Depresyon ve Şehir Değiştirmek

Cileklivanilinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
6.729
17.600
27
Merhaba hanımlar ben üniversite 2.sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık beş aydır majör depresyon tedavisi görüyorum. Yaşadığım şehir hemen hemen herkesin birbirini tanıdığı sıkıcı bir yer. Okuduğum bölümden memnunum ama üniversite sınavına pek çalışamadığım için istediğim şehir gelmedi. Tekrar sınava girip üniversiteye yeniden başlamayı düşünüyorum. Yani kaçmak istiyorum gibi bi şey o kadar bunaldım ki hiçbir şeyden zevk almıyorum başka bir şehirde yeni bir düzen kurmak ve her şeyi unutmak istiyorum. Siz olsanız ne yapardınız tekrar hazırlanmak mantıklı mı sizce?

Arkadaşım geçişle başka şehirde bir universiteye geçmişti. Ortalamasını yüksek tutup. Deneyebilirsiniz

Sagligin icin ve kendini daha iyi hissedecegine eminsen mantikli tabiki. Ama birazda senin elinde o sehrinde iyi yonlerini gormeye calis arkasads ortami kur şehir cok da önemli.degildir kaliteli.zaman gecirmeye calis ztn 2 yilin kalmis su gibi gecer bence

Arkadaş ortamım yüzünden başıma gelmedik kalmadı çok garip şeyler yaşadım çok kötü insanlar tanıdım biraz da bunlar yüzünden gitmek istiyorum zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…