Selülit Deracine-Bioderin Selülit Serumları...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
nivea my silhouette kullanıyorum yaklaşık15 gün oldu bi faydasını görmedim şimdi buna taktım alıcam bakalım kafaya koydum.

merhaba, ürünü kullandım lakin hiç memnun kalmadım piyasaki diğer selülit jellerinden bir farkı yok, selüliti yok etmek için kullandığınız krem ve jelin deri altına nüfus ederek ordaki bölgeyi ısıtması lazım yani mantık bu deri altına nufus ettikten sonra yağ yakımını hızlandırıyor cildi sıklaşmasınız sağlıyor ve selülit ortadan kalkıyor ama bu ürünün yakındanda olsa alakası yok, bunun dışında bir çok ürün denedim ama benim size tavsiyem bu ürünlere bukadar para vereceğinize güzel bir lif bulun kabak lifide olabilir banyo yaparken en az 10 dakika bu lifle masaj yapın ve kan dolaşımını hızlandırın yapmış olduğunuz uygulama bitkisel yağlarlada takviye edilebilir.

deracine selülit serumların hiç bir faydası yok. sadece birazcık sıkılaştırıyor o kadar. uzun zamandır kullanıyorum (8 ay) selülitlerimde her hangi bir değişiklik yok. bence param boşa gitti.

ben de alışveriş sitesinden baya indirimli olarak almıştım bu serumları..sıkılaştırıcıya başladım sonra seruma geçicem umarım işe yarar, sporla birlikte

bayanlar benim çok aşırı selülitim yok ama karın bölgem o kadar kalınlaştıki sıkılaştırma yaparmı? kremmi serumu mu önerirsiniz.

bende kullandım. Hiçbir değişiklik olmadı selülitlerimde, şimdiye kadar kullandığım en etkisiz ürün.

merhaba ben deracinenin serumunu kullandım ve bir haftada etkilerini göstermeye başladı. şuanda selülit görünümünde değişiklik yok ama sıkılaşma farkediyorum

kızlar bende gariptir, bacaklarda sıfır ama göbek bölgesinde aşırı selülit var. ünideyken aşırı mayonez yerdim o mu yaptı bilmiyorum. 54 kiloyum sırtıma doğru bile yayıldı hatta ve dikkat ettiğim, keselediğim halde gram azalma yok 3 yıldır. bu serum işe yarar mı dersiniz, bir de acı badem kremi duydum ama . . mekik de etkilemedi pek ne dersiniz , diyetisyene mi görünmeliyim?

deracineyi göbeğimede kullanıyorum birazda mekikle belki hallolur.bakalım bir değişiklik farkedersem tekrar yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…