Makyaj Ürünleri Değişim ( makyajlı ve makyajsız )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Degisimler muthis ama makyajlar cok agir
Usta olmak lazim bunlari yapabilmek icin

Fotoğrafların hepsine baktım da bence güzel olanlar makyajla daha da güzel olmuşlar , çirkin olanlar yine de bişeye benzememişler .
Kim ne derse desin alt yapı önemli arkadaş .
Güzelsen güzelsin değilsen ne yapsan boş (estetik dışında) =)

gözler aşırı makyaja boğulunca gözümde far paletinden farksız kalıyor benim için makyaj hafif kapatıcı birde rujdur :) mesela su bayan doğal çok daha güzelmiş

Temiz cilt ve saglikli sac herseyden güzel geliyor bana:

Ben hayatımda fondöten kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum. Kullansam da rahat edemem sanırım. Çok yapay duruyor bence.

Ben makyaj yapmayı çok severim allık vazgeçilmezimdir ilk başta ama bu makyajlar o kadar ağır olmuş ki hiç birini beğenemedim ama tabii ki büyük emek var

aynı elden çıktığı için ve aynı malzeme kullanıldığı için çok kötü olmuş,gözler maf,işki hafıf malzeymeyle bişeye benzetmek,ama bazıları ne yapsan çırkın
daha komiği şimdi şöle çıksak sokağa çarpılsa biri,yarın makyajsız buluşmaya git,adam kaçar :)
işin sırrı çok değişmeden hatta hiç değişmeden güzelleşebilmek

Kaşlar doldurulup şekil verilince bakışlar daha bi güzel mi olmuş ne

haha.kadinlar sanki makyajsiz fotograf cekilmek istemiyorm dermiscrsine mutsuz bakip makyajli fotograflarda nekadar özguvenli ve mutlular..

Kadınların neredeyse hepsinin makyajsız da cildi kusursuz görünüyor.
Akneli, delik deşik ciltlerden değil.
O yüzden büyük bir değişim yok ortada.
Zaten malzeme sağlam.

Bir de makyajlar epeyce kötü. Yağlı boya gibi olmuş.
Çok çirkin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…