Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Deneyip sonuç aldığınız yöntem var mı?

_NiLy_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2012
238
1
20 yasindayim ve goguslerim cok kucuk
bisey denemishde memnun kalmis olan kimse varsa bana yazabilirmi tatile gidicez 1 ay sonra ve bikinimde guzel durmak istiyorum lutfennnn

20 yasindayim ve goguslerim cok kucuk
bisey denemishde memnun kalmis olan kimse varsa bana yazabilirmi tatile gidicez 1 ay sonra ve bikinimde guzel durmak istiyorum lutfennnn

bu sanırım aileden gelen bi şey aynı dert bende de var :26: ailendeki bayanların var mı böyle bir sorunu? :26:

Canım ben bir haftadır rezene içiyorum her akşam düzenli olarak, bir dün içmedim. Hasta oldum göğüslerim şişmişti, şuan bitmek üzere normalde sönerlerdi hemen ama dolgunluk hala yerinde, rezeneden diye düşünüyorum faydasını görüyorum yavaştan sen de dene :)

sabah aksam mi iciyorum cnm yoksa bi defa mi ve sekersiz mi sekerlimi ay nekdar siskinlik oluyor yani kac beden ken kaca gidiyorr

sabah aksam mi iciyorum cnm yoksa bi defa mi ve sekersiz mi sekerlimi ay nekdar siskinlik oluyor yani kac beden ken kaca gidiyorr

Canım ben akşamları içiyorum, sen istersen günde 2 defa iç :) Ben demleyip bir kupa şekersiz içiyorum :) Şişkinliğin ne kadar boyuta geleceği senin bünyene, düzenli içmene ve inancına bağlı :)

Canım ben akşamları içiyorum, sen istersen günde 2 defa iç :) Ben demleyip bir kupa şekersiz içiyorum :) Şişkinliğin ne kadar boyuta geleceği senin bünyene, düzenli içmene ve inancına bağlı :)

cok saol sinemcimmm :) peki nekadar kisa surede sisiyor ama kalici deilmiii yani cay kesince siskinlik inmez herhalde rezene cayi umarim bulurum burdaki turk markete

cok saol sinemcimmm :) peki nekadar kisa surede sisiyor ama kalici deilmiii yani cay kesince siskinlik inmez herhalde rezene cayi umarim bulurum burdaki turk markete

NiLy'cim ben bir hafta içtim şişmeye başladılar :) Kalıcı olup olmadığını ilerki zmanlarda görücez inşallah :)

NiLy'cim ben bir hafta içtim şişmeye başladılar :) Kalıcı olup olmadığını ilerki zmanlarda görücez inşallah :)

INSALLAH bakalim bende az once gittim aldim yagmurda islana islana iciyorum bende suanda bi yerde corek otu yagi koyun diyorda onu burda bulmam zor da turkiyede alirim umarim inmezler veya tatile gidene kadar iceyim durmadan ordada 40 derecede nasil icebilicezz bakalim :)))) senin kiler kac beden di suanda kac oldular cnm yasin kac

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…