Değişik bir talep

Almaya da ürünleri gelmedi,yoldan geçen biri bomba sanmış,polisi ararken yakaladım dedim mesajları gösterdim gelmedi alacak kişi bekledim bekledim gelmedi. Tamam sıkıntı yok dedi. Akıllandım.
Bundan hiç bişey anlamadım

Gözüme geldiğinden değil, bir şişe cola parası nedir ki de, bana yüzsüzce geldi, zaten beklemeksizin yardımlar hazırlamışsınız; sanki elinizi verseniz kolunuzu kaptıracaksınız gibi, öyle bir tip. Bilemedim, ben de irrite olurdum sanırım.

Son düzenleme:
Doymuş demek ki. Başka ihtiyaç sahibi bulman lazım.

Ay aklıma ne geldi. Üstü başı kirli 10-11 yaşlarında bir çocuk dondurmacının önünde abla bana dondurma alır mısın demişti bir gün. Ben de sadece geçiyordum oradan, bir şey de almayacaktım aslında. Üstümde de fazla nakit yoktu zaten. Ama üzüldüm haline, çantamdaki bozuklukları topladım dondurmacıdan rica ettim. Ne kadar ederse verir misin çocuğa dedim. Sağ olsun kırmadı iki top verdi. Neyse ben gideceğim, o sırada çocuk abla abla söyle de fıstık döksün üstüne demez mi.
Ben şok geçirdim o anda.
Arsızlık bambaşka bir şey cidden. Demem o ki gerçekten muhtaç olan öyle kolay kolay istemiyor, istese de arsız arsız taleplerde bulunmuyor.
Can çekmesine gelirsek de hiçbirimiz holding mirasçısı değiliz. Bizim de canımız neler çekiyor, kimseden istemiyoruz. Alamıyorsak susup oturuyoruz. Temel ihtiyaç dışında fazlaca talepte bulunmayı normal bulamıyorum ben.

Almaya da ürünleri gelmedi,yoldan geçen biri bomba sanmış,polisi ararken yakaladım dedim mesajları gösterdim gelmedi alacak kişi bekledim bekledim gelmedi. Tamam sıkıntı yok dedi. Akıllandım.
Bizim burda bir berberci abi var. Eskiden muhtarmis. Dükkanının önüne ekmek dolabı,masa ve kıyafet askılığı koymuş. Kıyafet ,mutfak eşyası ,soba , sandalye...vermek isteyenler oraya koyuyoruz. Hatta giyelemeyecek ya da gerçekten pis olan şeyleri ayırıp çöpe atıyor. Kendi cocugunuza giydiremeyeceginiz kadar pis ve yırtık kıyafetleri de getirmeyin diye not asmış. Ben de yıkıyorum katliyorum götürüyorum. Kimse kimseyi görmüyor ihtiyacı olan da alıyor.

Senin çocuk arsız değilmiş yaa çocukça bir istek, görmüştür. Ya da ben hala salagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…