Depresif Ev Hanımları Kulübü :)

anlasalar nasıl yorulduğumuzu dur diyecekler kendilerine de işte iş işten geçecek!...kafamçokkarıştıAllah sabır versin arkadaşım tatilde sen çok yorulacaksın gibi görünüyor!

yok kiz ne anlicaklar benimki cayini aldi suyu az dedi dedimki su koy dedim birde önlük baglasaydim diyo sinir oluyorum ben ona biliyorum yarin olsunda
ya 2 dk oturdum bugün kiz yatagini batirmis onla ugrastim camasirdi bulasikti zamanim olmuyo ki birde üste cikmaya calisiyolar

seni çok iyi anlıyoruma.s evde yorulmadığımızı sanıyorlar ama aslında oturduğumuz zamanlar çok kısıtlı:bbo: birde kapris yaparlar gelde sinir olma!...Çok üzgünüm çoook

seni çok iyi anlıyoruma.s evde yorulmadığımızı sanıyorlar ama aslında oturduğumuz zamanlar çok kısıtlı:bbo: birde kapris yaparlar gelde sinir olma!...Çok üzgünüm çoook

evet ya her isi yapan biziz onlar birtek calisip geliyolar geri kalan herseyi biz yapiyoruz ayda yilda bisey yapiyolar onuda insanin burnundan getiriyolar hala sinirliyim :çok üzgünüm:

hihoyyyt:içelim::içelim::içelim:merhabalar bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar.adım buket.ev hanımıyım.2 tane evladım var.kızım 3 e gidiyo.oğlum 4 yaşında.bu site çok güzel.biz kadılara bu imkanı verdiğiniz için çok teşekkürederim.kaydirigubbakcemile3:ecrin_bebek:hihoyyyt

hg aramiza a.s. a.s. a.s. a.s.

iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz sagol cansucum sanada iyi pazarlar

hosgeldin aramiza evet ya kadin olmak cokzor
ama bazi erkekler var herseyi yapiyolar hatta
karilari oturuyo adamlar yapiyo bende isterdim öyle bir es ama yok

Deryassss canım nasılsın geçiyodu bi uğradım vay be ne günlerimiz geçti bu kulüpte ama hepsi silinmiş maalesef kendine iyi bak canım =)diğer arkadaşlara da selamlar=)

merhaba canım.bende yeni üyeyim.arkadaş olabiliriz.ben istanbuldan.buket.evli 2 çocuk annesiyim.ev hanımıyım.paylaşmayı severim.sevgilerimle.

selam arkadaslar nasilsiniz oh oh burasida kalabaliklasiyo cogaliyoruz cansu derin

merhabaa.s. kalabalıklaşmak iyi mi bilmiyorum bu kulüpteCADIARZU giderek depresifleşiyoruz galiba!bugün bana geldiler zaten!:bbo: kızım sayesinde! hala durmuyor çocukhihoyyyt bütün duvarları yazmış mutfakta iş yaparkendelikafadulden valla birgün delireceğim gerçekten!...

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: ay benim kizda bir ara yapti öyle sonra kizdim yapmiyo artik biz o dönemi atlattik hatta duruyo duvar öyle dedim kalsin yine yaparsa tekrar boyayla ugrasmayalim diye bende cok kötüyüm bugün kizi gece tuvaletine alistiriyorum her iki saatte bir kalkiyrum yani gözüm yatakta

♥ 2008 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2009 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar

iyi geceler bayanlar yeni yiliniz kutlu olsun 2009 ta tüm güzellikler sizlerle olsun sevdiklerinizle birlikte saglikli ve mutlu bir yil diliyorum

slm kizlar nasilsiniz herkesin yeni yilini kutluyorum saglikli mutlu nice yillara insallah

merhaba arkadaşlar.aslında kadın olmak bi yandan güzel.hele anne olunca dünya dfahada bi değişiyo.biz kadınlar olmasaydı erkeklerin hali ne olurdu acaba.bizim kıymetimizi bilsinler.her işi yapan biziz yani.ben halimden memnunum.iyiki kadınım.iyi ki anneyim.biz kadınlar güçlüyüz.bizim yapamıcamız hiç bir iş yoktur.öyle değilmi arkadaşlar.yeni yıl bizim yılımız olsun.haydi bayanlar hep el el bütün zorluklara beraber yürüyelim ne dersiniz.pes etmek yok.

iyi aksamlar bayanlar lunet dogru söylüyorsunda bir yere kadar ya biz güclüyüz diye tüm zorluklarda bizim üzeri gelmek zorunda degiller.annelik baska bir duygu ,tüm annelerde bunun farkinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…