Selülit Deracine-Bioderin Selülit Serumları...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kızlar 10 gündür deracine serumu kullanıyorum..2. dereceden selülitlerim var..yani yatarken belli değil ama ayağa kalkınca kalçama doğru birazbiraz belli oluyor..
serumdan memnunum şimdilik sıkılık sağladı ama selülitlerimin görünümünde öyle belirgin bir değişiklik yok,ama hiç yok diyemem çünkü biraz da olsa fark var..bittiğinde tekrar yazacağım..
bu arada daha az karbonhidrat tüketiyorum ve bulduğum her fırsatta yürüyorum,yürüyemezsem egzersiz yapıyorum 20 dk onu da yapamazsam kulağıma kulaklık takip oynuyorum..hareketli bir yaşamı tercih ederseniz daha iyi sonuç alırsınız..

Bende kullanmayı düşünüyorum. ıncelme amaçlı kullanacağım. Aslında kilom normal ama, kullandığım ilaçlardan hafif cilt esnekliğini kaybettim. ıleri safhaya geçmeden önlemini alayım diyorum. Kullanan arkadaşlar, serumu 1 kutu almam yeterli olurmu dersiniz?

bioder ile aynı firmada üretildiği için düşünmeden aldım. göbeğimin sıkılaşmasında bayağıı fayda sağladı. açıkcası bu kadar etki ebkemiyordum çok şaşırdımmmm

Kızlar bendede var deracine selülit serumu.Aslında satmayı düşünüyordum ama burayı okuyunca caydım gibi.benim kollarımda problem var.biraz incelmesini istiyorum.acaba kollarıma kullanabilirmiyim ki??

arkadaslar vıchy cellu destoks kullandım sımdıde deracın aldım 2 aylık ve cıkolatayı azalttım hergun 5ı bır yerde ıcıyorum...bence azaldılar..ancak 1 ayda olusmadıgı ıcın 1 ayda gecmesınıde beklemek ımknasız sadece mucadeleye devam :))

arkadaşlar şu an 1 haftayı bile bitirmedim ve bu bir mucize, kesinlile tavsiye ederim. ben de 2 aylık kürden almıştım, bence verdiğim paraya değecek...

arkadaşlar bende deracine serumu yaklaşık 25 günden beri kullanıyorum...selülitlerim 3. derece evet sıkılaşmada etkili olduğunu düşünmeme ragmen selülite henüz fayda etmedi...bende sanırım bu krem sıkılaşmaya iyi ama selülite iyi değil diye düşünmüştüm...hatta burda buna dair yorum bile yaptım...biraz önce bana tavsiye den arkadaşımla konuştum ..oda evet sıkılaşmaya iyi ama galiba selüliti geçirmiyor diyordu ama şimdi ise çok faydasını gördüğünü başka kreme geçmeyeceğini söylüyor...ama 6 aydan beri kullanıyor...demekki bu işin püf noktası bırakmamak sürekli kullanmak...bence diğer kremlerde uzun kullanımlarda işe yarar diye düşünüyorum...

ben 1 aydır diyet yapıyorum ve hafif egzersizle birlikte. boyum 175, 70 kiloydum 64 kiloya düştüm ama her gün yediklerimi yazdım ve asla günde 1000 kaloriyi aşmadım, ortalama 700 kalori ile günü tamamladım. en az 2 litre su içtim.

bu arada 3 haftadır deracine selülit serumu ve vichy lipometric kullanıyorum 2'sini birden kullandıgım halde selülitlerimde nerdeyse hiç değişiklik olmadı sıkılasma da olmadı sanki azıcık inceldi gibi o da rejim ve sorunlu bölgelere masaj yapmamla ilgili sanırım.

kilo vermek cok zor iş, istedğim kilo 57, yani 7 kilo daha vermeliyim diyete ve egzersizlere ve kremlere devam... diyet bitip istedğim kiloya ulastıgımda da eski beslenme biçimine asla dönmiycem yoksa hepsi geri geliyor.

diyetimin kilit noktaları;
bol su
seker yok
çikolata tatlı yok
beyaz ekmek yok ya kızarmıs yada denge light ekmek
kızartma ve yağ yok
etler ızgara ve yağsız
3 ana 3 ara öğün beslenme
arada bitki çayları özellikle yeşil çay

bana da etki etmedi 3 hafta oldu ben hem deracine serum hem de vichy lipometric kullanıyorum selülit aksine coğaldı sanki.. azıcık incelme var sanki)

ne zaman kurtulucam ya, koluma da sürdüm ben kolumda da cok az sıkınca belli olan cinsden selülit vardı onlar artık azaldı gibi ama bacaklarımdakiler sanki çoğaldı kafayı yicem diyet ve egzersiz yapıyorum 1 aydır günde en az 2 litre su içiyorum 1 ayda 6 kilo verdim ama selülitler duruyor. metabolizmama yavas galiba ne önerirsiniz bana?

ben de bu serumu20 gündür kullanıyorum. ben de skılaşma oldukça fazla, ama selülitlerime de çok etki etti diyebilirim. 2. derece selülitim vardı, şu an çok daha iyi.

2 kutu derecine ve 2 şişe lipometric kullandım kesinlikle hiç fayda etmedi arkadaslar söyleyim, spor ve diyet yapıyorum masaj yapıyorum selülitli bölgeye selülitler duruyor ama doğal olrak kilo verdim ve inceldim şu an 61 kilodayım rejim ve spor sayesinde tabi bu kremlere kesinlikle para vermeyin derimlmaz:, onun yerine nivea nemlendirici sürün daha iyi hiç olmazsa cilt nemlenirguclubacismile

SPOR YAPIN bol SU ıÇıN ve Deracine selülit serumu ve kremi DÜZENLı kullanın etkisini mutlaka alırsınız ama sporsuz olmaz Memnun kalmayan bayanlar kullanımı aksatan bayanlardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…