De gidi gebelik testi de...

ben de bizimkinin terfisi geldi diye manisaya geldim peşinden...2.döneme manisada başladım
şu zorunlu hizmete af gelsin izmirden bi okula tayin isteyecem

kıs 7. caddelerde az sürtmedik tunalı hilmi de kızılayda...ben çok özlemişim...hep milli kütüphaneye giderdik çalışmaya.tabildot yerdik...
en çok da bahçelievleri özlediiim:çok üzgünüm:

Şeker hep benim mekanları sölüyon valla.(gerçi başkada pek bi yer bilmiyom ya)
Biz bahçelievlere yakın oturuyoz sayılır..bazen hafta sonları veya havaların güzel olduğu zamanlarda yürüyüş yapıyom oraya..iş yerim zaten kızılayda..tunalıyada gideriz arada..bide cepayla-ankamallı severimm..gamyoncuiremsu

ben de kakıyorum durmadan başına..sen iki saat daha fazla uyu diye Allahın dağına gelip yerleştik diye...ağırıma gidiyo arkadaşım izmir dibimde ama ha deyince gidilmiyo:çok üzgünüm:

cepayla-ankamallı ne ki kısss:1shok:
bahçeli güzel yer be toprağım...şanslısın...ben orda bi okulda stajımı yapmıştıma.s

ben de kakıyorum durmadan başına..sen iki saat daha fazla uyu diye Allahın dağına gelip yerleştik diye...ağırıma gidiyo arkadaşım izmir dibimde ama ha deyince gidilmiyo:çok üzgünüm:

Hemşom en azından izmire gitme şansınız var yinede..üzülme..hem yakınsında..

yazık kızlar yapmayın ben hiç kıyamıyorum oyüzdende bişi diyemiyorum bide ben liseden çıkar çıkmaz evlendim ve evlenene kadarda annemlerden bi gün bile ayrı kalmadım yazık banaa:çok üzgünüm:

kıs zorunlu hizmete af nee

canımcım ben doğu hizmetimi yapmadımdaha evli olduğum sürece de yapmayacağım
devletin kanunlarında aile bütünlüğünü koruma yasası var o yüzden meb beni doğuya gönderemiyor boşanmadıkça
ama devlet 10 senede bir af getiriyor yani x tarihten önce göreve başlayanların zorunlu hizmeti kalktı diye
çok karışık oldu:sm_confused:

cepayla-ankamallı ne ki kısss:1shok:
bahçeli güzel yer be toprağım...şanslısın...ben orda bi okulda stajımı yapmıştıma.s

ooo gazicim anlaşıldı sen epeydir ankaraya gelmemişsin..cepa alışveriş merkezi.
Ankamall-migros ta alışveriş merkezi..
Evet bahçelievler güzel yer.bana hep nedense orası izmiri hatırlatır..

pek anlamadım ama eşinden dolayımı şark yok eşin ne iş yapıyor

eşim bi bankada brokerlik yapıyor gülüm...o nerdeyse ben de ordaki bi okulda çalışmak zorundayım,yani eşimin ığdıra tayini çıksa ben de ığdırda çaLIŞMAK ZORUNDA KALICAM

yazık kızlar yapmayın ben hiç kıyamıyorum oyüzdende bişi diyemiyorum bide ben liseden çıkar çıkmaz evlendim ve evlenene kadarda annemlerden bi gün bile ayrı kalmadım yazık banaa:çok üzgünüm:

Tabi canım bu durumda senin çok normal..ben 9 yaşından beri sporcu olduğum için yurtiçi yurtdışı fik fik gezmediğim gitmediğim yer kalmadı..bi kamp yapılırdı 15 gün evde olmazdım..sürekli maçlar filan..e dediğim gibi bide üniv..
Yani ben alışığım bide büyüğüm senden yaş olarak..o yüsden senin gayet normal zorlanmann..inş.bebişin olurda bazı şeyleri onunla unutur zamanını geçirirsin..

anladım eş durumundan ee şanslıymışın sende yine gittiğin yerler emin ol doğudan güseldir en azından terör yok canım

ooo gazicim anlaşıldı sen epeydir ankaraya gelmemişsin..cepa alışveriş merkezi.
Ankamall-migros ta alışveriş merkezi..
Evet bahçelievler güzel yer.bana hep nedense orası izmiri hatırlatır..
bu migros nerde gülüm akköprüdeki mi:uhm:

işte sihirli kelime bu canım ...bana da alsancakı hatırlatmıştır hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…