Bölgesel İncelme deneyimli arkadaşlar yardım

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

elif23

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
2.461
170
arkadaşlar ben toplam 23 kilo vermek istiyorum ama vucudumun sarrkma ihtimalinden korkuyorum siz bunun için önlem alıyormusunuz ben inceltici kırem kullanmayı düşünüyorum tavsiye edeceğiniz bi krem varmı bunun için

avondan vücut hatlarını düzgünleştirici krem var %40 indirimde 30 liraya bide deracine selülit serumu oda 70 li bişeydi heralde siz bunlardan birini kullandınızmı yada başka bi krem tavsiye edermisiniz

elifcim yanlış yere konu açmışın .....muhtemelen silinecek .
ama soruna bildigim kadarıyla cevap vereyim . dengeli bir biçinde diyet ve yanındada spor yaparsan zaten sarkma olmaz . bu kremlerede gerek kalmaz diye düşünüyorum ...

Konunuzu diyet yanında krem kullanımı olduğu için bölgesel incelme bölümüne taşımak zorundayız, konu açmadan önce araştırma yapıp bölüm açıklamalarını okursak daha faydalı paylaşımlar yapabiliriz bulunduğunuz bölüme mevcut konular dışında konu açılmayacaktır bölüm açıklamasında not vardır..
Acı cehre konusu ise forumumuzda özel sebeplerden dolayı paylaşımı yasaklanmıştır lütfen bu destek ürün hakkında paylaşım yapmayınız.. Sorununuz olduğunda bölüm görevlilerinden yardım alabilirsiniz iyi paylaşımlar dilerim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…