deneyimli anne adayları görüşleriniz önemli bakar mısınız......

cancanek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2011
155
4
kızlar öncelikle herkese hayırlı cumalar diliyorum. adet döngün 31-32 gün oluyor.temmuzun 16sı adet oldum ve eşimle 26 sında yani adetten 11 gün sonra ilşkiye girdik sizce hamile kalmış olabilir miyim öğleden sonra ovülasyon testi alacağım ama fikrinizi almak istedim.. tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirm. rabbim herkesin gönlünden geçeni versin inşallah...........

merhaba canım yumurtlama donemı reglı baslangıcından itibaren 10. ve 18. günler arası demişti doktorum. internettende baktıgım kadarıyla dogru. yanı sen tam yumurtlama donemı ılıskıye gırmıssın olma ıhtımalın yuksek ayrıca su anda yumurtlaam donemın devam edıyordur muhtemelen bence yınede calısmalara devam dıyorum. inşallah gonlune gore verırı allah .. :KK61:

Son düzenleme:
merhaba canım yumurtlama donemı reglı baslangıcından itibaren 10. ve 18. günler arası demişti doktorum. internettende baktıgım kadarıyla dogru. yanı sen tam yumurtlama donemı ılıskıye gırmıssın olma ıhtımalın yuksek ayrıca su anda yumurtlaam donemın devam edıyordur muhtemelen bence yınede calısmalara devam dıyorum. inşallah gonlune gore verırı allah .. :KK61:

teşekkür ederim canım sağol...

yaa bu konuda benimde kafam karışık herkes bişey diyoo sağolsunlar ama kafa bu işte bebek söz konusu olunca hassaslaşıyo galibaa
ben 8 temmuz da adet oldum ve yumurtlama günlerim tahminen 20 temmuz -25 temmuz arasına denk geliyodu bu tarihlere en yakın olarak ayın 23ünde ve 26sında ilişkiye girdik bugün adetime 8 gün var ama 2,3 gündür kahverengi akıntıyla başlayan kanamam oldu adet gibi yoğun akıcı değil sadece tuvalete gittigim zaman akıya ve peceteye geliyo diğer zamanlarda hissetmiyorum bile aktığını adete 8 gün varken bu kanama neden olur lütfen yardım edin yerleşme olabilir mii yada allah korusun düşük falan ...

X