De gidi gebelik testi de...

korkma canım benim,benim de olurdu dediğin gibi....
bence de bekle canımcım,7 sinde mi olacaktın gülüm sen

yok canım 3 de olcam ben 1 hafdam kaldı o zamana kadar beklemek istiyom ama eşim beklemek istemiyo git doktora sebebsiz olurmu diyo acı çekmemi istemiyormuş

yok canım 3 de olcam ben 1 hafdam kaldı o zamana kadar beklemek istiyom ama eşim beklemek istemiyo git doktora sebebsiz olurmu diyo acı çekmemi istemiyormuş

onlara kolay tabi...bizi düşünüyolar ama....sen ilişkideki ağrıdan korkma canım,bende de oluyo o durum...kıs senin az kalmış yaa,haftaya hayırlı haberlerini alalım dünürüm...gerçi o zaman senin kız benim oğlandan büyük olcek ,senin açından sorun olur muCADIARZU

korkma canım benim,benim de olurdu dediğin gibi....
bence de bekle canımcım,7 sinde mi olacaktın gülüm sen

canım bende de olur demişsin sendeki nasıldı yaa beni korkutan eşimle beraber olunca mesela karnım şişyo sonra geçiyo acı ama karında şişlik devam ediyo yani nden eşimle baeraber olunca böle olsun ki anlamadım canımcımmm yaaa bazende içimden geçirmiyo değilimacaba diyom bebiş mi geliyoo ikiz olurmuş onun için d böle gaz yaparmış hayal işde:lepi:

onlara kolay tabi...bizi düşünüyolar ama....sen ilişkideki ağrıdan korkma canım,bende de oluyo o durum...kıs senin az kalmış yaa,haftaya hayırlı haberlerini alalım dünürüm...gerçi o zaman senin kız benim oğlandan büyük olcek ,senin açından sorun olur muCADIARZU

olmaz canımcımmm ne olcak 1 ay fark olsun ama belli olur tatlım belki senin oğlan benim kızı duyunca gelir hemen

canım bende de olur demişsin sendeki nasıldı yaa beni korkutan eşimle beraber olunca mesela karnım şişyo sonra geçiyo acı ama karında şişlik devam ediyo yani nden eşimle baeraber olunca böle olsun ki anlamadım canımcımmm yaaa bazende içimden geçirmiyo değilimacaba diyom bebiş mi geliyoo ikiz olurmuş onun için d böle gaz yaparmış hayal işde:lepi:

inş.hamilelik gazıdır benim yumurtladıktan sonraki dönemde ağrı başlıyo genelde,ilişkiden sonra geçiyo ama bi müddet gaz devam ediyo sonra o da geçiyo...senin gazın geçmedi ise inş gebelik gazıdır:lepi:

Sİerİm torpaĞım hoŞ geldİİİİn

Canıımmm hoşbuldumm..yazılarınızı okuyodum..hemşom kolun için endişelenme tatlım ama istersen bi kere daha dr una git anlat sıkıntını bakalım ne diyecek..

Cngenm cim geçen ay aynı senin gibi benimde karnımda kasıklarımda sürekli bi şişlik gaz vardı..hatta bi gece ilişki esnasında o kadar çok ağrıdı kii..sanırım içerideki gaz ilişki esnasında içeride sıkışınca daha çok o an sancı yapıyo..endişelenme canım sakın..sıcak su iç şekersiz.ayaklarını sıcak tut..bide sıcak su torbası yap..mutlaka iyi gelecektir merak etme..bu arada adet tarihine az kalmış.ama unutma sakın kafaya takma sakince bekle..dularımız öncelikle seninle tatlım.. yerimseniben

Canlarım hepinize güzel,iyi bir hafta diliyorum..a.s.

Canıımmm hoşbuldumm..yazılarınızı okuyodum..hemşom kolun için endişelenme tatlım ama istersen bi kere daha dr una git anlat sıkıntını bakalım ne diyecek..

Cngenm cim geçen ay aynı senin gibi benimde karnımda kasıklarımda sürekli bi şişlik gaz vardı..hatta bi gece ilişki esnasında o kadar çok ağrıdı kii..sanırım içerideki gaz ilişki esnasında içeride sıkışınca daha çok o an sancı yapıyo..endişelenme canım sakın..sıcak su iç şekersiz.ayaklarını sıcak tut..bide sıcak su torbası yap..mutlaka iyi gelecektir merak etme..bu arada adet tarihine az kalmış.ama unutma sakın kafaya takma sakince bekle..dularımız öncelikle seninle tatlım.. yerimseniben

sağollll canım...toprağım senin memuriyet hangi dairede

seninki benden de sonraymış canım benim 7 si ama biz bu ay dediğim gibi hiç çalışamadık...
stokları kullandıysam olabilir belki:roflol:

Ozaman sonraki dualarımız gazicim için, ondan sonra da berru cumuza, en sonda dünürümle benim için..hadi bakalımm..ama gazicim bu ay çalışamadı olsun biz yinede genel anlamda duamızı ederiz artıkk..:Saruboceq::CüvCüv::emir_bebek:hihoyyyt

sagol canımcımm ya iyiki varsınz kızlar valla siz de olmazsanız kafayı yerim ben çok sagolun canlarcımmm

sağollll canım...toprağım senin memuriyet hangi dairede

Canım aslında bende seninle meslektaşım..beden eğitimi öğretmenlik mezunuyum.ama öğretmenlik yapmadım.okul bitince 1 sene aerobik hocalığı yaptım belediyede.ondan sonrada şimdiki işim için sınava girdim ve kazandım..yani spor camiasındayım tatlım..yine mesleğimle alakalı..:hulya:

Ozaman sonraki dualarımız gazicim için, ondan sonra da berru cumuza, en sonda dünürümle benim için..hadi bakalımm..ama gazicim bu ay çalışamadı olsun biz yinede genel anlamda duamızı ederiz artıkk..:Saruboceq::CüvCüv::emir_bebek:hihoyyyt

hemşommmm ben röntgen ve tomografi çektirdiydimmmm....
gelecek ay nasip eyle desem günaha girer miyim acep

yaa kızlar bişi sorcam gebelik topiğinde açtım ama pek cvp alamadım bazı arkadaşlar cvp vermiş ama bide sizlere sorayım nezaman bebek yapmaya karar verdik ozamandan beri sağ kasığım öldürüyo beni sağ kasığıma sanki biri bıçak saplıyo bişi saplıyolar 3 aydır sağ kasığımdı bu ay sol kasığım öncesinde hiçbişi yoktu bunun sebebi nedir sizce kaydirigubbakcemile2

X