depresyon

laralililiya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
23
2
33
daha önce den yazdığım gibi sevgilimle problemler yaşıyorum. 3 yıllık bir ilişkimiz var. kendisi 37 ben 25 yaşındayım. ve farklı şehirlerde yaşıyoruz 2 yıldır.

ben yeni bir sayfa açmaya karar verdim. ilişkim için son şans, herşeyi unutup ve ona tekrar dan güvenmek istiyorum.

nitekim öyle hissediyordum gerçekten.

fakat kendisine çok güzel mesajlar yazmama rağmen ve unutuğumu tekrar dan yeniden başlamak istediğimi bilmesine rağmen hala bana uzak davranıyor ve konuşmuyor benimle.

Anlamadığım şey hatalı kendisi bana sürekli yalanlar söyleyen de kendisi. ortadan kaybolup arkadaşları ile tatil yapan da kendisi.

Ve tüm hatalarına rağmen ben hiç bir şey yokmuş gibi davranıyorum ama adamda tık yok.

Anlayamıyorum ve bu belirsizlik beni dibe sürüklüyor.
İstifa etmek istiyorum sadece evde durup yatmak istiyorum, hayata dair bir gram motivasyonum yok.
Tasarımcıyım ve işim nedeni ile zihnimin sürekli açık olması gerekiyor. yaratıcılığımı kaybetmemem gerekiyor ama ben tüm yeteneklerimi yavaş yavaş kaybettiğimi hissediyorum.

Belki utanmam gerekir ama evet ilişkimde mutlu olmadığım için tüm hayatım bundan etkileniyor.

MUTSUZUM hemde çooookkkkkk

1 ay sonra tekrar dan istanbula taşıncak iş nedeni ile... ve ben neden kavga çıkardım diye sürekli düşünüyorum.

bir şans daha hakketiğimize inanıyorum.
Ama kendisi bana saygı göstermiyor hissetiklerime düşündüklerime.
Benim tek hatam sabırsız olmam ve tez canlı olmam. hemen konuşmak hemen sorunları çözmek istiyorum ama adam da tık yok...

Ne yapmalıyım daha onunda beni anlaması için.
Güzel mesajlar yazmama rağmen hala trip atan kendisi.

Anlamadığım şey hatalı kendisi bana sürekli yalanlar söyleyen de kendisi. ortadan kaybolup arkadaşları ile tatil yapan da kendisi.

Ve tüm hatalarına rağmen ben hiç bir şey yokmuş gibi davranıyorum
Neden??
Zorunuz ne??
Yazık ediyorsunuz kendinize.

sana deger vermeyen birine niye bu kadar deger veriyorsun...
bence bitir.. canin yanar, icin daralir ama alisirsin zamanla.
evlenincede seni umursamicak, sagi göstermicek.

Yaşlı adamı ne yapacaksın? Sen 25 sin cıvıl cıvılsın. O 37 nerdeyse 40. Ben dönüp bakmazdım içi geçmiş. Kendin gibi kapasite bekleme ondan.

Sana sürekli ordayım askım burdayım tatlım demez. Arkadaşıyla basar gider tatile. Sen de güzel mesaj yazma dersindesin. Arada büyük bi jenerasyon farkı var.

Haha neye sans vermis oldun simdi aci cekmeye mi? Adam seni bayagi bayagi sevmiyor ya. Depresyona girip isini gucunu ihmal edecegine kendi hayatina bak adama paspas olmussun saygi bile duymuyo sana

Ve tüm hatalarına rağmen ben hiç bir şey yokmuş gibi davranıyorum ama adamda tık yok.

işte bu yüzden değer görmüyorsunuz.
kendi değerinizi bilmezseniz karşınızdakine kusursuzmuş muamelesi yaparsanız siz kötü olursunuz önemsenmezsiniz maalesef gerçek bu.

hak edene haddini bildirmek bir fakiri giydirmek kadar sevaptır derler..

siz gereksiz özverili davranmışınız.

işte bu yüzden değer görmüyorsunuz.
kendi değerinizi bilmezseniz karşınızdakine kusursuzmuş muamelesi yaparsanız siz kötü olursunuz önemsenmezsiniz maalesef gerçek bu.

hak edene haddini bildirmek bir fakiri giydirmek kadar sevaptır derler..

siz gereksiz özverili davranmışınız.

Farkındayım ama bir türü kararımı verip bitiremiyorum daha doğrusu karar alamıyorum kararsızım :KK43:

40na merdiven dayamis bi adamdan.sizin genclik hayallerinizi , tripli.mesajlarinizi , canim cicim laflarini beklemiyin lutfen zira siz burda konu acip uzuluyor iken o sizi kaybetmemek icin kilini kipirdatmiyor ..

Bu iliskide cok verici taraf olmussunuz oysa iliski.beraber ustesinden.gelmek beraber gulup aglamaktir :KK43:

40na merdiven dayamis bi adamdan.sizin genclik hayallerinizi , tripli.mesajlarinizi , canim cicim laflarini beklemiyin lutfen zira siz burda konu acip uzuluyor iken o sizi kaybetmemek icin kilini kipirdatmiyor ..

Bu iliskide cok verici taraf olmussunuz oysa iliski.beraber ustesinden.gelmek beraber gulup aglamaktir :KK43:

Çok doğru ama biz beraber değiliz ben tekim. :KK43:

Bir şans =mutsuzluk on şans = mutsuzluk sonsuz şans = mutsuzluk. Bu adamdan alacağın tek sonuç bu. Neden uzatıyorsun ?

daha önce den yazdığım gibi sevgilimle problemler yaşıyorum. 3 yıllık bir ilişkimiz var. kendisi 37 ben 25 yaşındayım. ve farklı şehirlerde yaşıyoruz 2 yıldır.

ben yeni bir sayfa açmaya karar verdim. ilişkim için son şans, herşeyi unutup ve ona tekrar dan güvenmek istiyorum.

fakat kendisine çok güzel mesajlar yazmama rağmen ve unutuğumu tekrar dan yeniden başlamak istediğimi bilmesine rağmen hala bana uzak davranıyor ve konuşmuyor benimle.

İstifa etmek istiyorum sadece evde durup yatmak istiyorum, hayata dair bir gram motivasyonum yok.
Tasarımcıyım ve işim nedeni ile zihnimin sürekli açık olması gerekiyor. yaratıcılığımı kaybetmemem gerekiyor ama ben tüm yeteneklerimi yavaş yavaş kaybettiğimi hissediyorum.

Belki utanmam gerekir ama evet ilişkimde mutlu olmadığım için tüm hayatım bundan etkileniyor.

1 ay sonra tekrar dan istanbula taşıncak iş nedeni ile... ve ben neden kavga çıkardım diye sürekli düşünüyorum.

Benim tek hatam sabırsız olmam ve tez canlı olmam. hemen konuşmak hemen sorunları çözmek istiyorum ama adam da tık yok...

Adam ilişkiyi bitirmiş kafasında. Daha fazla uğraşmayın.

aranizdaki yas farkinin farkinda misin??? soyle anlatayim sen ortaokuldayken o universiteden mezun olmustu... sen civil civil yasaman gerekirken bu adama neden takili kaldin.
atma mesaj isine odaklan istifa falan etme. arkadaslarinla cik eglen saclarini degistir. hayatini yasa bir daha geri gelmez bosuna harcama bu zamnlari... keske o yaslardayken biri beni yakamdan tutup sarssaydi da abuk seylere takmasaydim...
kendi yasina yakin birileri ile takil:KK66:

X