De gidi gebelik testi de...

vayy be şimdi gözümün önünde canlandırdım atletik vucut,kaslı bir karın...:jeyyar:
ya bende spor yapacam da ya yine sakatlanırsam...ben böyle şubatı bulurum zati

hemşommmm ben röntgen ve tomografi çektirdiydimmmm....
gelecek ay nasip eyle desem günaha girer miyim acep

Yok yok bişi olmas hemşo..sen iyi ol da öbür ay..bak yoksa dünürün fena çalışıyo senin oğlandan büyük olcak gelinin..gerçi o zamanda zengin olurlar kıss..kız erkekten büyük olunca zengin olurlar derler kaydirigubbakcemile3

daha önce geri çekilme yöntemi mi yoksa hapla mı korundunuz canım

ahanda o zaman ben 40 yıl zengin olamam eşim benden 4 yaş büyük
cngemn cim elini tez tut kısssss,biz zengin olamadık onlar olsun barii:roflol:

geri çekilme canım zaten ilk başlarda ben çok korkuyodum böyle bu zamanlardaki gibi çok ilişkiye girmiyoduk saolsun eşim çok anlayışlıydı öle yani

vayy be şimdi gözümün önünde canlandırdım atletik vucut,kaslı bir karın...:jeyyar:
ya bende spor yapacam da ya yine sakatlanırsam...ben böyle şubatı bulurum zati

Ehh tabi canım zaten 9 yaşından beri prof.sporcuyum birazcık olsun dimi ama
Ama bende tam bir senedir maalesef spor yapamadım..önce hamilelik sonra düşük kürtaj,iki ameliyat derken 1 sene yapamadan geçti.e şimdi malum çalışmalara başladık bu ay..ama olsun hamiş kalıp bebişimiz bi olsun ben hepinize ve kendime spor yaptırırırm burdan..hep beraber forma gireriz..

Aman canım sen bi dur sporu filan unut şimdi..sakat sakat ne sporu..yasakkelime

geri çekilme canım zaten ilk başlarda ben çok korkuyodum böyle bu zamanlardaki gibi çok ilişkiye girmiyoduk saolsun eşim çok anlayışlıydı öle yani

işte anneme göre asıl cevap bu...afedersin ama açık yazacam
daha önce eşin hiç içine boşalmadığı için vucut kendini gebeliğe hazırlamıyo ama ne zaman ki korunmayı bıraktınız hormonlar değişiyo,bir kaç kilo alınabiliyo,rahim ve vucut kendini gebelik için hazırlıyoyerimseniben

koşu bandı bile aldım eve...taksidi bile bitti ama alet yepyeni maşşallah....havlu seiyom üstüne çarşaf falan pek güzel kurutuyo toğprağım:roflol: beni forma sok bacım gerçekten bana sanki sebepsiz kilo alıyorum gibi geliyo...
boyum 1.67 kilom 57.5 nasıl sence

hiç hap kullanmadım kullanmamda

Aynen canım bende hiç korunmadım ve hapa hep karşıydım..ama sana güzel bi haber; hap kullanmayan bayanların hemen hamile kalma olasılığı çok yüksek :)) bunu hem kendimden hem çevremden,hem okuduklarımdan biliyorum..gazicim de biraz açıklamış bu konuyu zatenn..a.s

kıs süpersin insanın boyuyla kilosu arasında 10 sayı fark olması süper benim 3 sayı fark vardı şimdi kilom boyumu 4 fark geçticokacimcoook

ben de kullanmadım,korktum gülüm okuduğum bi romanda hap rahmi küstürür diyodu:sm_confused:

Alemsin hemşom yaa..çamaşırlarını kurutuyon haa..kaydirigubbakcemile3
Boyun ve kilon aslında orantılı ama bana göre 54 senin için daha iyi gibi olur hemşom..ama tabi ben sporcu olduğum için biras acımasızımdır bu konuda haberin olsun..
Benim de boyum 1.67 kilom 53.
Şimdi çocuk düşünüyosan ne kadar az kiloyla hamileliğe girersen senin için o kadar iyi olur toprağımmm..
Türk kızları türk kadınları artık bakımlı ve fit olmalı..onu bunu bahane etmemeli..illa sporcu olmaya gerek yok..biraz düzgün beslenme biraz da spor..sağlık ve görüntü için yeterli..

ben daha evlenmeden hapı sakın ama sakın kullanmalmaz: kısırlık yapıo dediler hatta çevrelerinden örnekler vardiler bende o yüzden hiç tercih etmedim şimdi benim bu saplantılar iyi yani ölemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…