De gidi gebelik testi de...

yıllarca hamile kalamayıp ümitlerini yitirdikleri ve hiç beklemedikleri bir dönemde hamile kalan arkadaşların öyküleriyle mutlaka karşılaşmışsındır canım.ben artık anladımki gebelik işi için yumurtalıklar ve rahim bir araç asıl iş beyinde bitiyor o nedenle rahat bırak kendini,bırak testleri belirtileri vs.hamileliğe dair herşeyi.adet günlerini bile takip etme artık bence.mutlaka gelecektir canım bebeğin a.s.

çok haklısın bitanem aslında hiç düşünmemek lazım kendimize yapıyoruz sonrada üzülüyoruz.ama üzülmüycek gibi değilki çok acı veriyor ama sabır allahım sabır.evet ne ümidin bittiği noktada gebe kalan var ne mutlu

vay beee,iyiki açmışım topiği,yoksa sizi nereden bulurdum:1hug:
manisaya gel de görüşelim canımcımopuyorumnanaktan

benim işim gereği sizler gibi tatilim olmuyor tatlım,ancak bayramda seyranda gelebiliyorum ama ilk gelişimde görüşmek isterim seninle,haber veririm mutlaka bende sana yakınım (uşak)bu arada sierde benim memlekette 1 sene çalışmış,ya dünya çok küçük ya da biz tam bulmuşuz birbirimizi :roflol:

yaa ben işlerimi bitirmeye çalışıyorum çok katılamıyorum inş. öğleden sonra şekerlerim gazilicim burası 2.bölge olduğu için 4 sene doğu görevi bide bu sene askerlik var sayılmıyo çıktımı 5 seneye senağlama

İnş dünürüm yaaa gelsinler artık bu kadar naz yetmez mi:?? ya bu ay bende hesaplamadım ama çalışmışdık eşimle gerçi öle ayaklarımı falan bir yere dayamadım belimede yasdık koymadım yani ne bilim kazayla olan da oluyo onlar hiç bişey yapmıyolar hemde hatta olmaması için uğraşıyorlar ama olacak olunca oluyo inş bizim de olur hayırlı zamanda

kıs ya nuri alçonun filmleri yalansa,ya tecavüzcü coşkun aslında hiç yoksa:sm_confused:
o zaman tecavüzle hamilelik de ortadan kalkar:roflol:
şaka bi yana burda o kadar topike rastladım nişanlımla beraber oldum hamile kaldım kazayla diye
enteresannn:sm_confused:

yaa ben işlerimi bitirmeye çalışıyorum çok katılamıyorum inş. öğleden sonra şekerlerim gazilicim burası 2.bölge olduğu için 4 sene doğu görevi bide bu sene askerlik var sayılmıyo çıktımı 5 seneye senağlama

5 sene ne ki bacım,öyle bi geçer ki,şaşırır kalırsın
ben 4. senemi çalışıyorum
göreve başladığım zaman daha dün gibia.s

benim işim gereği sizler gibi tatilim olmuyor tatlım,ancak bayramda seyranda gelebiliyorum ama ilk gelişimde görüşmek isterim seninle,haber veririm mutlaka bende sana yakınım (uşak)bu arada sierde benim memlekette 1 sene çalışmış,ya dünya çok küçük ya da biz tam bulmuşuz birbirimizi :roflol:

bence kader canım...neden o kadar zaman başkaları değil de siz
gel canım, çok sevinirimkaydirigubbakcemile2

bana tedavi önerildi,1 ay ilaç kullandım ama sonra bıraktım tedaviyi,ilaçlar çok dokundu psikolojimi zaten sorma hiç,bu ay 2. deneyişimiz olacak bizim a.s
hayırlısı olsun canım ya evet yan etkileri çok fena banada kilo yaptı hep
aminn canım,derinimin dediği gibi tüm iş beyinde bitiyor,yaşın kaç gülüm
23 cnm
:dance:şimdi iklime de dünür bumaya geldi iş
hhee bulun bakalımm
:roflol: :roflol: :roflol: düşer illaki birileri bugün yarın

illaopuyorumnanaktan

turk+kahvesi.JPG

kızlar içimden geldi buyrun afiyet olsun

yaaa çok kötüsünüz:eek:lmaz: 10 dk kayboluyom hemen sayfalar ilerliyo burayamı yazcam geriyimi okuycam oooohhh kahvelerde gelmiş nerdeyse wc ye bile laptopu götürcem pc nin başı döndü bi oraya bi buraya:roflol::roflol:

evet canım aynen bizde çok severiz hatta canım çekti yapim şimdi bitane kendime ee tabi bide:kahve: sigarada eşlik etsin:)

X