilgi bu kadar. Sen farklı pozisyonlar dene yazdığım şeyi dikkate al

Çok profesyonel konuşuyorsun

Sevgili çok bilgili insan kör olmana üzüldüm bak üyelik iptali yazıyo nick yanında

E herkes kendi alanında uzman. Mesela ben de senin Yueçiler ve Maveraunnehir arasındaki bağlantıyı bilmemeni yadirgamam. Sen de bizi yadirgama. Herkes kendi mesleki birikiminin ekmeğini yiyor

öğret sen bize yaa biz bilmiyosss nevır bilgi dont yani

E herkes kendi alanında uzman. Mesela ben de senin Yueçiler ve Maveraunnehir arasındaki bağlantıyı bilmemeni yadirgamam. Sen de bizi yadirgama. Herkes kendi mesleki birikiminin ekmeğini yiyor
basit cinsel bilgileri bilmek için bu meslekte olmanız gerekmez ama sen bilirsin teyze byssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…