Deri sehpamın yüzeyi mahvoldu yardım

N

NiDaa

Ziyaretçi
meraba arkadaslar dun aksam abımler bıze geldı..1 yasında abımın beter bocek gıbı oglu var..kalemı nerden bulduysa orta sehabamı baya kalemle cızmıs..bende onlar gıttıkten sonra kolonya ıle sıleyım dedım deı olan yerler beyazladı fıkırı olan varmı?ınanın cok uzuldum gece ruyama bıle gırdı yanı..

mont ve deri eşya boyası var onu yapabilirsin canım

aklıma ilk gelen şeyi yazıyorum. sehpa boyutunda koyurenk kalın bir cam kestir. sehpa ile cam arasına kuru yapraklar, dekoratik ince bişiler, örtü vs gibi bişiler koyabilirsin... genişletilebilir tabi bu düşüncefisfisfis

aklıma ilk gelen şeyi yazıyorum. sehpa boyutunda koyurenk kalın bir cam kestir. sehpa ile cam arasına kuru yapraklar, dekoratik ince bişiler, örtü vs gibi bişiler koyabilirsin... genişletilebilir tabi bu düşüncefisfisfis

kesinlikle:lepi: süper bi fikir zaten o şekilde kullanışlı olmuyorlar bence üzerine mutlaka cam kestirmek gerek hem kullanışlı olur hemde bozuk görüntüyü kamufle etmiş olursun

İçerik nedeniyle”faydalı bilgiler “bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

likit ayakkabı boyasıyla boyamanı tavsiye ederim ben hakiki deri çantamı boyamıştım kaliteli bir marka almanı öneririm.

X