De gidi gebelik testi de...

Canım bak ne güzel iradeliymişsin işte hergün yürüyüş yapabilmekte bişeydir yanii..

başlayacam bir hafta sonra koşu bandına....şu kolum da geçsin...
sana her gün rapor vericem saattte şu kadar hıla bu kadar dk yürüdüm diye...sen ona göre tiyolar verirsin bana gülümvereliniortak

eşlerin olduğu her yer cennet....öğrencilik günlerimi ankarayı hatırladım şimdi.aslında ablam hala ankarada,evimiz de var ..bi ara gelmeyi çok istiyorum toprağım:1hug:

başlayacam bir hafta sonra koşu bandına....şu kolum da geçsin...
sana her gün rapor vericem saattte şu kadar hıla bu kadar dk yürüdüm diye...sen ona göre tiyolar verirsin bana gülümvereliniortak

Canım bi iyileş
zaten koşmana gerek yok önceleri biraz yürürsün..sonra hızını arttırırsın..
o arada zaten iyice iyileşirsin..sonrada yavaş yavaş koşmaya başlarsın..
Ama bu aralarda beslenmene dikkat et tatlım..hemen ufak bi tüyo vereyim.mesela sabahları klasik kahvaltını mutlaka yap..bazende kahvaltı yerine nestle nesfit varya sütle ondan ye..gerçekten forma sokuyo..ben evde pek kahvaltı yapamıyorum hafta içi..kalkmaya üşeniyom..ama kahvaltı malzemelerimi geceden hazırlayıp iş yerinde yapabiliyorum..bazende dediğim gibi nesfit yiyorum..hem süt içmiş de oluyorum..e biliyon biz egeli olduğumuz için ot çöp çok yeriz..ben genelde sebze pişiririm zaten..haftada mutlaka bir veya iki kere balık.çok severimmmmm..ekmeği az yerim.ekmekte beyaz ekmek yemem..canım bunlar gibi detaylarla inan istediğin sonuçları alabiliyosun..

canım ben cocopopsla bol sütü harmanlıyorum onun yerine nesfit alsam, onun kırmızı meyvelisi muhteşem oluyorcokacimcoook
sütü çok içerim günde 1 litreye yakın onu azcık kıssam iyi olur
kapuskaya bayılııırııım
balığı daha dün tüketttim.

ben salatalık domates şimdi bir harmanlarım yanına accık beyaz peyniir...ooh biraz da siyah zeytinkaydirigubbakcemile2

Nestle nin nesfiti çok güzel bu konuda ama sade olanını tercih et bence..ama meyveli seviyosan arada ondanda yersin..
Sütü sevmen çok güzel bende çok severim..

yani kızlar vallaha pes 1 saat çıktım roman kalınlığında yazışmışsınızkaydirigubbakcemile3
okuycam diye numaralı gözlük takıcam nerdeyse.......
gazilim elini yumruk yapamaman normal hiç canını sıkma...........
bu arada diyete bende varım kızlar ama spordan tırrrsssııııyom özellikle mekikten ya çocuk varsa diye biz bebek düşünenler için yürüyüş tek spor galiba boyum 1.63 kilom 54 ama göbeğimden nefret ediyom ya

Nestle nin nesfiti çok güzel bu konuda ama sade olanını tercih et bence..ama meyveli seviyosan arada ondanda yersin..
Sütü sevmen çok güzel bende çok severim..

toprak işte canım...benzetiyo insanını birbirine
süt yumurtlamaya yardımcıymış.ama çok içtiğim için bende kist vardı azalttım geçti gülüm

ben salatalık domates şimdi bir harmanlarım yanına accık beyaz peyniir...ooh biraz da siyah zeytinkaydirigubbakcemile2

Al işte en sevdiğim kahvaltı türü..helede bizim oraların ev de yapma zeytini olursa mmmmmmmm offf çok severimm...
Bi de ben hemşom,mesela iş yerinin yemekhanesi var kocaman yemek çıkıyo yani ama yiyemiyorum yapılan yemekleri tövbe yarabbim çok kötü oluyoo..bende evden yaptığım yemekten yanıma getiriyom bizim çalışma ortamımız da müsait odada yiyebiliyoz yani öğlen vaktinde..yanı kendi yaptığım zeytinyağlı yemeklerimi biraz ekmek bazen yoğurt veya başka bişeyle yiyorum bi güzel..evden meyve de getiriyom..daha ne olsun dimiii kaydirigubbakcemile3

Hoşgeldin nazcım..sorma bende ilk girdiğimde öncekileri okumaktan anca gelebiliyom yanınıza..ama olsun aman böle olsunda ben okurum önemli değil..

Canım seninde boy-kilo orantılı endişelenme..zaten mekik filan hepimize yasak artık bu saatten sonra..sadece yürüyüş şu an için en güzelii..göbiş içinde artık allahın izniyle bi bebişler gelsin hep beraber eritcez burdan merak etme sen..hihoyyyt

ben sierimin sayesinde başadım şimdi,evlendiğim kiloma dönmeye çalışıcam
nazım bol bol yürüyecez başka çare yoka.s

eşlerin olduğu her yer cennet....öğrencilik günlerimi ankarayı hatırladım şimdi.aslında ablam hala ankarada,evimiz de var ..bi ara gelmeyi çok istiyorum toprağım:1hug:

Toprağım ne güzel burdada bi kapın varmış..inşallah gelirsen banada uğra iş yerim zaten müsait beklerim herzaman..vereliniortak

oooohhhh afiyet olsun bacımbenim kayınvalidem bolca yapıyor... eşimin dedesinin çokça zeytinliği var kendileri toplayıp basıyorlar saf zeytin yağı da var,sabun falan....görüşürsek getiririm ben sana hemşoooomvereliniortak

Oooo toprağım ne güzel yaaa..sizinkilerin köyü var toprağı var süper valla..biz izmirliyiz aslende göçmeniz yani bizim öle toprak,köy filan yok maalesef..ama tabi sizler gibi komşular,tanıdıklar veya yakın yerlerden kendimiz tedarik edebiliyoruz..ne varsa memleketimde yani ege de var yinede yaa...turkbayragi

kısss bulgaristan göçmeniyiz deme çatlarım valla...biz:1shok: bulgaristan göçmeniyiz aslenn

ben sierimin sayesinde başadım şimdi,evlendiğim kiloma dönmeye çalışıcam
nazım bol bol yürüyecez başka çare yoka.s

evlendiğimiz kiloya dönmek mi!....................
anam nasıl dönelim ben 45 bilem değildim rüzgarda annem ayağıma taş bağlıyodu..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…