Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

ay ne kötüymüş o öyle bu memleket insanı verem eder valla.

Bizim atamaları da bu ay yapsalar ne oluyor sanki anlamıyorum bari ekim olsaydı Kadrolar da b*kum gibi bu sene afedersin nolcak bilmiyorum valla. Aman neyse seninki ne yaptı ya askerlik nasıl gidiyor?

Bizim atamaları da bu ay yapsalar ne oluyor sanki anlamıyorum bari ekim olsaydı Kadrolar da b*kum gibi bu sene afedersin nolcak bilmiyorum valla. Aman neyse seninki ne yaptı ya askerlik nasıl gidiyor?
Ya bizim de okullar acıldı daha kontenjanları yeni belirlediler.Gerçi belirlemeselerdi daha iyiydi.
Napsın canım benımkı de usta bırlıge gectı cuma günü. Telefon kulanmaya baslasaydı bi.

sende sevgili durumları var mı?

Vay be ne çabuk geçiyor zaman tabi bi de size sormak lazım
Yok canım bende öyle şeyler olmaz.

Vay be ne çabuk geçiyor zaman tabi bi de size sormak lazım
Yok canım bende öyle şeyler olmaz.
Yok ya bana da cabuk geçti gibi geldi sanki hep askerdeymiş gibi bir de rahattı ya benım ıcım de rahat etti geçti gitti.

Niye sen de olmazmış öyle şeyler

Çok la...11499...Haziran bile zor dediler.Napcam bilmiyom.Adliye alım yapcak gibiymiş bi de ondan denicem şansımı.

Bir sonraki kasıma olur belki? 2 sene geçerli nasıl olsa. Kurumların kendi alımları falan da olur daha onlara da başvur. Ben de 4001 kovalayacağım gibi gözüküyor.

Bir sonraki kasıma olur belki? 2 sene geçerli nasıl olsa. Kurumların kendi alımları falan da olur daha onlara da başvur. Ben de 4001 kovalayacağım gibi gözüküyor.

Hacı 1 sene ya,dile kolay.Babam da biliyo ya ilişkimizi,o da ciddiyete dökülsün istiyo.Tayin,nişan,evlenme nasıl olacak hiç bilmiyom.İşler hepten b.ka sardı bizim.

Ne bileyim Belisim ya doğrusu da çıkmıyor yanlışı da, aman napıyım alıştım ben zaten yıllar oldu.
Daha yaşın ne ki kuzu dur bakalım. Ben de hayırlısıyla bi nişan yapabilseydim. Bir de bu sene ev yapıcaz bız galiba o da araya girecek sürekli engel cıkıyor ya puff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…