Depresif Ev Hanımları Kulübü :)

herkese merhaba tekrardan.. topic pek ilerlemiyor sanırm.. nasılsınız iyisiniz keyifler yerindedir inşallh

herkese merhaba tekrardan.. topic pek ilerlemiyor sanırm.. nasılsınız iyisiniz keyifler yerindedir inşallh

bugün biraz sakin buralar:sm_confused: emiy ve cansu ortalarda yok yasakkelimeeşim öğle yemeğine geldi yolladım şimdi. kızımı dışarı çıkarayım diyorum gamyoncuiremsuçıkarmadan bir bakmak istedim buralara!

benimkide öğle yemeğine geliyor onun için hiç işim bitmiyor

evet zor oluyor :1no2:sürekli yemek yap mutfak topla:kızgın: çooook sinir bir durum ama ne yapacaksın?:sm_confused: yanında sık sık arkadaşlarıda geliyor mecburen sabah öğle akşam yemek yapıyoruz artık!:içelim:

selam kizlar derin biz emiyle kursa gittik bugün ögleden sonrada oglumun maci vardi giremedim ama simsi sen yoksun

iyi aksamlarrrrrrr
iyidir derin seni sormali evet biz cansuyla kursa gitti zaman lmuyo

selam kizlar derin biz emiyle kursa gittik bugün ögleden sonrada oglumun maci vardi giremedim ama simsi sen yoksun

bizde akşam gezmeye gittik. çocuğu da çıkaralım dedikkaydirigubbakcemile2 çok yalnız kalıyor :1no2:hiç arkadaşı yok çocuğumun:çok üzgünüm: çok da hareketli bir çocuk enerjisini atamıyor bir türlü!:emir_bebek:

günaydin kac yasinda cocugun cevrende yasitlari yok mu
zor oluyor cocugun kendi yasitinda arkadasi yoksa hep anneyi sariyor daha cok ilgi bekliyor

günaydin kac yasinda cocugun cevrende yasitlari yok mu
zor oluyor cocugun kendi yasitinda arkadasi yoksa hep anneyi sariyor daha cok ilgi bekliyor

kızım ikibuçuk yaşında.gamyoncuiremsu komşularım genelde yaşlı:1no2:; çocukları yok! kızımla yaşıt hiç yok gibi! genelde ondan büyükler.:çok üzgünüm: evet hep ben ilgileniyoruma.s babasından da çok ilgi bekliyor .zor valla bulamıyoruz çocuklu kimse...:sm_confused:

bizde akşam gezmeye gittik. çocuğu da çıkaralım dedikkaydirigubbakcemile2 çok yalnız kalıyor :1no2:hiç arkadaşı yok çocuğumun:çok üzgünüm: çok da hareketli bir çocuk enerjisini atamıyor bir türlü!:emir_bebek:

sen benim kizi kizi görsen cansuya sor masallaf agzi hic susmuyo
ben bayiliyorum onun konusmalarina hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
allahim onu nazardan saklasin :Saruboceq: :Saruboceq:

sen benim kizi kizi görsen cansuya sor masallaf agzi hic susmuyo
ben bayiliyorum onun konusmalarina hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
allahim onu nazardan saklasin :Saruboceq: :Saruboceq:

sizinki kaç yaşında:sm_confused: benimde içime fenalık geliyor bazen susmadığı için!kafamçokkarıştı

bayramdo6.gif

selam bayanlar evet derin emiynin bir melisasi var cok tatli ama hic susmuyor canim ya dün aksam matineye gittik bizimle birlikte durmadan oynadi cok tatliydi
kursa giderken krese birakiyoruz burda zorunlu oluyor dil ögrenmeleri icin sabah 8 te verip öglen 1 de aliyoruz
tabi yaslari büyüdükce saatlerde fazlalasiyor daha cok durmaya basliyorlar.
simdiden hepinizin kurban bayrami mübarek olsun

X