De gidi gebelik testi de...

canım biz köydeyiz ya öle bi şans yok zaten tek öğretmen var oda eşim ona bi iş yaptırmıyorum çok yoruluyo başı kazan gibi geliyo köy olunca malesefkiiiii birleştirilmiş sınıf 5 sınıfa da eşim bakıyo kıyamıyorum

günaydın kızlar
nasılsınız ben akşam adet oldum:KK43:(( ya üzüldüm ama ben bu gaz olayıma çok takmışdım şimdi adet olunca geçdi onun içinde sevindim aslında ama bebişimiz yok yine artık bidahaki aylara inş dünürüm benim kız senin oğlanı bekliyo herhal:))

gelecek ay inşallah tatlım bebişinin haberini verirsin :1hug:

ya ben tam 30 güne saymışdım geçen ay öle olmuşduya bu 26 gününde geldi normal aslında benim genelde önceden 26 ile 28 gün arasında olurdum hep ama bebiş isteyince 30 falan çıkdı işde hatta bikeresinde 33 olmuşdu

dünürüm bütün dengemiz altüst oldu bacım....bence en güzeli ne biliyomusun..2-3 ay olsa da olur olmasa da gözüyle bakmak...ben ertelemiştim ya bu bikaç ay zaten,şubata kadar
kafam çok rahat,adetimi bekliyorum canım,yumurtlama günümü bile hesaplamamıştım bu ay
üzülme sakın dünürüm ,allahın izniyle gelecek bebişler,geleceeek:teselli:

bende iyiyim,
dün akşam geçmişi okudum,sen manisada görev yapıyormuşsun,benim eşim manisalı açıkcası bende bir türlü sevemedim manisaya yerimseniben

al benden de o kadar gülüm...kaçmaya çalışıyorum,ama eşime bağlı olunca tabii,o da o kadar rahat anacım,kıpırdamaya niyeti yok burdan:mymeka:,eşin merkezden mi canım

al benden de o kadar gülüm...kaçmaya çalışıyorum,ama eşime bağlı olunca tabii,o da o kadar rahat anacım,kıpırdamaya niyeti yok burdan:mymeka:,eşin merkezden mi canım

merkezden gülüm,anne tarafı bulgaristan göçmeni,bu arada benimde babaanne tarafım izmirli (laf aramızda bende ikizlerim) opuyorumnanaktan

canım biz köydeyiz ya öle bi şans yok zaten tek öğretmen var oda eşim ona bi iş yaptırmıyorum çok yoruluyo başı kazan gibi geliyo köy olunca malesefkiiiii birleştirilmiş sınıf 5 sınıfa da eşim bakıyo kıyamıyorum

Allah yaRDIM ETSİN CANIM EŞİNE,birkaç sene sabır...:1rolleyes:

dünürüm bütün dengemiz altüst oldu bacım....bence en güzeli ne biliyomusun..2-3 ay olsa da olur olmasa da gözüyle bakmak...ben ertelemiştim ya bu bikaç ay zaten,şubata kadar
kafam çok rahat,adetimi bekliyorum canım,yumurtlama günümü bile hesaplamamıştım bu ay
üzülme sakın dünürüm ,allahın izniyle gelecek bebişler,geleceeek:teselli:

İnş dünürüm yaaa gelsinler artık bu kadar naz yetmez mi:?? ya bu ay bende hesaplamadım ama çalışmışdık eşimle gerçi öle ayaklarımı falan bir yere dayamadım belimede yasdık koymadım yani ne bilim kazayla olan da oluyo onlar hiç bişey yapmıyolar hemde hatta olmaması için uğraşıyorlar ama olacak olunca oluyo inş bizim de olur hayırlı zamanda

canım benim 3 yılı devirdik ağustosta henüz gelen giden yok malesef :KK43:senağlama

yıllarca hamile kalamayıp ümitlerini yitirdikleri ve hiç beklemedikleri bir dönemde hamile kalan arkadaşların öyküleriyle mutlaka karşılaşmışsındır canım.ben artık anladımki gebelik işi için yumurtalıklar ve rahim bir araç asıl iş beyinde bitiyor o nedenle rahat bırak kendini,bırak testleri belirtileri vs.hamileliğe dair herşeyi.adet günlerini bile takip etme artık bence.mutlaka gelecektir canım bebeğin a.s.

X