Derdim nickimde gizli 2

Amin inşaAllah🤲 vajinalle baktı ☹
Benim üstünden çok geçti ama hatırlamaya çalışayım.. Kızımı 21 le öğrendim.. 10 gün sonra kese için çağırdı.. Muhtemelen beta 2000 üstü falandır gittiğimde.. Oğlumda da aynı şekilde.. Yani siz bugün değil de, muhtemelen 2 gün sonra gitmiş olsaydınız keseyi görürdünüz bence. O yüzden üzmeyin kendinizi.

İçinize sinmiyorsa, bugün sonucu aldığınız yerde pazartesi için randevu alın. Kuvvetle muhtemel göreceksinizdir keseyi.

Genelde 5-6 haftada kese 7-9 haftalarda kalp atışı alınıyor.

Keseyi göremedi,beta istemedi,Perşembe tekrar çağırdı.yıkığım şuan arkadaşlar.

yukarıda yazmıştım ben sana ama

acele etme diye

hani 10 gün sonra gidecektin

Pazartesiden Cuma ya 10 gün geçti mi

stres oluyorsun kendi kendine yapma gözünü seveyim

aç bir komedi dağıt kafanı örgü ör dizi izle ama ne olursun üzülme yıkılma ne olur

Eki Görüntüle 2688681 tabi ben dururmuyum başka yerde beta baktırdım, 1132 çıktı. En az 1216 olması lazımdı ama aradaki fark çok az,2 gün sonra özele gidicem yok dayanamam kesinlikle ☹

o kadar kesin bir katlanma aranmaz ki

yükselmiş işte gayet de

bir de test yapılan yerler farklı makinalar farklı bu nedenle de farklı çıkabilir

sakin ol her şey güzel olacak

Sürekli konu açıyorsunuz ama herkes anne olmak zorunda mı? Merak ediyorum gerçekten

konu sahibi herkes anne olsun demiyor

kendisi çocuk sahibi olmak istiyor

gergin ve manevi destek istiyor

isteyen destek olur isteyen de dikkate almaz konuyu başka konulara geçer

imza avukat damdan

o kadar kesin bir katlanma aranmaz ki

yükselmiş işte gayet de

bir de test yapılan yerler farklı makinalar farklı bu nedenle de farklı çıkabilir

sakin ol her şey güzel olacak
Öyleydi canım benim ,sonra doktor dedik sen en iyisi cuma gelse bakalım.ben tabi dururmuyum... Pişman oldum ya geçti artık, şimdi bana yeni bi stres kaynağı 😂 sinirimden gülüyorum ya 😂 o kadar mücadele verdim okadar bekledim o kadar dua ettim ki tek istediğim benimde herkesin gibi normal şekilde ilerlemesi ama böyle bir yerde problem çıkınca sanki yolun sonu en baştan başlıycakmışım gibi geliyor,o iğneler o kontroller o bekleme stresi. Ooof offf anlatamam...

Kalbinizi serin tutun , kafanizi dagitin icinizde bebeginiz buyuyor insallah gerilip bebegi strese sokmayin lutfen dualarim sizinle rabbim hayirli bir sekilde kucaginiza aldirsin
Amin inşaAllah,Elimde değil stresten herherim kaskatı elim ayağım titriyor, biliyorum zararlı ama gelse anlat işte.🤲

Benim üstünden çok geçti ama hatırlamaya çalışayım.. Kızımı 21 le öğrendim.. 10 gün sonra kese için çağırdı.. Muhtemelen beta 2000 üstü falandır gittiğimde.. Oğlumda da aynı şekilde.. Yani siz bugün değil de, muhtemelen 2 gün sonra gitmiş olsaydınız keseyi görürdünüz bence. O yüzden üzmeyin kendinizi.

İçinize sinmiyorsa, bugün sonucu aldığınız yerde pazartesi için randevu alın. Kuvvetle muhtemel göreceksinizdir keseyi.

Genelde 5-6 haftada kese 7-9 haftalarda kalp atışı alınıyor.
Evet öyle yapmayı düşünüyorum ama yine erken olursa ve çıkmassa en yakın inşaattan atlarım gibime geliyor,beklesem diyorum beklemekte beni kıvrandırıyor,kadere kısmete çok inanan bi insanım çok soğukkanlıyım ama şu beta yükselmeye başladığı anda beni alıyor bir telaş bir panik,valla panik atak olucam o derece. inşaAllah benim ve tüm bekleyenlerin yüzü güler ♥️

Sürekli konu açıyorsunuz ama herkes anne olmak zorunda mı? Merak ediyorum gerçekten
İsterse bin tane konu açar. Dertli insanın bu denli de üstüne gidilmez ki. Belli ki çaresizlik nedir bilmiyorsunuz. Size zorla okutmuyor burayı. Çocuk istemiyorsanız okur geçersiniz, kimseyi çocuk istiyor diye yargılayamazsınız.

İsterse bin tane konu açar. Dertli insanın bu denli de üstüne gidilmez ki. Belli ki çaresizlik nedir bilmiyorsunuz. Size zorla okutmuyor burayı. Çocuk istemiyorsanız okur geçersiniz, kimseyi çocuk istiyor diye yargılayamazsınız.
Boşverin ya, anlamamasını anlıyorum belki bekar belki gerçekten istemiyor,Allah herkesin gönlüne göre versin 🤲♥️

evlimutluvecocukLuu evlimutluvecocukLuu konunuzu okudum ilk aklıma pıhtılaşma geldi ama zaten yapmışsınız. Benim 2 sene önce gelişimini durdurmuş bi gebeliğim oldu maalesef kürtajla alındı. Ondan sonra hamile kalamadım. O örneği de incelemeye yollamadık bilgisizdik gelişimini neden durdurmuş bilemedik. 2 sene defalarca denememize rağmen hamile kalamadım. En son tüp bebek yaptırdık. O da tutmadı. Ama doktorlara sorarsan da hiçbir sorun yok. Neyse 2 ay sonra dondurulmuş embriyo transferi için gidecekken hamile olduğumu öğrendim idrar testinde. Güvendiğim bi doktor vardı hemen onu aradım ertesi sabah gittik nokta kadar keseyi görür görmez progesteron ilacına ve pıhtılaşma testi yapılmadan kan sulandırıcıya başladık. Doktorum 7.haftada tekrar gelirsin dedi. O zaman pıhtılaşma testi yaptırdım ve iğneye rağmen değerler sınırdaydı. İlaveten kan sulandırıcı hapa başladık. Şu an 7.ayım, her ay doktorum o hapı bırakıp iğneyle devam edelim öncesinde bi test yapalım diyor ve hiçbir şekilde hapı bırakamayacağımızı görüyor.
Biraz uzun oldu başınızı şişirdim kusura bakmayın, demem o ki, bazen iğne de yeterli gelmiyor. İğneden sonra tekrar baktırmadıysanız baktırın pıhtılaşma değerlerine. Eğer düşükse ilaca başlayın.
Şu an son durumunuz ne?

Boşverin ya, anlamamasını anlıyorum belki bekar belki gerçekten istemiyor,Allah herkesin gönlüne göre versin 🤲
Canım burda türlü türlü konular açılıyor, siz gidip de sevgilisinden ayrıldığı için konu açan birine seninki de dert mi benim çocuğum olmuyor demiyorsunuz ki. Her kesin kendine göre dertleri var. Anlamak değil saygı duymak zorundayız.

Kaçıncı gün embriyosu transfer edildi?

Tüp bebekte size test yap denilen günde en az 50 betahcg doktorlar için pozitif sonuç.

Fakat bu demek değil ki yükselmez inşallah yükselir.

Öyleydi canım benim ,sonra doktor dedik sen en iyisi cuma gelse bakalım.ben tabi dururmuyum... Pişman oldum ya geçti artık, şimdi bana yeni bi stres kaynağı 😂 sinirimden gülüyorum ya 😂 o kadar mücadele verdim okadar bekledim o kadar dua ettim ki tek istediğim benimde herkesin gibi normal şekilde ilerlemesi ama böyle bir yerde problem çıkınca sanki yolun sonu en baştan başlıycakmışım gibi geliyor,o iğneler o kontroller o bekleme stresi. Ooof offf anlatamam...

bak yukarıda yazdım mı bilmiyorum ama tüp bebeğim var

o süreci de deli gibi bilirim yani

ama tek çözüm var odak dağıtmak

hayatımda en çok o süreçte çalıştım

içinde çocuk olmayan şeylere odaklan kafan dağılsın

cidden her şey güzel olacak sen kendini germezsen

bak tüp bebek sürecinde fazla mesai yaptım gece 10 da eve geldim

işim olmayan bir çok şeyi mecburen yaptım bir süreçte çünkü amirim doğum iznindeydi

hatta gece iş yemeklerine gittim doktor dışında herkesin aman kımıldama yat dediği süreçlerde

ama hiç kötüyü çağırmadım olağan hayatıma tempo kattım

sen sadece beynine tempo ekle

başka şeyler düşün

O anne olmak istediği için konu açıyor olabilir mi acaba? Konusunda herkes anne olmak zorunda diye bir ibare yer alıyor mu? Almıyorsa bu kanıya nereden vardınız? Ayrıca bildiğim kadarıyla konu kısıtlaması yok, bdvye uygun olan her konuyu istediği zaman açabilir üyeler. Konu sahibini gözardı edip geçebilirsiniz.

Amin inşaAllah,Elimde değil stresten herherim kaskatı elim ayağım titriyor, biliyorum zararlı ama gelse anlat işte.🤲

off pandemi olmasa git alışveriş yap parası benden diyeceğim

dağıt kafanı diye ama orada da gider bebek kıyafetleri görür yine üzülecek dertlenecek moda girersin

ne olur git yemek yap pasta börek kısır ne varsa evinde malzeme

hamur yoğur küçük küçük aç yuvarla bir şeyler yap dağılsın kafan

evlimutluvecocukLuu evlimutluvecocukLuu konunuzu okudum ilk aklıma pıhtılaşma geldi ama zaten yapmışsınız. Benim 2 sene önce gelişimini durdurmuş bi gebeliğim oldu maalesef kürtajla alındı. Ondan sonra hamile kalamadım. O örneği de incelemeye yollamadık bilgisizdik gelişimini neden durdurmuş bilemedik. 2 sene defalarca denememize rağmen hamile kalamadım. En son tüp bebek yaptırdık. O da tutmadı. Ama doktorlara sorarsan da hiçbir sorun yok. Neyse 2 ay sonra dondurulmuş embriyo transferi için gidecekken hamile olduğumu öğrendim idrar testinde. Güvendiğim bi doktor vardı hemen onu aradım ertesi sabah gittik nokta kadar keseyi görür görmez progesteron ilacına ve pıhtılaşma testi yapılmadan kan sulandırıcıya başladık. Doktorum 7.haftada tekrar gelirsin dedi. O zaman pıhtılaşma testi yaptırdım ve iğneye rağmen değerler sınırdaydı. İlaveten kan sulandırıcı hapa başladık. Şu an 7.ayım, her ay doktorum o hapı bırakıp iğneyle devam edelim öncesinde bi test yapalım diyor ve hiçbir şekilde hapı bırakamayacağımızı görüyor.
Biraz uzun oldu başınızı şişirdim kusura bakmayın, demem o ki, bazen iğne de yeterli gelmiyor. İğneden sonra tekrar baktırmadıysanız baktırın pıhtılaşma değerlerine. Eğer düşükse ilaca başlayın.
Şu an son durumunuz ne?
Estağfirullah,asıl teşekkür ederim bu kadar uzun yazmışsın anlatmışsın,Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 🤲🥰 ilk kimyasaldan sonra pıhtılaşma bakıldı ve değer 36 çıktı benimde sınırdaydı, aşılamanın akabinde coraspin kullandım pozitif alınca oksapar iğneyle beraber coraspin kullanıyorum ek olarak duphaston ve decavit. Pıhtılaşma ya sadece 1 kere bakıldı sonuç çıkması 3 hafta sürdü Ankara'ya giden bir testmiş, bakıyorum millet 1 günde alıyor.Lab'la aynı şehirde olanlarmı hemen alıyor bilemiyorum ama testin çıkması uzun sürdüğü için şuan bakmazlar diye düşünüyorum. Benim rahatsızlığın PCO. Kaç kez klomen kaç kez menegon kaç kez gonal-f,kaç kez yum. Takibi sayamıyorum bile. 2018 de 2 kere tüp bebek yaptırdım Samsun omü'de ordada coraspin oksapar kullanmama rağmen 2 şer 5. Gün embriyosu olmasına rağmen tutmadı 🙃 sonra bu Şubat'ta yeniden başladım başka merkezde ilk aşılama deneyelim dediler, çok şükür oldu ama kimyasal 🙃 bhcg 4 le başlayıp katladı katladı birden kanama başladı 🙃 sonra peşinden pandemi oldu merkez kapandı ve ben spontan olarak yine gebe kaldım ve yine yine kimyasal oldu 🙃 şubattan sonra bhcg bi çıktı bi indi tam tamına 4 ayda anca 0 a indide yeni tedaviye başladım. Bu seferde aşılama oldu 13. Gün dedi ki gidip test veriyim ya vardır yada yoktur hayırlısı.hatta kendimi bu sefer yok ben diğer aşılama için hazırlamayı en iyisi diye düşünerek bekliyorum. Sonuç bi çıktı 32.4 🙃 gülermisin ağlarmısın.ya vardır ya yoktur hayırlısı derken yine döndük başa🙃 bu sefer evet değerim güzel katladı ve kanama lekelenme yok ama yinede korkuyorum, ama bu sefer dış gebelikten 🙃🙃 hani kimyasalda fazla yükselmeyip kanama başlıyorsa dış gebelikte çok yükselip kanama olmayıp kesede görülmüyorya🙃🙃 ya resmen evhamların kraliçesi oldum, ben bide anne olursam ozaman vay halime 🙃

Bak k.b kafa şişirdim diyordun, öyle uzun yazılmaz böyle yazılır 😂 sonuna kadar okuyanları canı gönülden tebrik ediyorum çok sabırlısınız 😂

off pandemi olmasa git alışveriş yap parası benden diyeceğim

dağıt kafanı diye ama orada da gider bebek kıyafetleri görür yine üzülecek dertlenecek moda girersin

ne olur git yemek yap pasta börek kısır ne varsa evinde malzeme

hamur yoğur küçük küçük aç yuvarla bir şeyler yap dağılsın kafan
Ya valla bende çıkacaktım, düşündüm AVM nin girişinde e bebek var, kesin hönkürerek ağlarım millet deli zanneder,ben gidiyimde en iyisi poğaça yapıyım haklısın teşekkür ederim, iyi ki varsınız valla rahatlıyorum biraz.Anneme bile anlatmadım hiçbirşey o yüzden bütün duyguları içimde yaşamaktan yoruluyorum,anladığınızı biliyorum 🥰🥰

X