DENİZLİ' li hamiş adayları buraya bekliyorum....

zeytin26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2008
118
2
meraba kızlar denizlide hangi hastaneye ve hangi doktoru tercih ettiniz. neden? hadi bakalım birbirimizle fikirlerimizi paylaşalıma.s.

Son düzenleme:
slm zeynep26 cım... bende 21 haftalık hamileyim zerrim çeliğe gidiyorum... ben yakınlarımdan ismini duyduğum için onu tercih ettim ilk başta... şimdide gerçekten memnunum doktorumdan... sen kime gidiyorsun... Allah sağselamet yavrularımıza kavuştursun hepimizi

canım allah kucağına almayı nasip etsın ben o doktorun ismini duymuştum benim daha bebğim yok güzelim 3 yıllık evliyim herşey normal diyolar bende şaşırdım artık nasip sen ne kadarlık evlisin

bende 1 yıllık evliyim canım.. Allah sanada evlat sahibi olmayı nasip etsin

merhaba cnm bende 11 haftalık hamileyim askeri personel olduğumuz için ben gülhan tıp merkezinde emre gürçkaya ya gidiyorum 17 kasımda randevumuz var 2 li testimiz yapılacak bakalım nasıl oluyo bilmiyorumda çok heyecanlıyım...

kan alıyolar ikili testte birşeyi yok canım merak etme inşallah ii çıkar sonuçların... önümüzdeki ayda üçlü tarama testin yapılır tabi doktorun gerek duyarsa

bende 1 yıllık evliyim canım.. Allah sanada evlat sahibi olmayı nasip etsin

amin canım inşalllllah sizin ilk yaptığınızda hemen oldumu birde ben ve eşim sigara içiyoruz arkadaşlarım sigarayı bırak diyolar bende ondan kaynaklanıyo diye düşünüyorum sen içiyomusun

saolasın canım anladım sen ne kadarlık evlisin inşallah 2 li testiniz iyi çıkar tatlım moralini yüksek tut bebişininde canı sıkılmasın :ecrin_bebek:

ben 6 senelik evliyim cnm geç hamile kaldım biraz geçensene mayısta bi düşük yapmıştım şimdiki hamileliğimde tedaviyle oldu yumurta geliştirici ve çatlatma iğnesi kullandım allah a şükür tedavinin 3. ayında hamile kaldım inşallah bu hamileliğim güzel sonuçlanır.
sen denizli merkezdemi oturuyosun?

tabiki sigaraylada alakası olabilir... ben kullanmıyorum... zaten biz hiç düşünmüyoken ben hamile kaldım... biz henüz düşünmüyoduk... ama Allah'ım çok şükür nasip etti... yani benim hamileliğim planlı olmadı... Allah herkese bu mutluluğu yaşamayı nasip etsin...

evet merkezdeyim sendemi merkezdesin tedavi için şu anki doktorunamı gitmiştin?:içelim:

tiviti benimde ablam senin gibi hamile kaldı... 2.5 yıl yumurta geliştirici ve çatlama için tedavi gördü.... sonra ikiz hamile kaldı ve 5.5 aylıkken düşük yaptı.. ikinci hamileliğinde üçüzdü onlarda 6 aylık dünyaya geldi iki tanesi vefat etti şimdi bir kızı var Allah'a emanet.. ve ikinci hamileliğinde sürekli hastanede yattı serumla durdu düşük olmaması için rahime dikiş atıldı hiç yataktan kalkmadı... sen gülhane tıpta şimdi gittiğin doktorda mı tedavi oldun?????

şanslısınız canm dua et allah banada nasip etsin saolasın tatlım :1hug:

ayy canım ne diyeceğimi bilemiyorum ablanın bebeğine çok üzüldüm başınız sağolsun.sanırım ablanda rahim ağzı yetmezliğide varmış öyle olunca rahim ağzına dikiş atıyolar çünkü.ben tedavimi uşakta mehmet akif şanlı die bi aile dostumuz var onda oldum biraz zor oldu git gel çok sık gidip gelmek gerekiyodu çünkü yumurta takibi falan derken 3. ayımda hamiş kaldım.

zeytin26 bende merkezdeyim karamanda oturuyorum...

şanslısın ki 3. ayında hamile kalmışsın ne kadar güzel... Allah'ım yavrularımızı sağsalim kucağımıza almayıda nasip etsin canım..

zeytin26 cım sanada Allah tez zamanda hamile kalıp hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin

amin canım amin
ben şimdi çıkıyorum yarın yine görüşürüz inşallaha.s.

saolasın canım ya iinşallah sen nerde oturuyorsun bebişin ne olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…