Selülit Deracine-Bioderin Selülit Serumları...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ticktack

soğuk
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
158
0
selam arkadaşlar. deracine adlı bi ürün çıkmış, alan ya da kullanan var mı? bioder ve bioxcin'i üreten firmaymış. eczacı çok iyi dedi. küçük tüplerde sıvılar var, sürüyorsun başka hiç bir şey yapmıyosun. 12 hafta sonunda %100 sıkılaşma, %90 selülit görünümünde azalma, %70 bacak çapında incelme diyor. fiyatı 59 ytl. alan kullanan oldu mu? merak ediyorum... CADIARZU

bende şimdi gördüm reklamlarda konu açacaktım buraya arama yapınca burası çıktı henüz kimse bişey yazmamış ama bende çok merak ediyorum bayanlar bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen almayı düşünüyorum

YAKLAŞIK 10 GUN ÖNCE BİR ECZANEDEN GEÇERKEN İLANINI GÖRDÜM HEMEN O AKŞAM 2 KUTU ALDIM HEM BASEN HEM GÖBEĞİM ÇOK ERİDİ BU ZMAANDA BAYAĞI ZAYIFLATTI ÇOK FARK ETTİ HERKES DİYOR BASENLERİN BACAKLARIN ÇOK ZAYIFLADI DİYE AMA GELGELELİM DAHA BUTUN SELÜLİTLERİM DURUYOR ZAYIFLATTI AMA SELÜLİT GEÇMEDİ DAHA DURUN BAKALIM DAHA 1HAFTAM VAR BİRDE GUNDE YARIM ŞİŞE DİYOR BEN 1 ŞİŞE SÜRÜYORUM BELKİDE OYUZDEN HEMEN İNCELDİM TEK İSTEDİĞİM SELÜLİTLERİMİN GEÇMESİ ZAYIFLAMAK KOLAY BİRDE SUNA DUMANKAYANIN ÇAYINDAN İÇİYORUM ODA YARAMADI GİBİ MASAJ KESE YAPIYORUM SOLGARIN ANANAS HAPI ALDIM ARA SIRA ALIYORUM AMA SELÜLİTLERDEN TIK YOK SELÜLİTİNİ TAMAMEN GEÇİRMİŞ BİRİLERİ VARMInaniknanik

Slm Ben 10 Gün önce Reklami Yokken Aldim çok Zayiflatti Ama Selülitler Hala Duruyor Zayiflamak Istiyorsan Al Ama Selülit Daha Geçirmedi

ben de bugun aldım kadın en az 2 aylık kullanım şart dedi bi kutu bi ay gidiyomus her gün 5 ml kullanılıyomus siseler 10 ml'lik 15 taneler. yani 1 günde yarısını sürüosun bi sisenin.

Ben 3 Haftadir Kullaniyorum Herkesden önce Ben Almiştim Daha Reklami Yoktu Birsürü Paramda Gitti 2 Kutu Aldim Inceltti Ama Selülitler Ayni Biri Burda Ben Sporla Kurtuldum Yazmişti Hiç Kalmamiş Sporu Deniyecem Hem Selülit Hem Sağlikli Kalp Için şart Bence Almayi Düşünenlerde Almasin Bacak Ayni Para Boşa Gitti

Hepsi Sikilaştiriyor Vichyde öyle 2 Gündür Ona Başladim Ablam Memnundu Görücez Bakalim

Sikiştirincada Zayif Gibi Duruyorsun Ama Selülitlere Kesin çözüm Yakinda çikar Içten Hap Almak Daha Iyi

ben de aldım en sonunda, gelişmeleri yazarım, ben zayıfım ama zaten ya daha ne kadar zayıflatabilir ki? belli olur selülite etki edip etmediği..

kızlar bu serumu hamileyken kullanmakta bi sakınca var mı acaba.CADIARZU

Hamileyken kesinlikle bu tür ürünleri doktora danışmadan kullanmayın arkadaşlar.. güzelleşelim derken o masumlara zarar vermeyelim, ama doktor kullan derse (ve doktor da sürekli gittiğin güvendiğin bi doktorsa) sorun yok tabi, zira ürün içeriği için bitkisel deniliyor, günahları boynuna sengözlerimebaksanab

bende almayı düşünüyorum göbek ve bacaklarımda var çok da zayıfım ama işte dolaşım bozukluğundan sanırım ve hareketsiz yaşamdan ( tamamen geçireceğini sanmıyorum ama azalmasına yardımcı olur en azından

bence hamileyken illa krem kullanacaksan şu deriyi yumuşatan ve çetlakları önleyen yağlardan kullan.. daha çok faydasını görürsün.
nasıl oluyor onlar ?
ben de sık sık kılo alıp vermekten kaynaklı bacaklarımda catlaklar var ıncelmesınden zayıflamısından cok catlaklardan kurtulmak ıstıyorum ne yapmalıyım?
:uhm:

ben nıveanın ürününü kullanıyorum hemen etkisini gördüm toparlanma ve selülit görünümü azaldı tavsiye ederim.düzenli olarak masaj yapıyorum yatmadan önce ilk 1 hafta sonunda farkedilir ölçüde cildin yüzeyi düzgünleşti

bende incelme falan olmadı ama benim de düzgünleşti :smiley-cool:

Bana eczanede çok ısrarla tavsiye ettiler kararsız kalınca tester verdi 4 tane üst bacaklarıma kullanmayı düşünüyorum. Nasıl kullanıyorsunuz sürüp bekliyor musunuz öyle? Ne kadar süre kalıyor?

deracine'i soruyorsan sürüyorsun ve emilimi tamamlanıncaya kadar dairesel masaj yapıyosun bacaklarına, o kadar. zaten cok cabuk emilen bisey cok fazla ovusturman gerekmiyo eczacı kadın da bana öyle demisti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…