Nikah demode mi:(

O tür şapkalar elbise makyaj ve doğru bir saç modeliyle herkesi şaşırtır :) normal zamanda kafanıza tuttugunuzda makyajsız ve elbisesiz vs komik görünüyorlar evet.
Zaten kimsenin begenmesinede gerek yok, içşnize sinsin yeter

Benim nikahım düğünden 2 ay önce oldu ve bende çok şık beyaz elbise giydim .Bakırköy'de özel şapka yapan bir mağazada yaptırdık ve çok sık oldu önü tüllü .Sapka taktım ve bütün herkes bayıldı kuaförümde dahil .Eger istiyorsan tak o gün senin günün kimse umurunda olmasın derim.

Nasıl modeller beğeniyorsun mesela ornek paylaşırsan yardımcı olurum. Benim çok tarzım değil bu arada ben olsam daha dogal bir şey kullanirdim hatta bir şey takmak şart da değil. Ama sen elalemi boşver nikah senin nikahın, canın ne isterse onu giy, tak. Tüllü şapka takmak hayalindeyse tak tabii ki. Başkaları beğenmese de olur beğenmeyen kendi nikahında takmasin

eskilerr bu ara cok populer bence kendine yakistiriyorsan yap dantel ve tul elbiselerle harika duruyorr

O tarzı ben de çok beğeniyorum kimseyi dinleme öyle yap canım, demode falan değil. Hatta benim de istediğim iki fikirden biri.

Tatlim ben de pek sevmiyorum sapkalari bu yuzden kendi nikahimda papatyadan taç yaptirdim saçlarımı da actim beyaz ceket siyah piriltili büstiyer 4 tane inci kolye ekru stiletto elime de papatya dan bi buket yaptirdim cok guzel oldu fikir olsun

Uygun bir elbise gelinlikle neden olmasin.Ama kalkip prenses modeli kabarik bir gelinlikle kendinizi guldurmus olursunuz.

merhaba ben yurtdisinda yasiyorum.
evlenenlerin 70% o tarz şapka takıyor ( bizim türklerden bahsediyorum)
hiçte demode oldugunu düşünmüyorum:)
takip farklilik katabilirsiniz kiyafetinize.

demode diyenlerin görmemişligine verin.

Çok şık olanları var. Ne tür birşey senin istediğin? Buraya birkaç fotoğraf koysan daha net konuşabiliriz.

Bence de demode. Ama tabi siz seviyorsanız takın. Rüküş olmayan cicekli bi tacı tercih ederim . Tabi elbiseniz böyle uçuş uçuş bi seyse böyle taçlar hoş duruyo. Belki taşlı küçük göze batmayan bir taç da olabilir

Benim beğendiğim kıyafet en güzelidir kim ne derse desin.
Karsimdakilerle zevkimiz uymuyor diye o hayalimden vazgeçmem.
Ki bana kalırsa çoğunlukla begenilmiyorsa güzeldir. :)

Ben tamda o tüllü şapkadan taktım canım.
Ne alaka demode kim diyorsa sacmalamış.
Herkes bi örnek taç takıyor bence itici görünüyor.
Beni herkes cok beğenmişti mesela :)

Sen kendine yakıştırıyorsan boşver başkalarını.o senin günün önemli olan senin kendini güzel hissetmen başkalarına begendirmek zorunda değilsin.hem bence çok hoş fikir

Elindeki çiçekle uygun bir çiçekde saçına takman daha şık olur bence. Ben nikahımda öyle yapmıştım herkes çok beğenmişti

bi kere yaşayacaksın bunu ne istiyorsan öyle yapmanı öneririm ağzı olan herkes konuşur ben beğendim diyin kendi istediğinizi kullanın

Elbisene uyarsa gayet şık olur bence, sonuçta her sene bilmem kaç yıl öncesine ait bir parça moda oluyor:)) Bence farklı olmak güzel olabilir demode olacağını düşünmüyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…