Değişik bir talep

Yerinizde olsam kıyafetlerimi de vermem götürür kızılayın kutusuna atarım.İsteyenden hoşlanmıyorum.

Suriyeler falan da o kutulardan çıkarıp iyi durumda olanları satıyorlar. Daha dün spora giderken gördüm. Koca koca kutulara poşetlere toplamışlar, çöpün dibine çöküp ayırdılar. Beğenmediklerini de oraya atıp bıraktılar. Toplaması da sabah gelen görevlilere kaldı ne yazık ki.

çok mantıklı

Bulunduğum yerde pek yok onlardan

Almam temel ihtiyaç mı sanki istediği şeye bak! İyi niyet gösteren insanları yolunacak kaz görüyor bazıları. Bunlar yüzünden insanlar iyilik yapmaktan kaçınıyor
Karnı aç ve şarj olmuyormuş telefonu. Onu yazmış şimdi. Akşam bunun için aranır mı insan?

Eklentiler

• Screenshot_20241005-222759.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 95
Karnı aç ve şarj olmuyormuş telefonu. Onu yazmış şimdi. Akşam bunun için aranır mı insan?
Bence seninle dalga geçiyor. Lütfen engele şunu gitsin millete güven olmaz ya! İlla kıyafet yardımı yapmak istiyorsan dernekler var belediyeler var teslım et tanımadıgın insanl girme münakaşaya

Çok tuhaf bir insan… duygu sömürüsü yapıyor. Kıyafet yardımı yapacaktın olay nerelere geldi yok kola alır mısın yok karnım aç samimi arkadaşa dert yanarsın söylersin de yardım alacağın insana da bunları söylemek anlayabildiğim bir şey değil

Bence seninle dalga geçiyor. Lütfen engele şunu gitsin millete güven olmaz ya! İlla kıyafet yardımı yapmak istiyorsan dernekler var belediyeler var teslım et tanımadıgın insanl girme münakaşaya
Artık öyle yapıcam tavsiye için teşekkürler daha önce hiç başıma gelmemişti. Zaten elimden geldiğince yapıyorum yalnız belli dernekler 2. El almıyor,aslında kırmak istemiyorum ama aramış bir de,her zaman müsait olamıyorum ki.

Tavsiye için teşekkürler,biraz üzüldüm başta ama dediğiniz gibi bence.

nerede yaşıyorsunuz bilemiyorum ama giysi kumbaraları gayet işe yarıyor ikinci el eşyalarınız ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için. bu şarlatanlıkla uğraşmayın.

Yerinde olsam bu şahıstan uzak dururum yine de sen bilirsin canım

Kusura bakmayın ama 10 yaşında çocuk. Canı çekmiş demek ki.Bi iyilik yapmışsınız diye rica etmiş ne var bunda . Üstü başı kirli diyorsunuz, kendisi alamıyor demek ki.
Neden arsizlik olsun o bir çocuk. Canı çekmiş sadece. Siz çok kötü kalplisiniz. Gerçek arsizlari hırsızlari görsün gözünüz madem

Giyilecek durumda olan temiz eşyalarınızı muhtarlıklara bırakabilirsiniz. Onlar ihtiyaç sahibi kişilere iletir. Böylece sizde kimse ile muhatap olmamış olursunuz. Kola meselesinde isteyenin kaç yaşında olduğu önemli. Küçükse masum bir istek büyükse arsız bir istek

18-19 var yakında da böyle bir mesaj atmış bana

Evet,maddi sağlayacak durumum yok maalesef. Bana da kıyafet verenler oluyordu,maddi olarak burs desteği sağlayanlar da bilmiyorum başıma gelmediği için mi bilmiyorum tuhaf geldi bana. Biraz kötü evet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…