Depresif Ev Hanımları Kulübü :)

iyi emiy sen uyu isler sonrada olur ama yinede sen yapacaksin bence bir an önce yap kurtul

selam arkadaslar nasilsiniz evet haklisin cansu yine ben yapacam

selam kizlar nasilsiniz kimseler yok yine

Günaydın bayanlar emıy bır denk gelemdık
bugün temızlık yapacagım hafta sonu zor oluyor cocuklarla bugün sakın sakın yapayım
hepınze hayırlı cumalar

evet cansu yap ben pek yapmadim bir süpürdüm yeni film baktim seytanin papucunu izledim internetten pek bisey anlamadim hosumada gitmedi

mrb. arkadaşlar bu depresif hanımlar kulübünü yeni keşfettim ama ben garçekten depresyondayım dün doktora gittim malesef böyle

mrb. arkadaşlar bu depresif hanımlar kulübünü yeni keşfettim ama ben garçekten depresyondayım dün doktora gittim malesef böyle

geçmiş olsun hoşgeldina.s. burda takıl kk. biraz olsun rahatlatıyor bizi sana da iyi gelebilir!...:hooray:

bende size katilabilir miyim kizlar??depresif sifatini astim sanirim bu aralar

selam arkadaşlar...nasılsınız ? ben çok fena şifayı kaptım..inanın beş gündür yatıyorum..sıtma,ateş,öksürük,bide şimdi grip oldum..çok fenayım..çocuklarda hasta...zaten önce onlar hastaydılar..banada geçti...çocuklarım biraz iyiler çok şükür de ben fenayım...hoşçakalın...görüşmek üzere...sağlıcakla kalın.....

günaydın arkadaşlar!a.s.lunet geçmiş olsun:teselli: bizde yeni atlattık. bu aralar herkes hasta!papuli ne olsun canım ben şahsen çocuk ve evle uğraşmaktan başka birşeye zaman bulamıyorum :sm_confused:sen nasılsın?...

gecmis olsun canim bizde hastayiz kizimla beraber atlatiyoruz ama

günaydin emiycimmm:))sendemi bürütüsss:))
depresif olduk ciktik valla

günaydin emiycimmm:))sendemi bürütüsss:))
depresif olduk ciktik valla

günaydin sekerim sorma ya sobam akiyo cok sinirliyim cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
insallah en kisa zamanda ev bulabilirimde cikarim surdan

selam bayanlar yeni gelenler hosgeldiniz
lunet gecmis olsun
emiy sende iysalllahhhhhhhh bana yakin bir ev bulursun komsuculuk oynariz kiz ne güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…