De gidi gebelik testi de...

kısss bulgaristan göçmeniyiz deme çatlarım valla...biz:1shok: bulgaristan göçmeniyiz aslenn

Valla dedim bile hemşom hihoyyyt Bizdeee bulgaristan göçmeniyizzz..bizimkiler 51 göçmeni..annemle babam orda doğmuşlar 3-4 yaşlarındayken türkiyeye gelmişler.ama orda hala akrabalarımız var..kız valla boşa toprak toprak demiyomuşuz..sizinkiler ne zaman gelmişler?vereliniortak

kıssslaaar ya benim yine çıkmam lazım ama yanınıza kaçmaya çalışıcam hepinizi kocaman öpüyorum ve çoooooooooooooooooooooooooookkkkk seviyom

kıssslaaar ya benim yine çıkmam lazım ama yanınıza kaçmaya çalışıcam hepinizi kocaman öpüyorum ve çoooooooooooooooooooooooooookkkkk seviyom

Tamam şeker biz buralardayız bekleriz..özletme kendiniii..biz de öptükk Şeniz

yok artık bizimkiler de 51 de gelmişler .bizim de orda annemin halası falan kalmış...dedemler gürçeşme levente yerleşmişler...bazıları esentepeye falan yerleşmiş
kıs biz akrabayız herhalde:1shok::1shok:
annem de 4 yaşındaymış geldiğinde

mrhb canlar ben geldim sositososito off ev işlerim var ama canım istemiyoo zaten 2 haftaya taşıncam çok çalışmam lazım çoooooooooooooooooooooooooook urdan çıkamıyorumkiiyerimseniben

Evet ya yoksa biz akrabamıyız..:uhm:
Annemleri muğla ya yerleştirmiş devlet.Babamları da denizli ye.ordan tabi bi müddet sonra bütün sülale izmire gelmişler..bizimkilerde hem anne tarafı hem baba tarafı çamdibine yerleşmişler..
Vay be hemşo işe bak..kaydirigubbakcemile3

mrhb canlar ben geldim sositososito off ev işlerim var ama canım istemiyoo zaten 2 haftaya taşıncam çok çalışmam lazım çoooooooooooooooooooooooooook urdan çıkamıyorumkiiyerimseniben

Hoşgeldin çıtır gelin yerimseniben valla bende hafta sonu sürekli ev işi yaptım benimki gerçi titizlikten olan bişey..ama öldüm valla iki gün..ev de büyük..3 tane kocaman balkon var onları yıkayım derken 1 saat geçiyo zaten..valla bazen eşime yalvarıyom kendimi acındırıyom süpürgeyi ona tutturuyom..ama bu hafta kaçtı uyanık başına gelcekleri biliyoo..o yüzden çok yoruldum..
Sende dinlene dinlene yavaş yavaş yap tatlım.öle öle bitirirsin..kolay gelsin şimdiden :hulya:

bizimkileri de konyaya yerleştirmeye çalışmış,dedem de burda bi ağaç bile yok burda yaşanmaz deyip izmire gelmiş...gürçeşmeye yerleşmişler bi kımı dedemi dinlemeyip çanakkaleye gitmş
allahın işi işte nasıl kaşılaştırdı bizi toprağım:1shok:

senin işin zor gülüm yardıma gelelim mi
neden taşınıyorsunuz canım

He valla yaa..bizimkilerin ortak özelliği bu sanırım iç anadolu gibi yerlerde yapamamışlar hiç..bizim bazı akrabaları da tokat a vermişler kaçmışlar hemen kaydirigubbakcemile3
Bizimkiler şanlıymış yine güzel yerlere vermişler..İlk zamanlarda türkiye bile tuhaf gelmiş sevmemişler özelliklede nenem hiç istememiş türkiyeye gelmeyi..hatta hep anneme der,senin yüzünden geldik buralara diye kaydirigubbakcemile3 annem doğunca dedem tutturmuş kızımı gavur memleketinde büyütemem anavatana gidelim diye..böle böle bşlamışlar işte gelmeye..
Eşim ankaralı yani yerli bizim deyimle bilirsin :roflol: Bizimkilerin konuşmalarına filan çok güler mesela..nenem halen şiveli konuşur mesela eşim ben bişey anlamadım der çok komik oluyo yaaa :roflol:

benim eşim de anlamaz aydınlı dediydim ya....teyzem bi konuşur konuşur konuşur eşim anlıyo gibi yapar sonunda o meşhur sözü söyler''anadım mı''diye tabii eşim onu da anlamaz alık alık bakar:roflol::roflol:
o dönemde çok zorlamışlar bizimkileri dedem hep anlatırdı,yabancı isim koydurmalar camideki hocayı vurmalar
dedemin bi kardeşini askerler bi götürmüş hala haber yok:umursamaz:

nenenin alışamaması normal be gülüm sen alışabildin mi ankaraya,ben çok zorlanırım ege dışına çıkıncaa.s

Evet canım o zamanlar başlamış kötü olaylar allahtan gelmişiz buralara..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…