Dengesiz insan

Sormalı mıyım peki?
Ben olsam zerre hesaba alıp sormam. Bende de benzer bir versiyonu var bunun 😅 bekar o burun kaldırmıştır bana eşimle de konusunca selam söyle der 😅 bir ara biz yüz göz olmuştuk ama numaramı silmişti zerre umursamadım. Aşağılık kompleksli olduğu için çok acayip ciddiye almıyorum. Eşinle aran iyi olsun önemli olan o.

Ben olsam zerre hesaba alıp sormam. Bende de benzer bir versiyonu var bunun 😅 bekar o burun kaldırmıştır bana eşimle de konusunca selam söyle der 😅 bir ara biz yüz göz olmuştuk ama numaramı silmişti zerre umursamadım. Aşağılık kompleksli olduğu için çok acayip ciddiye almıyorum. Eşinle aran iyi olsun önemli olan o.
Ben de buna sinir oluyorum,arkamdan konuşur vs ama eşimle konuşurken bana selam söyler.Sırf eşimle arasını iyi tutmak için.
Sevmiyorsun beni işte,bu samimiyetsizlik neden? 😂😂

Selam kızlar.
Konu başlığı kaba evet ama inanın aklıma tanımlayabileceğim bir şey gelmedi.
Ben beş senelik evliyim,evlendikten yaklaşık 3-4 ay sonra eşimle aramızda ailesi yüzünden (ablaları ve kız kardeşi) sorunlar çıktı.Bayağı yıpratıcı bir süreçti,inanın uzun uzadıya anlatıp sizi sıkmak istemiyorum,ben de hatırlamak istemiyorum.
Eşimin hatrı için ailesine defalarca adım atmış birisiyim ve inanın haksız taraf onlar.Yine de eşimin yüzü suyu hürmetine barış çubuğu uzatan taraf bendim.

Daha önce ablası benim numaramı sildi,sorun değil dedim.Bir süre sonra ben numaramı değiştirdim ve ‘abla bu benim yemi numaram’diye mesaj attım.
Karşılıklı numaralarımızı kaydettik.
Şimdi bakıyorum ki tekrar numaramı silmiş.
Rehberi silinmemiş,çünkü annemde ve eşimde profil foto vs her şey çıkıyor.
Eee yeter ama bu dengesizlik deyip ben de numarasını sildim ama sonuçta yüz yüze geliyoruz ve bu dengesizliğin nedenini çok merak ediyorum.
Sizce ona sormalı mıyım?
Sizin için basit bir konu gibi gelebilir ve evet dışarıdan okusam bana da saçma gelirdi böyle bir konu ama haksız olduğu halde bu şekilde davranması tuhaf.

Okuduğunuz için teşekkür ederim 🩷
Ayyyy sorup hiç bi yerlerini kaldırmayın. Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok misali…. Boşverin.

Bence sormak söyle dursun sevinmelisin. Ne güzel işte iletişimi tamamen kes merhabadan öteye gitme. Ben evliyken Allahım şunlara öyle bir uğras ver ki benimle uğraşmak konuşmak söyle dursun beni düşünemesinler bile diye dua ederdim. Sorunu kökten çözüp boşanmaya gittik. Mutlu olacağın bir durumdasın şuanda kafana takacak kadar ônemli insan değiller. Hayatını yaşa tekrar geri gelmeyecek bugünlerin sen bôyle onları takıntı edip düşün diye yapıyorlar. Taktiği değistirip umursama.

Bence sormak söyle dursun sevinmelisin. Ne güzel işte iletişimi tamamen kes merhabadan öteye gitme. Ben evliyken Allahım şunlara öyle bir uğras ver ki benimle uğraşmak konuşmak söyle dursun beni düşünemesinler bile diye dua ederdim. Sorunu kökten çözüp boşanmaya gittik. Mutlu olacağın bir durumdasın şuanda kafana takacak kadar ônemli insan değiller. Hayatını yaşa tekrar geri gelmeyecek bugünlerin sen bôyle onları takıntı edip düşün diye yapıyorlar. Taktiği değistirip umursama.
Allah onlara düşünecekleri başka şey verdi ‘gerçekten sorunlu ve onlara deccallik yapan eltimi’ ama asla iflah olmuyorlar 😶‍🌫️

Allah onlara düşünecekleri başka şey verdi ‘gerçekten sorunlu ve onlara deccallik yapan eltimi’ ama asla iflah olmuyorlar 😶‍🌫️
Böyle insanlara sorun çıkartan biri gerekiyor o yüzden tek yapacağın şey umursamamak ne halleri varsa görsünler. Numaranı silmiş sen birçok olayda adım atmışsın ya isterse seni öldü bilsin çok mu değerli ve önemli o insan hiç laflarını bile etme eşine. İsterse eşin arkanda olmasın yok say hepsini en büyük intikam.

Böyle insanlara sorun çıkartan biri gerekiyor o yüzden tek yapacağın şey umursamamak ne halleri varsa görsünler. Numaranı silmiş sen birçok olayda adım atmışsın ya isterse seni öldü bilsin çok mu değerli ve önemli o insan hiç laflarını bile etme eşine. İsterse eşin arkanda olmasın yok say hepsini en büyük intikam.
Çok haklısın,çok teşekkür ederim 🩷
Sevgiler.

Daha önce sildiğinde whatsapp durumlarına bakmadığım için sildiğini söylemişti eşime 😄
Aa bu benim eltim o da beni neden olmadığını bilmediğim bir sebepten silmiş. bayramda görünce de herkesi öpüp bana “ay öpmeyeyim seni emziren annesin” demişti. Ne alakaysa 🤷‍♀️ ben de karşılaşırsam hoş geldin boş gittin muhabbetine girmiyorum. Davranışlarını anlamlandırmaya da çalışmıyorum varlığı ve yokluğu fark etmiyor benim için

X