Derdim nickimde gizli 2

İnşAllah sağ sağlim kucağınıza bebeğinizi almak nasip olur ablacım,burada boş ve kötü yorum yapanları aldırmayın Allah büyük :)
Çok teşekkür ederim, verende alanda Rabbim herzamanki gibi hayırlısını diliyorum, birde beklerken bol sabır 🤲kötü yorumları takmıyorum ya herkesin düşüncesi ve olaylara bakış açısı farklı.belki benim tek derdim çocuğum onun ise sağlığı.bilemeyiz🙃

Estağfirullah,asıl teşekkür ederim bu kadar uzun yazmışsın anlatmışsın,Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 🤲🥰 ilk kimyasaldan sonra pıhtılaşma bakıldı ve değer 36 çıktı benimde sınırdaydı, aşılamanın akabinde coraspin kullandım pozitif alınca oksapar iğneyle beraber coraspin kullanıyorum ek olarak duphaston ve decavit. Pıhtılaşma ya sadece 1 kere bakıldı sonuç çıkması 3 hafta sürdü Ankara'ya giden bir testmiş, bakıyorum millet 1 günde alıyor.Lab'la aynı şehirde olanlarmı hemen alıyor bilemiyorum ama testin çıkması uzun sürdüğü için şuan bakmazlar diye düşünüyorum. Benim rahatsızlığın PCO. Kaç kez klomen kaç kez menegon kaç kez gonal-f,kaç kez yum. Takibi sayamıyorum bile. 2018 de 2 kere tüp bebek yaptırdım Samsun omü'de ordada coraspin oksapar kullanmama rağmen 2 şer 5. Gün embriyosu olmasına rağmen tutmadı 🙃 sonra bu Şubat'ta yeniden başladım başka merkezde ilk aşılama deneyelim dediler, çok şükür oldu ama kimyasal 🙃 bhcg 4 le başlayıp katladı katladı birden kanama başladı 🙃 sonra peşinden pandemi oldu merkez kapandı ve ben spontan olarak yine gebe kaldım ve yine yine kimyasal oldu 🙃 şubattan sonra bhcg bi çıktı bi indi tam tamına 4 ayda anca 0 a indide yeni tedaviye başladım. Bu seferde aşılama oldu 13. Gün dedi ki gidip test veriyim ya vardır yada yoktur hayırlısı.hatta kendimi bu sefer yok ben diğer aşılama için hazırlamayı en iyisi diye düşünerek bekliyorum. Sonuç bi çıktı 32.4 🙃 gülermisin ağlarmısın.ya vardır ya yoktur hayırlısı derken yine döndük başa🙃 bu sefer evet değerim güzel katladı ve kanama lekelenme yok ama yinede korkuyorum, ama bu sefer dış gebelikten 🙃🙃 hani kimyasalda fazla yükselmeyip kanama başlıyorsa dış gebelikte çok yükselip kanama olmayıp kesede görülmüyorya🙃🙃 ya resmen evhamların kraliçesi oldum, ben bide anne olursam ozaman vay halime 🙃

Bak k.b kafa şişirdim diyordun, öyle uzun yazılmaz böyle yazılır 😂 sonuna kadar okuyanları canı gönülden tebrik ediyorum çok sabırlısınız 😂
Canım benim, artık kan vermeyi ve değerleri takip etmeyi bırakmalısın. İnsanı hasta eder bi indi bi çıktı falan. Kafanı boşalt, maksimum dikkat et ve bir sonraki randevunu bekle. Şimdi dış gebelikten korkuyorum diyorsun ya. Şu an o korkulardan kurtulmazsan hayalini kurduğun hamileliğini kabuslar içinde geçirirsin, kese göründü sevinirsin, 2 gün sonra acaba kalbi atacak mı diye başlarsın, kalbi attığına sevinirsin ikili test için endişelenirsin bunun gibi bin tane örnek verebilirim endişe bitmiyor. Ben ilk gebelikte kalp atışı duymamıştım hiç. Bu hamileliğimde kontrole kadar içim içimi yedi ya kalbi atmazsa diye. Sonra bi arkadaşımın uyarısıyla kendime geldim. Dedi ki onlar herşeyden etkileniyorlar senin endişen kaygın onları olumsuz etkiliyor. Ki haklıymış. Şu an bebeğim haraketli ya (Rabbim sana da nasip etsin bu günleri görmeyi), eşimle en ufak tartışmamızda benim üzülmem durumunda fıldır fıldır olan bebeğin saatlerdir tek haraketini hissetmiyorum. Gerginlikten o da kitliyor kendini resmen.
Sen şimdi pozitif düşün, kendini motive et, herşey güzel olacak inşallah. Olumsuz hiçbirşey araştırma internet üzerinden. Denk gelsen bile okuma. Ben o süreci öyle atlattım. İnşallah sen de güzel bir hamilelik yaşarsın 🤲

Canım benim, artık kan vermeyi ve değerleri takip etmeyi bırakmalısın. İnsanı hasta eder bi indi bi çıktı falan. Kafanı boşalt, maksimum dikkat et ve bir sonraki randevunu bekle. Şimdi dış gebelikten korkuyorum diyorsun ya. Şu an o korkulardan kurtulmazsan hayalini kurduğun hamileliğini kabuslar içinde geçirirsin, kese göründü sevinirsin, 2 gün sonra acaba kalbi atacak mı diye başlarsın, kalbi attığına sevinirsin ikili test için endişelenirsin bunun gibi bin tane örnek verebilirim endişe bitmiyor. Ben ilk gebelikte kalp atışı duymamıştım hiç. Bu hamileliğimde kontrole kadar içim içimi yedi ya kalbi atmazsa diye. Sonra bi arkadaşımın uyarısıyla kendime geldim. Dedi ki onlar herşeyden etkileniyorlar senin endişen kaygın onları olumsuz etkiliyor. Ki haklıymış. Şu an bebeğim haraketli ya (Rabbim sana da nasip etsin bu günleri görmeyi), eşimle en ufak tartışmamızda benim üzülmem durumunda fıldır fıldır olan bebeğin saatlerdir tek haraketini hissetmiyorum. Gerginlikten o da kitliyor kendini resmen.
Sen şimdi pozitif düşün, kendini motive et, herşey güzel olacak inşallah. Olumsuz hiçbirşey araştırma internet üzerinden. Denk gelsen bile okuma. Ben o süreci öyle atlattım. İnşallah sen de güzel bir hamilelik yaşarsın 🤲
Valla beni izliyormuşsun gibi yapma dediğin herşeyi yapıyorum 🙈 ama tamam bundan sonra akışında herşey İnşaAllah,bırakıyorum,ne olacaksa nasıl olacaksa.🙃

Valla beni izliyormuşsun gibi yapma dediğin herşeyi yapıyorum 🙈 ama tamam bundan sonra akışında herşey İnşaAllah,bırakıyorum,ne olacaksa nasıl olacaksa.🙃
Kendim de geçtim o yollardan o yüzden çok iyi anlıyorum canım ne düşündüğünü de naptığını da görür gibiyim 🤗
İnşallah güzel olacak. Rabbim büyük. 🤲
Bir dahaki kontrolün ne zaman inşallah?

Kendim de geçtim o yollardan o yüzden çok iyi anlıyorum canım ne düşündüğünü de naptığını da görür gibiyim 🤗
İnşallah güzel olacak. Rabbim büyük. 🤲
Bir dahaki kontrolün ne zaman inşallah?
Karından bakmak için Perşembe çağırdı ama ben dayanamadığım için salı vajinal için gidicem 🙈 kızmayın nolur,yarın özele gidecektimde bu konuşmalardan sonra salıya randevu aldım 🙈

Karından bakmak için Perşembe çağırdı ama ben dayanamadığım için salı vajinal için gidicem 🙈 kızmayın nolur,yarın özele gidecektimde bu konuşmalardan sonra salıya randevu aldım 🙈
Ben hiç kan testi bile yaptırmadım adetimi 1 hafta geçti idrar testinde çift çizgiyi gördüm ama bi tık silikti. Doktorum 2gün sonra testi tekrarla koyulaşmayı izle dedi, marttı o zamanlar virüsün yeni çıktığı zamanlardı sık sık dışarıya çıkma dedi. 2gün sonra ikisi de aynı koyulukta olduğunda hemen gittik doktora karından ultrason yapıldı bişey görülmedi. Aklım çıkacaktı resmen. Bide vajinal bakalım dedi. Nokta kadar keseyi görür görmez oh be dedim. İnşallah sen de göreceksin canım, karından ya da vajinal hiç farketmez. Önemli olan o kesenin rahimde olması 😍🤗 kontrol tarihini de o gün sana yazıp durumunu sormak için sormuştum. Takipteyim mutlu haberlerini bekliyorum 😍🤲

Ben hiç kan testi bile yaptırmadım adetimi 1 hafta geçti idrar testinde çift çizgiyi gördüm ama bi tık silikti. Doktorum 2gün sonra testi tekrarla koyulaşmayı izle dedi, marttı o zamanlar virüsün yeni çıktığı zamanlardı sık sık dışarıya çıkma dedi. 2gün sonra ikisi de aynı koyulukta olduğunda hemen gittik doktora karından ultrason yapıldı bişey görülmedi. Aklım çıkacaktı resmen. Bide vajinal bakalım dedi. Nokta kadar keseyi görür görmez oh be dedim. İnşallah sen de göreceksin canım, karından ya da vajinal hiç farketmez. Önemli olan o kesenin rahimde olması 😍🤗 kontrol tarihini de o gün sana yazıp durumunu sormak için sormuştum. Takipteyim mutlu haberlerini bekliyorum 😍🤲
Maşallah ya valla şuan bi umut doldu ,hadi hayırlısı🥰 Atiye açtım izliyorum şimdi kafam dağıldı biraz gerçekten, tekrar tekrar teşekkür ederim, gelişmeleri paylaşılan umarım güzel haberlerle gelirim 🤲🥰

Maşallah ya valla şuan bi umut doldu ,hadi hayırlısı🥰 Atiye açtım izliyorum şimdi kafam dağıldı biraz gerçekten, tekrar tekrar teşekkür ederim, gelişmeleri paylaşılan umarım güzel haberlerle gelirim 🤲🥰
Atiye izleme ya ben de çok merak ettiğim halde izlemedim doğumdan sonra izlerim diye erteledim. Güzel komik ya da romantik falan şeyler izle. 😍🤗

Atiye izleme ya ben de çok merak ettiğim halde izlemedim doğumdan sonra izlerim diye erteledim. Güzel komik ya da romantik falan şeyler izle. 😍🤗
Netfilişte izleyecek şeymi bıraktım ki 😂 ama çok büyük Kore dizileri hayranıyım,çok minnoşlar romantik ve salaklar 😂hiç ahlaksızsızlıkta yok en fazla 20 bölümde olaylar tatlıya bağlanıp mutlu son oluyor 😂😂

Netfilişte izleyecek şeymi bıraktım ki 😂 ama çok büyük Kore dizileri hayranıyım,çok minnoşlar romantik ve salaklar 😂hiç ahlaksızsızlıkta yok en fazla 20 bölümde olaylar tatlıya bağlanıp mutlu son oluyor 😂😂
Hahahhah minnoşlar romantik ve salaklar kısmına bittim :KK70: :KK70: :KK70: ben yeni çıkan türk dizilerine sardım 🤦 sen çal kapımı, menajerimi ara 😂

Judy_K Judy_K Atiye öyle korkulu cinli filan değil sadece gizem üzerine çok değişik bir Türk yapımı,ben 2. Sezondayım,güzel tavsiye ederim 🙃
Ya canım biliyorum 1.sezonu bayılarak izlediydim. 2.sezonu da sabırsızlıkla bekliyordum ama fragmanda çok olumsuz şeyler gördüm gerilim gizem falan. O yüzden bakmamayı tercih ettim. Bide 1.sezonda şeyde korkmuştum atiye kabirde tırnaklarıyla tahtayı çiziyordu ya. Ay o ne sahneydi ya öyle :eek: böyle sahneler var bence 2.sezonda da.. ondan beklemedeyim. Gerilmeyeyim etkilenmesin bebiş. Bence sen de izleme canım başka bişi izle

Bu konuda bunu söylemem ne kadar uygun bilmiyorm ama arkadaşımın ablası evlendikten 7 yıl sonra normal bir şekilde hamile kaldı .
O da artık olmayacak herhalde diye tüp bebek araştırıyordu .

Br an önce kucağınıza alırsınız inşallah.
Her nasip vaktine esirdir.. ama biz insanoğlu öyle olsaydı şöyle olurmuydu acaba çabasındayız 🙃

Merhaba kızlar, lekelenmem olduğu için doktora gittim bugün,rahimde kese göründü üstünde ise kanama alanı var, düşük tehlikesi varmış,öğleden sonra bidaha gidicem tahlil sonuçları için bakalım ne önerecek,Rabbime hamdolsun 🤲 Dua edin bunuda sağ salim atlatıyım,Allah hepinizden razı olsun 🤲
IMG_20200914_124031.jpg

Merhaba kızlar, lekelenmem olduğu için doktora gittim bugün,rahimde kese göründü üstünde ise kanama alanı var, düşük tehlikesi varmış,öğleden sonra bidaha gidicem tahlil sonuçları için bakalım ne önerecek,Rabbime hamdolsun 🤲 Dua edin bunuda sağ salim atlatıyım,Allah hepinizden razı olsun 🤲Eki Görüntüle 2690249
Ay çok mutlu oldum. Senin kese benimkinden büyük bile 😍🤗 kanama alanı için bolca dinlenmen lazım kendini zorlamaman lazım, progestan verecek sana doktorun büyük ihtimal. Kanama alanı ciddi bi durum ama çok da korkmamak lazım. Dikkat edersen bişey olmuyor aralık anneleri grubunda(bizim grup hamileler) kızların nerdeyse 80% kanama alanı vardı yatıp dinlendiler ilaçlarını aldılar çok şükür herşey yolunda. Sende sakın kendini korkutma.
Ne tahliller verdin?

yaaaa o minnak senin
Merhaba kızlar, lekelenmem olduğu için doktora gittim bugün,rahimde kese göründü üstünde ise kanama alanı var, düşük tehlikesi varmış,öğleden sonra bidaha gidicem tahlil sonuçları için bakalım ne önerecek,Rabbime hamdolsun 🤲 Dua edin bunuda sağ salim atlatıyım,Allah hepinizden razı olsun 🤲Eki Görüntüle 2690249
[/QUOTE
yaaa o minnak senin minnak değil mi :)

çoook güzel

hiç üşenmedim 6 sayfayı da aksiyon kitabı okur gibi okudum.
kanama alanı olayını bende yaşadım, bol bol dinlendim ayaklar koltukta, elde sıcak kakao ve muhteşem bir kitap :anneadayı:
gördüğüm sonuçlara çok çok sevindim. her şey çok güzel olacak....
edit: nicki değiştir artık :)))) evli mutlu minnaklı :)

yaaa o minnak senin minnak değil mi :)

çoook güzel

hiç üşenmedim 6 sayfayı da aksiyon kitabı okur gibi okudum.
kanama alanı olayını bende yaşadım, bol bol dinlendim ayaklar koltukta, elde sıcak kakao ve muhteşem bir kitap :anneadayı:
gördüğüm sonuçlara çok çok sevindim. her şey çok güzel olacak....
edit: nicki değiştir artık :)))) evli mutlu minnaklı :)

Yaa çok sevindim baştan sona okudum merakla ne oldu ne bitti acaba diye. İnşallah kucağınıza da alırsınız bebeğinizi :) Ben de daha yeni öğrendim bebeği göremedik yarın kontrolüm var benim de inşallah ben de görürüm :)

X