De gidi gebelik testi de...

kıs sen hiç 60-70 le giden bisiklet gördün mü:jeyyar:

sigorta şirketi sana hayır dua ediyodur arkandan emin ol:roflol:

ediyordur tabi,bu senenin sonuna kadar yaptığım kazalarda çamura yatıp karşı tarafa yükletirsem suçu ocaktan itibaren hem %40 indirim verecekler hem 1 defa normal kaza 1 defa park halinde kazada kasgomu delmeyecekler kaydirigubbakcemile2
tabi karşı taraf ve sigorta şirketi ne dualar indiriyordur bana bilmiyorum artık :uhm:

kıs sen hiç 60-70 le giden bisiklet gördün mü:jeyyar:

ben sana ananın gönlünü ferahlatasın diye öyle söylersin diyorum sen ne diyorsun yaaaw,
hee de bacım anana 60-70 bastım asfaltı öptüm ağız burun yer değiştirdi diyede tavan yaptırıver şekerini allah korusun :mymeka:

yok valla canım düşmedim zaten ben pek sevmem bisiklet motor araba kullanmayı falan yani hiç öle bi hobim yok ben otururum eşim sürer:))

madem dünürünün motor seyahati teklifini kabul etmiyorsun o zaman ben alayım seni arabaya sırnaşık şey süper şoförümdür gamyoncuiremsu

selammm kızlar kimsecikler yok bugun burda:)) yogundum şimdi geldim bende ama ben gelene kadar kaçmışsınız

mrhb arkadaşlar sabahtan beri netteyim ve sadece bu konuyu okuyorum arkadaşlıklar, paylaşımlar çok hoşuma gitti bende aranıza katılmaya karar verdim bende 1 yıl 1 aylık evliyim 3-4 aydır bebek istioruz daha nasip olmadı önümde 2 ay var bebek için eşim 2 ay sonra askere gidicek öle işte bende paylaşmak istedim banada dua etmeyi unutmayın ...:Saruboceq:

hoşgeldin aramıza canım.inşaallah seninde kucağınıda en erken sürede çocuk doldurur:Saruboceq:
ama sanki eşinin dönüşünü beklemen daha doğru olur gibi ne dersin:uhm:

hoşgeldin canım aramıza inş herşey gönlünce olur tatlım artık dularamızda sende varsın tatlım inş.

:Saruboceq:
Kıslaarrrr selamlar..ben bugün biraz yoğundum giremedim.

Buarada aramıza hoşgeldin berru..Bizlerde beklemedeyiz tatlım gördüğün, okuduğun gibi..çalışmalar son hızla devam bizde..umarım seninde bizlerinde en kısa zamanda hamiş haberlerini alırız burdan..:Saruboceq:

çok tşk ederim arkadaşlar bende sizler için çoooook dua edicem ya eşim inş. kısa dönem yapıcak bu 2 ay içinde hamile kalırsam eşimin dönünüşündede inş. doğum o yüzden istiorum canım:ecrin_bebek:

iyi dileklerin için sagol canım ama bu kadar sıkma kendini yani illa 2 ayda olack diye sitrese girme hakkımızda hayırlısı inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…