Denizde havuzda makyaj yapıyor musunuz?

askolottammm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
710
-116
28
Haftaya tatile gıtcem sizlere sorum makyaj yapar msınz ya da suda akmayan önereceğiniz makyaj malzemesi var mı ( yapıp yapmamakçokta önemli değil ama merak ettim)

Önceden yapıyordum ne kadar gereksiz olduğunu farkedince bıraktım. Denizin, havuzun mantığına ters geliyor bence. Ha gidip beachte takılıyorsanız, denize girmek gibi değil de güneşleneyim, eğleneyim, partileyeyim diyorsanız o ayrı.
İlle de yapıcam diyorsanız Maybelline lash sensational rimelin waterproof olanı akmıyor. Denendi, onaylandı. Ama ten makyajı vs dayanmaz bence.

Haftaya tatile gıtcem sizlere sorum makyaj yapar msınz ya da suda akmayan önereceğiniz makyaj malzemesi var mı ( yapıp yapmamakçokta önemli değil ama merak ettim)
Ben yapmıyorum. İstediği kadar suya dayanıklı olsun eninde sonunda akar rimel falan. Hiç hoş bir görüntü olmuyor. Olsa olsa lipgloss sürülebilir bence.
Ha istersen gitmeden ipek kirpik ya da lifting yaptır, tatil boyu tek bir dudak parlatıcısı yeter valla.

Ruj ve parlatıcı sürüyorum sadece. Kafasını suya sokmayı sevmeyen biriyim. O yüzden kalıyor dudağımda. Ama rimel ne kadar iyi olursa olsun sürmeye korkarım. O riskli biraz. Sıcaktan bile akıyor.

Önceden yapıyordum ne kadar gereksiz olduğunu farkedince bıraktım. Denizin, havuzun mantığına ters geliyor bence. Ha gidip beachte takılıyorsanız, denize girmek gibi değil de güneşleneyim, eğleneyim, partileyeyim diyorsanız o ayrı.
İlle de yapıcam diyorsanız Maybelline lash sensational rimelin waterproof olanı akmıyor. Denendi, onaylandı. Ama ten makyajı vs dayanmaz bence.
Evet bu rimel akmiyor denemistim zamaninda
Ama kafayi suya sokmayinca da hic anlami kalmiyor kafa oluyor ates topu 🥴
Suya girsem bile akmamisti rimel
Ama refleksle yuzumdeki suyu siyirayim diyince pandaya donmustum
Tuzlu yüz ve akmis rimeli cikarmak da cok zor oldu sonrasinda
Bir daha makyaj falan yapmadim🤤
Sudan cikinca keçe gibi gorunmeyen saclar icin onerisi olan var mi 😬

Evet bu rimel akmiyor denemistim zamaninda
Ama kafayi suya sokmayinca da hic anlami kalmiyor kafa oluyor ates topu 🥴
Suya girsem bile akmamisti rimel
Ama refleksle yuzumdeki suyu siyirayim diyince pandaya donmustum
Tuzlu yüz ve akmis rimeli cikarmak da cok zor oldu sonrasinda
Bir daha makyaj falan yapmadim🤤
Sudan cikinca keçe gibi gorunmeyen saclar icin onerisi olan var mi 😬
Çok eğlendim mesajınızı okurken,gözümde canlandı olay akışı😅
Evet ben de öyle dalmalı çıkmalı yüzmediğim için kalıyordu yüzümde muhtemelen. Hala da pek kafamı sokamam, şu denizde güneş gözlüğüyle takılanlardan biri benim😂😂
Saç içinde kıvırcık saçlı bir arkadaşım ( ki onların daha çabuk kuruyor sanırım saç uçları falan) avokado yağı kullanıyor. 2 yazdır beraber tatil yapıyoruz, cidden deniz sonrası bile saçları çok bakımlı gözüküyor. Bir de denk mi geldi bilmiyorum hype me nin mor tüpte durulanmayan bir saç kremi var. Tatilde denedim deniz sonrası çok yumuş yumuş hissettirdi saçlarımı. İkisi de uygun fiyatlı ürünler, bir denenebilir bence🙂🙂🙂

Kivircik sacliyim, denizde havuzda kafami da suya sokarim, cikar cikmaz saclarimi tarar sac bakim kremlerimi uygular saclarimi avuclaya avuclaya kurumaya bırakırım.

Yazin makyaj yapmam, denizde havuzda hic yapmam. Bu cildinde biraz dinlenmeye ihtiyaci var.

Geçen sene gittiğimiz tekne turunda kızın teki tekneden suya atlayıp geri çıkıp makyaj yapıyordu sürekli. Bütün gün belki 20-30 kez yaptı bunu. Teknedeki herkes birbirine gösterip gülüyordu o geldi aklıma 🤣 gitmeden kirpik vs yaptırabilirsiniz ama makyaj olayına girmeyin derim bence komik duruyor

Çok eğlendim mesajınızı okurken,gözümde canlandı olay akışı😅
Evet ben de öyle dalmalı çıkmalı yüzmediğim için kalıyordu yüzümde muhtemelen. Hala da pek kafamı sokamam, şu denizde güneş gözlüğüyle takılanlardan biri benim😂😂
Saç içinde kıvırcık saçlı bir arkadaşım ( ki onların daha çabuk kuruyor sanırım saç uçları falan) avokado yağı kullanıyor. 2 yazdır beraber tatil yapıyoruz, cidden deniz sonrası bile saçları çok bakımlı gözüküyor. Bir de denk mi geldi bilmiyorum hype me nin mor tüpte durulanmayan bir saç kremi var. Tatilde denedim deniz sonrası çok yumuş yumuş hissettirdi saçlarımı. İkisi de uygun fiyatlı ürünler, bir denenebilir bence🙂🙂🙂
Gunes gozluguyle yigenim takilir hep suda 😀
Cama birsey olmamisti ama tuzlu su sicramisti gozlugune, gunes de kurutunca cercevesi sapi hep soyulmustu😀
Bende hep saclarimi acip girerdim cikarken samara gibi cikardim sjfjsndnhjk
Artik sıkı topuz yapip giriyorum 😬 Hemen aratip baktim ustelik indirimdeymis kapip deneyeyim tesekkurler🤩🤩🌟

Ben kirpik lifting yaptırıyorum gitmeden önce ki normal zamanlarda hep da yaptırıyorum kirpiklerim çok düz olduğu için.

X