De gidi gebelik testi de...

canım benim imkanın varsa hemen uyu hatta benim içinde uyu dünürüm:ecrin_bebek:
biz iki yıla yakındır stiyouz canım.bakalım kısmet ne zamana

marketimiz var 10 buçukta kapatıyoruz demiştin eşin durmuyomu sendemi duruyosun başında niye vaktın yok dünüüüür

yok anacım marketin ne hesapları ne toptancıları bitmiyo eşim genelde mal alımları için dışarda koşturuyo garibim

aman da aman kim gelmiş nasılsın can nerelerdeydin haftasonun nasıl geçti

gülüm iyiyim,raporluyum
ya nazım ben demiştim ya kolumu incittim kazada diye bu geçmedi kıss daha,o gün röngen çektirdik bişey yok dedi ama ben yumruk yapamıyom elimi,çok korkuyorumsenağlama

gülüm iyiyim,raporluyum
ya nazım ben demiştim ya kolumu incittim kazada diye bu geçmedi kıss daha,o gün röngen çektirdik bişey yok dedi ama ben yumruk yapamıyom elimi,çok korkuyorumsenağlama

Korkma dünürcüm rötgende bişey çıkmamışsa bşey yokdur büyük ihtimalle incitmişsindir geçer inş.

ya canlarım bnim karın kasık agrım ve gazım hala devam ediyo sölemesi ayıp küçük ve büyük abdestlerimi yaparken karınlarım acıyo öksürürkende öle ama şiddetli değil fazla eşimle beraber oldukdan sonra daha çok karnım şişiyo bugun giderim doktora ama ya diyorum hamileysem doktorun yanlış müdahalesi falan olur diyede korkuyom üşütmüşolsam diyom neden eşimle beraber olunca daha çok şiddetli ağrım olsun ki hiç böle bişey yaşamamışdım

sağol dünürcüm sen neler yaptın kısss
kaç gün kaldı vuslatasositososito

az kaldı ama gün olarak saymadım valla şu sıralar bu kasık agrısı herhalde ne oldugunu da bilmiyom göbegimin altı işde şiş böle ona takdım valla korkuyom da ne yapcam bilmiyom dünürcümmm

az kaldı ama gün olarak saymadım valla şu sıralar bu kasık agrısı herhalde ne oldugunu da bilmiyom göbegimin altı işde şiş böle ona takdım valla korkuyom da ne yapcam bilmiyom dünürcümmm

korkma canım benim,benim de olurdu dediğin gibi....
bence de bekle canımcım,7 sinde mi olacaktın gülüm sen

X