Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

Ay valla cok sevindim bebişim çok iyi yaptın valla tebrik ederim sizi Rabbim ayrımasın. biz de bir ilk adımı atabilseydik zaten tekrar hazırlanmaktan baska caremız de yok ama bari işe yarasa verdiğimiz emekler. 2016ya ne kontenjan kalır ne bir şey. bence 2015te de olmazsa daha kontenjanı mumla ararız

o kadar çok isterdim ki yerinde olmayı. Ben çok pişmanım okuduğuma hem sağlığımdan oldum hem hayatımı ertelediğimle kaldım. Yoksa şimdiye kadar coktan maaşlı güzel bir işim vardı belki de.
Şaka bir yana, ne olursa olsun okumak, üniversite ortamını tatmak güzel şey bence. Pişman olunacak bir şey değil. Okumamış olmak da övünülecek bir şey değil.

Hayırlı uğurlu olsun canım benim
Darısı bize

Şaka bir yana, ne olursa olsun okumak, üniversite ortamını tatmak güzel şey bence. Pişman olunacak bir şey değil. Okumamış olmak da övünülecek bir şey değil.
üniversite güzel de sonraki yaşadıkların tüm o güzelliği alıp götürüyor. elinde hiçbir şey olmadan bekliyorsun sonra benim gibi 25 yaşına gelip bir baltaya sap olamamak elınde kalıyor

Çok teşekkür ederim bebeğim,amin,darısı sana ve bütün sevenlere olsun inşallah,her şey bir anda oluyor aniden Allah yardım ediyor o ilk adım konusunda emin ol,öyle zaten kuzum 2015 son sanş olacak,denemedik demeyelim kuzum canımızı dişimize takalım,rabbim büyüktür..

haklısın kuzum ya başka care yok
ahahah tugbim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…