delirmek üzereyim

burcu_ege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
155
6
39
meltem hanım benim sorunum esimin ailesıyle nisanlandıgım gunden ıtıbaren kayınvaldem tarafından hakaretlere maruz kaldım ama esımı cok sevdıgım ıcın umursamadım evlendıgımız zaman resmen onun kuklası olmamı ıstedı bende bunu yapamadım aılemden kopup butun herseyı ona sorup oyle yapılmasını ıstıyodu bana cok kotu gunler yasattı cok zor gecen hamılelık surecı ve dogumumdan sonra kavga cıkarttı neden bebegıme onun ıstedıgı ısım konulmadı dıye su anda gorusmuyoruz o kadar cok hakkımda yalan konusup ıftıra atıyo kı dayanılcak gıbı degıl nerdeyse bosanma noktasına geldım esım harıka bırı bır dedıgımı ıkı etmez onu cok sevıyorum fakat annesının lafı acılınca cok ustune gıdıyorum ve ben kavga cıkarttıyorum bu aralar bıraz ıyıyım fakat nerdeyse 5ay bebegıme bıle bakamadım aklımdan cıkmıyor yaptıkları

Canım benim konunu okudum ve bişeyler yazmadan geçemedim,sen eşini seviyomusun oda seni seviyormu gerisi boş,bak yavrunuzda var bence eşinin üzerine fazla gitme bu konuda onunda annesi canına can veren kişi sonuçta, ona saygısızlık yapamaz,birazdaha sabırlı olmaya çalış eminim sabrının mükafatını göreceksin.Sevgiyle kal...

Burcu_ege, önemli olan eşinizle ilişkiniz. Eşiniz ile mutluysanız, eşiniz sizi anlıyor ve destekliyorsa, kayınvalideniz de artık hayatınızın bir parçası değilse, neden huzurunuzu kendi elinizle kaçırıyorsunuz? Bırakın, geçmiş geçmişte kalsın. Kayınvalidenizi tekrar tekrar hayatınıza sokmayın konuşarak. Eşinizle hoş bir evlilik içinde yaşayın.
Bunları kendi başınıza başaramıyorsanız, kısa süreli terapi alın.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
www.onlineterapist.com

Burcu_ege, önemli olan eşinizle ilişkiniz. Eşiniz ile mutluysanız, eşiniz sizi anlıyor ve destekliyorsa, kayınvalideniz de artık hayatınızın bir parçası değilse, neden huzurunuzu kendi elinizle kaçırıyorsunuz? Bırakın, geçmiş geçmişte kalsın. Kayınvalidenizi tekrar tekrar hayatınıza sokmayın konuşarak. Eşinizle hoş bir evlilik içinde yaşayın.
Bunları kendi başınıza başaramıyorsanız, kısa süreli terapi alın.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
www.onlineterapist.com

tesekkur ederım evet kayınvalıdem artık hayatımın bır parcası degıl fakat kucuk bır yerde yasıyorum ve dısarıya cıktıgım zaman ıster ıstemez ınsanların sorularınla yada duyduklarını anlatmalarıyla karsı karsıya kalıyorum oda olmasa annesı esımı arıyor ve telefonda benım ıcın ılerı gerı konusuyor olmuyor hayatımdan bır turlu cıkmıyo artık kabusum oldu gecelerı onun kotuluk lerını goruyorum saplantı oldu bende kendı kendıme konusup sankı karsımda o varmıs gıbı konusuyorum ona soyleyedıklerımı soyluyorum sureklı benı bosatıcagını agzından eksık etmıyor o kadar kotu seyler yasattı kı ....ve kendımı bılıyorum delırmek uzere oldugumunda farkındayım gerek hareketlerım gerek konusmalarım anlıyorum bunu bır uzmandan yardım alamak en buyuk ıstegım fakat duyulursa daha cok kotu olucak cevremdekıler bu konuda cahıl ınsanlar yanı hos karsılanmıyacak ve o zaten hasta dıyecekler ve hakkımda yapmadıgım seylerı yasamadıgım olayları daha cok anlatıcaklar sızden ıstegım cok fazla sınırlıyım ve kendıme hakım olamıyorum bana onerebılecegınız bır ılac varmı acaba

X