Depresif Ev Hanımları Kulübü :)

merhaba herkese.tam benlik bir topiksenağlamabende deprosyandayım sanırım.anlatayım derdimi desem neye üzüldüğümü kendim bile bilmiyorum.

canım normal m ideğili bilmiyorum ama aynısını bende çoook yapıyorum altüst oldu sinirlerim bağırıyorum kızıyorum ...
merhaba.artık bende sık sık uğrarım topiğe.ben bebek olduktan sonra böyle oldum aslında.güzel bir duygu ama ne bileyim herşey değişti bazen durduk yere ağlıyorum.

iyi akşamlar arkadaşlar..yeni gördüm topiği ve katılmak istedim..herkese merhaba a.s.

:sm_confused:
evet ben sürekli kk dayim ama kimseler ugramayinca bende girmedim buraya

bizden baska depresif olan yok galiba

sem.kızlar giremiyorum ecrinden fazla nasılsınız depresyondayım ben ....

merhaba herkese.tam benlik bir topiksenağlamabende deprosyandayım sanırım.anlatayım derdimi desem neye üzüldüğümü kendim bile bilmiyorum.

iyi akşamlar arkadaşlar..yeni gördüm topiği ve katılmak istedim..herkese merhaba a.s.

merhaba kızlar!a.s.ben uğramıyordum çünkü depresif değilim diye kendimi ikna etmeye çalışıyorumCADIARZU olmuyor!birden sinir beynime çıkıyor patlıyorum klava:gözüm kimseyi görmüyor!çocuğun yaramazlığı, yorgunluk ,işin hiç bitmemesi kendimle ilgili hiçbirşey yapmayışım beni çileden çıkarmış!:1no2:
karamsar,balım,melihim hoşgeldiniz!a.s.bebekten sonra oluyor bir depresiflik hali!:bbo:uykusuzluk ve yorgunluğunda etkisi var birde hormonal sistem değişiyor sanırım!kadın olmak zor arkadaşlar!....

evet canim benim kizimda rahat vermiyo sürekli benimtepemde
babasina gitmiyo pesimden ayrilmiyo hic onun icin benimde sinirim gecmiyo

evet canim benim kizimda rahat vermiyo sürekli benimtepemde
babasina gitmiyo pesimden ayrilmiyo hic onun icin benimde sinirim gecmiyo

ay o durum bendede var canım
şimdi bile kızım kucağımda yazdırmıyo huysuzluk yapıyo
her zaman böyle bana yapışıyo kız resmen
artık hayırlısıyla bi büyüsede rahatlasam diyorum:mymeka:

İnanamazsınız yeni gördüm bu topiği ve hemen atladım çünkü tam beni anlatıyo kendimi çok mutsuz,perişan hissediyorum aslında doğumdan bu yana böyleyim doğumdan sonra hayatımda çok şey değişti sürekli bebeğimle ilgilenmek,eşimle aramızda bi aralar aşılmaz duvarların olması şimdilerde biraz iyi olmamıza rağmen eskisi gibi değil hiç bişey,kendimle ilgilenememem,aldığım kiloları veremeyişim,ev işleriyle ve hiç bişeyle ilgilenemeyişim sebebiyle depresyondayım resmen,tabi şu aralar bide bebğimin emme problemi çıktı bi türlü kilo alamıyo ekleri kabul etmiyo ooofff çok bunaldım keşke anneciğimle aynı memlekette olabilseydim hiç olmazsa bana biraz destek olurdu burda hiç kimsem yok bi komşum bile bütün gün evdeyim ve hiç bişey yetmezmiş gibi eşim herşeye küsüp alınıyo,aylardır tedavi edilemeyen sırtımdaki ağrılar ve daha neler neler,yinede halime şükretmeye çalışıyorum tabi beterin beteri var sonuçta şükürler olsun dünyalar tatlısı bi oğlum var zaten onun için ayaktayım sanırım Allah bana onun sayesinde güç veriyor neyse çok uzattım umarım kendini benim gibi kötü hisseden herkese Allah ım yardım etsin...

iyi aksamlar arkadaslar dream81 hosgeldin aramiza
emiy melisa kadar sana bagli cocuk görmedim babasina bari gitsen rahat eder biraz nefes alirsin
dream dogumdan sonra genelde her anne senin yasadigin sorunlarla karsiilasiyor ama esinin destek olmasi gerekiyor sana en yakininda o var cünkü baksana oda herseyi küsüyormus allah yardimcin olsun kardesim

ay o durum bendede var canım
şimdi bile kızım kucağımda yazdırmıyo huysuzluk yapıyo
her zaman böyle bana yapışıyo kız resmen
artık hayırlısıyla bi büyüsede rahatlasam diyorum:mymeka:

benimki gibi yok üstelik benim kizim 3 yasinda
babannesi gile bile zorla götürüyorum sana bisey almislar diyerek
yoksa istemiyo ben nere o ora ama beni biktiriyo bazende cok hosuma gidiyo huyu

evet kiz babaya bile gitmiyo maksat ben rahat etmeyim demi :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:

benimki gibi yok üstelik benim kizim 3 yasinda
babannesi gile bile zorla götürüyorum sana bisey almislar diyerek
yoksa istemiyo ben nere o ora ama beni biktiriyo bazende cok hosuma gidiyo huyu

canım benimkide 2,5 yaşında ama sanki aylık bebek gibi kucağımdan inmek istemiyobenneyaptımki
ben diğer 2 kızımda bunu görmedim onlar babaya çok düşkündüler
bazen anneciliği benimde hoşuma gidiyo ama genelde bıktırıyo canıma.s

iyi aksamlar arkadaslar
dünya kadinlar günümüz kutlu olsun

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: benim cogu zaman hosuma gidiyo
ama gezmeye gidecem zamanlar hosuma gitmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…