Dengesiz insan

Allah kalbine şifa versin eltinin ne diyelim

Konuşarak çözmek daha iyi ama karşındaki kişi konuşunca kalbinizi kıracak biriyse hiç konuşmayın. Kendi yuvanıza bakın. Eşinizi de bu konuda doldurmayın arada bırakmayın bence. Ne de olsa ailesi işte insan seçemiyor.

Eşimi ailesine karşı inanın doldurmuyorum ama ablamın selamı var deyince çok sinirleniyorum

Bizim de böyle bir arkadaşımız var. Yazarız ederiz asla cevap vermez. Buluşuruz gelmez. Ama bizi hayatından da çıkarmıyor whatsapp grubundaki bir hayalet gibi hayatına devam ediyor. Arada laf sokuyoruz falan ama genel olarak sklememeyi öğrendik. Sizinle konuşmak istemeyen insanların üstüne çok gitmemek lazım. Bırakın kendi halinde takılsın. Önemli gün olur, kötü gün olur öyle zamanlarda iletişime geçersiniz.

Çok teşekkür ederim

Sorarsan kokmuş kıçını kaldiracaksin. Umursama kudursun.

Ben olsam neden sildin diye sormaz onu önemsediğimi düşündürüp sevindirmezdim. Yaptıgnız bir şey yoksa niye soracaksınız ki? Sizde onun gibi davranın siliyorsa silin kaydediyorsa kaydedin. Görmezden gelin bence

Artık kaydetse de kaydetmem,dengesizliği yoruyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…