Nikah demode mi:(

ahso

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2013
362
65
Kızlar merhaba..

Birkaç ay sonra nikahım var. Nikahımda şu önünde tül olan beyaz nikah şapkalarından takmak istiyorum.. Ama beğendiğim modelleri kime göstersem çok komik göründüğünü söylüyorlar bu şapkaların.

Siz ne düşünüyorsunuz? Canım sıkıldı açıkçası. çiçekten taç mı taksam acaba. Siz nasıl buluyosunuz şapkaları

Sen nasıl hayalini kurduysan tercihini de öyle yap. Kimsenin lafına bakma. Vintage, dönem esintili şapka ama nasıl takımladığına baglı olarak çok asil de duruyor.

Kiz kardesim nikahinda takmisti iki sene once bende begenmemistim fikrini duydugumda ama o çok istedi beyaz elbise üstüne ve eline de yarım dantel eldiven takmıştı şık olmuştu beyaz çiçek yaptırmıştı istiyorsanız alın sonucta sizin nikahiniz

Takmak istiyorsan tak senin düğünün. Emin ol moda diye birbirleriyle aynı şeylerı yapıp, aynı seyleri giyen sürüden daha komik olamaz, bir farkın olur bari.

Sizin hoşunuza gittiyse hiç düşünmeden kullanın bence aksesuarı, içinizde kalmasındansa keyfini çıkarın derim. Bir de demode kavramı demode oldu resmen son günlerde her sey ya vintage ya retro. :) Şapkanızı demode bulanları kafaya takmak yerine Aaaa olur mu? Retro deyip geçiverin herkes gibi :)

Sen ne istiyorsan onu yap.
Ben mini gelinlik giyecem dediğimde olur mu öyle yeaaa şeklinde bazı kesim tarafından dışlanmıştım.
Meğer millet bayılmış da mini gelinlik yaptırmış benden sonra.
Geçen yaz bana yakın bir mekanda yapılan kır düğününde bir gelin gördüm kısa ama uçuş uçuş bir gelinlik, altına da çok güzel süslenmiş converse giymişti, çok beğenmiştim, kızda cıvıl cıvıl birşeydi tam kendine yakışanı giymiş demiştim.

Konu sahibesi,
nikah sizin nikahınız içinizde kalacağına takın gitsin bence

Damat beyin giyimi ile ve geri kalan kiyafetiniz ile uyumlu ise.. en önemlisi size yakisiyorsa o tip şapkalar sorun yok..
Şapka kafası yüzü olur kimisinde.. cok guzel tasirlar sapkayi.. öyle iseniz çok hoş bi seçim..

Demode olduğunu kimler söylüyorsa modadan hic anlamıyorlar arkadasim. Vualetler son bir kaç senedir son derece trend. Çok da yakisiyorlar beyaz elbiseyle nikahta. Hem sadece evlenirken falan değil genel olarak çok kullanılmaya başlandı ve her rengi üretiliyor. Rahat rahat kullan. Ayrıca demode olsa ne olur ki. Gelin olan sensin. Neyi begeniyorsan onu yap. Boşver elalem konuşsun dursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…