Depresif Ev Hanımları Kulübü :)

selam bayanlar yeni gelenler hosgeldiniz
lunet gecmis olsun
emiy sende iysalllahhhhhhhh bana yakin bir ev bulursun komsuculuk oynariz kiz ne güzel olur

insallah yeni bir ev cok iy gelecek bana ay ne güzel olurdu sende saga sola iyi bak belki ev bosalir

selam herkese nasilsiniz bak canim bak biz bu gidisle baya zor görünüo ev bulmamiz hic umudum yok

selam bayanlar umudunu yitirme canim belli olmaz belki bulursunuz arastirmaya devam

iyi aksamlar nasilsin cansu girmiyosun pek görmüyorum
ahhh keske bulabilsek ama benim hic umudum yok

günaydin evet emiygiremiyorum bazen pc yi hic acmadigimoldu bu hafta bende kendimi hayret ettim ama islerim bitti bundan sonra daha sik girebilirim

günaydin herkese senin icin zor olmustur ama masada almissiniz hadi hayirli olsun
bizde melisanin kulagini deldirmeyi düsünüyoruz hafta sonu melisa cok istiyo küpe takmayyi

günaydin kimseler yok sendemi cansu birakip gittin beni

iyi aksamlar emiy birakmadim da cemilim hasta carsambaya kadar evde yatiyor durmada eeeee tarkanda evde bana firsat yok yani arada ugrarim yine

selam kızlar..nasılsınız bakalım..hayat nasıl gidiyor..bende evde durmaktan depresif oldum yaaa. çaılşmak istiyorum artık...oğlum kreşe başlasada çalışsam....yoksa evde kafayı yicem yaaaa...hadi kendinize iyi bakın hanımlar.....hepinizi çok seviyorum...

iyi aksamlar emiy birakmadim da cemilim hasta carsambaya kadar evde yatiyor durmada eeeee tarkanda evde bana firsat yok yani arada ugrarim yine

aaaa ben unutmustum cemili tarkani
kiz cemil nasil oldu görüsemedik

iyiyiz sen nasilsin evde dura dura bunalima gircem yakinda
offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

cansu bu arada bende melisayi götürmedim bugün
ben sabah kalktim karnim cok agriyodu götürmeyim dedim
ay cok züzel kar yagmis demi

günaydin bayanlar evet emiy cok güzel disarisi ama soguk hava ya yaz gelsin artik
bugünde batu gitmedi gece ateslendi sirayla hasta oluyorlar sira bana gelecek

günaydin bayanlar evet emiy cok güzel disarisi ama soguk hava ya yaz gelsin artik
bugünde batu gitmedi gece ateslendi sirayla hasta oluyorlar sira bana gelecek

günaydinlarrrrrrrrrrrrrrr
aaa gecmis olsun gözüm kindergartende aradi ama yoktun

evet emiy ikimiz variz ben epeydir girmedim sayfalari okurum diyordum biraktigim gibi kalmis valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…