Denizli Ağda Salonu Tavsiyesi

BirMuhendisHanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2024
12
0
32
Merhaba kızlar
Ben Denizli’de yaşıyorum ve bikini bölgesi ağdası yaptırmaya karar verdim. İlk defa gideceğim için işini bilen birine gitmek istiyorum.
Eli hafif, ortamı hijyenik, güleryüzlü bir ağdacı ya da kuaför salonu arıyorum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum canlarım

Neden lazer yaptırmıyorsun yıllarca ona vereceğin parayı bir süre lazere ver rahat rahat devam et.Ağda deride sarkma,kararma,sivilcelenme vb. şeyler yapıyo ben hiç sevmiyorum tabii sen bilirsin.

Neden lazer yaptırmıyorsun yıllarca ona vereceğin parayı bir süre lazere ver rahat rahat devam et.Ağda deride sarkma,kararma,sivilcelenme vb. şeyler yapıyo ben hiç sevmiyorum tabii sen bilirsin.
1 sene içinde gebelik istiyorum, lazer tecrübesi olan yakınlarım doğum sonrası hormonların etkisiyle tekrar kıllanma olduğunu, doğum sonrası yaptırmamı tavsiye ettiler. Canım da çok kıymetli Bugüne kadar hep jilet kullandım ama eşim biraz rahatsız olmaya başladığı için şimdilik tek çarem ağda. Onun için de güzel bir salon arayışındayım

Anladım ama bence ağda daha çok acıtıyo ve doğum sonrası herkeste kıllanma olmuyor ya da çok fazla olmuyor.Eski haline dönenler de var tabii.Ben olsam lazer yaptırır doğum sonrası kıllanma olursa yeniden giderdim ama karar sizin tabikide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…