De gidi gebelik testi de...

yok canım neden yükselsin Allah korusun sonuşda kaza olmuş bitmiş çok şükürler olsuın ki önemli bişeyin yok ama annen sana artık motosiklet kullanmayı yasaklar zaten sende daha kullanmam demişdin

kullanmayacam bacım,ben bisiklete bilem binemem artıkın:sm_confused:

yok canım neden yükselsin Allah korusun sonuşda kaza olmuş bitmiş çok şükürler olsuın ki önemli bişeyin yok ama annen sana artık motosiklet kullanmayı yasaklar zaten sende daha kullanmam demişdin

dünürüm kullanırsam arkama bincen mi:roflol:

derinim annemin şekeri var kısss ya korkudan yükselirse:gitme:

yok artık sende terazimi bu hemen indi bindi yapcak,telefonda bişey yok elim kolum azıcık yüzüldü,küçükken hiçmi bisikletten düşmedik anne onun gibi bişey deseydin,seni görüncede yüzüne gülüverirsen bişeyim yok bak allah korudu diye bişey olmaz.güzel güzel vakit geçirirsiniz ana kız :1hug:

sana bişey diyecem bacım ben bisikleti öğrenirken arabaya arkada çarptıydım hatta adam'''bana ilk defa biri arkadan bisikletle çarptı''demişti,ne yapayım bacum yokuş aşağı gidiyodum panikledim,bisikletin freni olduğunu unutuvermişim:roflol::roflol:

canım ya bilmiyorum da asfaltın gözümün önünde kayıp gittiğini gördüm halbukim ben sürükleniyomuşum asfalt duruyomuş:1shok:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: allah iyiliğini versin
sen uslanmazsın gibi geliyor bana,yinede binersin ama daha dikkatli ol bari bundan sonrasında,bende arabayı çarpışan otoya döndürdüm,her defasında bundan sonra sürmücem diyorum,2 gün dokunmuyorum 3.gün dayanamayıp hızlı sürmücem canım diyip alıyorum,çok geçmeden yine bi yerlere tıklatıyom :roflol: :roflol:

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

yazın bizim arabaya bi bisikletli yandan girmişti senmiydin o yoksa :roflol: :roflol: :roflol:
hala izi duruyor,tamir ettirmedik,hatıra olarak saklıyoruz :roflol:

şimdi canımın acısıyla diyom bacım,binsem mi kiCADIARZU:roflol:
seninki yiyo mu kıs bu lafı...gerçi benimki de yer
amaaaan yerse:dilcikar:sefamız olazemuszemuskaydirigubbakcemile2
arabaya olsun da sana bişey olmasın canımcım dikkkaaatyasakkelime

yazın bizim arabaya bi bisikletli yandan girmişti senmiydin o yoksa :roflol: :roflol: :roflol:
hala izi duruyor,tamir ettirmedik,hatıra olarak saklıyoruz :roflol:

ben 13 yaşındayken bindirdim gülüm arabaya hem de tam arkadan...
en kötüsü de köy kahvesinin önündeyken:roflol::roflol:

hep arabaya oluyo zaten olanlar birde benimle kazaya karışana :roflol::roflol:
sigorta şirketimin sahibi ve kaportacımla akraba olacaz nerdeyse :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…