Dediği şeyi yapmayan erkek?

kimliksizkedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2019
627
805
Sevgili Kk hanımları merhaba. Bizim üniversitede finallerimiz yüzyüze ve hoşlandığım çocukla aramızda 2 gün var. Benimki onun finalinden 2 gün önce. Ve bu çocuk sınav için şehirdışından benim bulunduğum şehre,okula günübirlik geliyor.Ben de sınavım olduktan sonra onun da sınavından 1 gün önce mesaj attım nasılsın vs.diyerek sonra laf arasında sınavının yarın olduğunu söyledi. Ben de “yarın okula uğrayacağım cüzdanımı unutmuşum istersen geçerken seni de sınava bırakabilirim” dedim.
O da teşekkür ederim zahmet etmene gerek yok.Erken geleceğim vs. Dedi ama sınavdan sonra rahat kafayla tabiki görüşmek isterim zaten 1 gün daha burda olacağım sınavdan sonra haberleşiriz vs. Dedi ben de peki tamam dedim.
Bugün bana sınav açıklandı vs.dedi ilk o attı yani ben zaten yazmasını bekliyordum. sınıfı geçmiş tebrikler falan filan derken en son “artık instanın tozunu atma vakti 😂” dedi ben de “ evet hak ettin bol bol tozunu at djfjfjfjfj” dedim. Bu arada mesajlaşmalar seriydi ama ben bunu yazdıktan sonra ortadan kayboldu. 1 saat Sonra “tabiki :)))))” demiş. Ben de görüldü attım zaten ben buluşmayla ilgili bir şey yazmam yeterince adım attım.ondan bekliyordum buluşmayla ilgili yazmasını.
Sorum şu buluşmadan bahseden o.Madem ki istemiyor daha ne diye yapmak istemediği bir şeyi söylüyor ve beni heveslendiriyor? Ve istemiyorsa niye notunu,sınıfını geçtiğini benle paylaşıyor?
Bu olayın üstünden 2 saat geçti. En son tabiki mesajında kaldık. Bu saatten sonra buluşmayla ilgili mesaj atabilir mi sevgili hanımlar?

Gerçekten cüzdanını okulda mı unuttun? Ben çocuğun yerinde olsam inanmazdım ve çok hevesli olarak algılardım sanırım.. Bana hisleri seninki kadar yoğun gibi gelmedi.

Benim de buna benzer şeyler demişliğim olmuştur ya. Herkesin olmuştur bence. Biriyle o an buluşmak istemezsin ama kaba gözükmemek için 'sonra kesin ayarlayalım' bahanesi sunarsın.

Cüzdan unutma bahanesi basit olmuş keşke direkt söyleseydiniz seni bırakayım diye.
Yani evet ama sonra dediği 1 gün sonra
aşırı bir erteleme olmadığı için insan beklentiye giriyor :KK43:

X