De gidi gebelik testi de...

eşim bi bankada brokerlik yapıyor gülüm...o nerdeyse ben de ordaki bi okulda çalışmak zorundayım,yani eşimin ığdıra tayini çıksa ben de ığdırda çaLIŞMAK ZORUNDA KALICAM

Bu durumda senin sevmediğin bi cümleyi söylücem kusura bakma hemşom..DOĞDUĞUN DEĞİL DOYDUĞUN YER..Olsun ya böylece memleketi görüyon işte..

Bu durumda senin sevmediğin bi cümleyi söylücem kusura bakma hemşom..DOĞDUĞUN DEĞİL DOYDUĞUN YER..Olsun ya böylece memleketi görüyon işte..

bardağın dolu tarafı bu olsa gerek gülüm...ilerde diyecem torunlarıma şu dedeniz yüzünden görmediğim yer çekmediğim şey kalmadı diye:hulya::roflol::roflol:

Gazim sen ne burcusun merak ettim kıss..
Du bi 3 tahmin tutayım..BOĞA-OĞLAK-İKİZLER
Tuttumuu :1rolleyes:

Gazim sen ne burcusun merak ettim kıss..
Du bi 3 tahmin tutayım..BOĞA-OĞLAK-İKİZLER
Tuttumuu :1rolleyes:

hemşom erdin sen galiba ikizlerim ben valla pes diyorum ne deyimakannehir
kıs kazayı ben yaptım senin gönül gözün açıldı toprağım

hemşom erdin sen galiba ikizlerim ben valla pes diyorum ne deyimakannehir
kıs kazayı ben yaptım senin gönül gözün açıldı toprağım

gazicim işim çıktı yeni geldim..kusura bakma..
Yaa nasıl bildim dimiiiiiii...hep senmi ercen birazda bende de vardır ermişlik..
Benim eşim de izkizler kardeşimde..biraz ordanda tahmin ettim şeker yerimseniben
Ama özelliklerin tutuyo..

Berru cum e doğu da değilmisiniz siz.kastamonu dayız demişsinde..anlamadım :uhm:

şekerim doğu görevindeyiz doğuda diil ama bu köyün doğudan farkı yok oyüzden karadeniz olmasına rağmen doğu bi tak terör yok geri kaln bildiğin doğu yol yok araç yok yokta yook hemde eşim kpssden 89 aldıda buraya geldi yaaaa

yaa arkadaşlar göğüs uçları hamile kalındıktan ne kadar sonra acımaya başlıo hemen olurmu

kıs ben de tek elimle eve süpürge tuttum yemeği koydum anca geldim ne özellikleri var gülüm ben bilmiyorum ki pek:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…